dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Osobnosti na letošní filmový festival v Karlových Varech oblékají mimo jiné čeští návrháři. Jaké šaty oblékly Hana Vágnerová, Ewa Farná, Martha Issová a další celebrity?

Přidat na Seznam.cz
55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu. Střídá se na něm nespočet krásných rób, českých i zahraničních osobností a s nimi i díla mnoha návrhářů.

foto: Adriana Fialová pro ELLE Czech, se svolením Emma Smetana

Pokud aktivně sledujete, co se na 55. ročníku KVIFF děje, jistě víte, že ani po roční pauze nechybí oblíbený ELLE Beauty Lounge, kde se celebrity zkrášlují. Na instagramu ELLE Czech tak můžete vidět i krátké rozhovory s jednotlivými osobnostmi, mezi nimi například s Emmou Smetanou, Denisou Dvořákovou, Petrou Nesvačilovou, Karolínou Mališovou, Jenovéfou Bokovou, Eliškou Křenkovou a mnoha dalšími.

Herečka Hana Vágnerová s širokým úsměvem odprezentovala v rámci prvních dnů elegantní černé šaty návrháře Lukáše Macháčka. Její úsměv rozdává optimismus na hony daleko.

 

V kontrastu barev vynesla herečka Jitka Schneiderová první den jemné elegantní šaty Chloe, zatímco včera byla k vidění ve výrazné rudé. Jitka Schneiderová je známá přirozenou elegancí, což těmito dny opět potvrzuje.

 

Róbu značky Max Mara oblékla herečka Alena Mihulová, která na festival přijela se svými dětmi. Na červeném koberci jim to moc slušelo.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 

O Ewě Farné se toho v poslední době můžeme dočíst opravdu hodně. Úspěch z billboardu na Times Square v New Yorku snad nemohl uniknout nikomu. Tentokrát Ewa prezentuje černo bílý outfit ze Zalando.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 

Ze Zalando vybrala šaty i supermodelka Hana Soukupová, a to značky Victoria Beckham ve zlatém odstínu, které perfektně vynikly na červeném koberci. Hana raději nosí tričko a džíny, ale uznejte, že tyto šaty ji padly jako ušité na míru.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 

Nádherné šaty na slavnostní zahájení festivalu navrhl české herečce Kláře Issové návrhář Jirka Hofbauer. Svou práci odvedl naprosto bezchybně. Stejně tak české herečce perfektně sedly černé, rafinované šaty značky Victoria Beckham v následujících dnech.

 

Zapomenout nesmíme ani na oblíbenou českou značku LEEDA, která na zahájení festivalu oblékla Jenovéfu Bokovou a Lenku Neužil Stárkovou, manželku Václava Neužila, který zároveň přijel na dlouho očekávanou premiéru filmu Zátopek. Jeho hereckou kolegyni Marthu Issovou oblékla česká značka CHATTY.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LEEDA (@leedastore)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LEEDA (@leedastore)

 

Těšit se můžeme také na zahraniční osobnosti, mezi kterými již dorazil herec Michael Caine, kterého publikum výtalo bouřlivým potleskem v hlavním promítacím sále. Osmaosmdesátiletý britský herec byl navíc oceněn křišťálovým globusem ve Velkém sále karlovarského hotelu Thermal. Dvojnásobný držitel Oscara skleněnou sošku získal za jeho mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Dnes by měl do Karlových Varů přijet i americký herec Johnny Depp.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karlovy Vary IFF (@kviff)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karlovy Vary IFF (@kviff)

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karlovy Vary IFF (@kviff)

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KVIFF 55. MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY MICHAEL CAINE HANA VÁGNEROVÁ MARTHA ISSOVÁ KLÁRA ISSOVÁ VÁCLAV NEUŽIL EMMA SMETANA LEEDA CHATTY LUKÁŠ MACHÁČEK ELIŠKA KŘENKOVÁ JENOVÉFA BOKOVÁ KAROLÍNA MALIŠOVÁ DENISA DVOŘÁKOVÁ PETRA NESVAČILOVÁ

Související články

NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT ZÍSKALA ITALSKÉ OCENĚNÍ PREMIO EUROPEO ST. OSCAR DELLA MODA 2021

I když si na ocenění museli všichni nominovaní kvůli pandemii chvíli počkat, výsledek rozhodně stál za to. Florencie nedávno ožila při slavnostní příležitosti oficiálního ceremoniálu, kde byla oceněna i návrhářka Jitka Klett.

Celý článek

Iniciativou k odpovědnosti: kauza nucených prací Ujgurů v čínských továrnách volá po udržitelnosti a odpovědnosti módního průmyslu

Světem módy hýbe kauza nucených prací v čínských továrnách v provincii Sin-ťiang. Tato oblast je známá produkcí bavlny a tyto továrny byly donedávna významnými dodavateli předních módních značek.

Celý článek

Luxusní auta Rolls Royce návrháře Karla Lagerfelda byla prodána za téměř 30 milionů korun, k mání bylo i oblečení a portréty

Zatímco se většina světa připravuje na Vánoce a příchod nového roku, módní svět žije největším prodejem osobního majetku velikána světového návrhářství Karla Lagerfelda. A my víme co, kde a za kolik!

Celý článek

ROZHOVOR S Beatou Hlavenkovou

Beata Hlavenková je světově uznávanou hudebnicí, zpěvačkou a skladatelkou. Byla oceněna mnoha prestižními hudebními cenami a je také autorkou hudby k novému filmu Zátopek.

Celý článek

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Celý článek

Návrat do práce po mateřské je těžký, stát v tomto selhal, říká předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová

Eva Zamrazilová je předsedkyní Národní rozpočtové rady. Mimo to je však také schopnou manažerkou, milující matkou, módní fanynkou i celoživotním konzervativcem. Rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka vám přinášíme zde.

Celý článek

Mezinárodní hvězdy na Fashion Awards 2021 i porota a soutěžící na Superstar zazářili v nové exkluzivní kolekci H&M Circular Design Story!

Už tento týden jste mohli vidět některé kousky z nové exkluzivní kolekce Circular Design Story, kterou značka H&M uvede příští týden 9. prosince.

Celý článek

Červený kotlík proslavila například Phoebe ze seriálu Přátelé. Letos je tomu 130 let, co pomáhá potřebným

Armáda spásy tak jako každý rok bude i letos pořádat celosvětově známou kotlíkovou sbírku, která pomáhá potřebným. Typický červený kotlík byl proslaven nejednou známou celebritou jako například Mr. Beanem či Phoebe z oblíbeného seriálu Přátelé.

Celý článek