dnes je 04.10.2022 a svátek má František

Osobnosti na letošní filmový festival v Karlových Varech oblékají mimo jiné čeští návrháři. Jaké šaty oblékly Hana Vágnerová, Ewa Farná, Martha Issová a další celebrity?

Přidat na Seznam.cz
55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu. Střídá se na něm nespočet krásných rób, českých i zahraničních osobností a s nimi i díla mnoha návrhářů.

foto: Adriana Fialová pro ELLE Czech, se svolením Emma Smetana

Pokud aktivně sledujete, co se na 55. ročníku KVIFF děje, jistě víte, že ani po roční pauze nechybí oblíbený ELLE Beauty Lounge, kde se celebrity zkrášlují. Na instagramu ELLE Czech tak můžete vidět i krátké rozhovory s jednotlivými osobnostmi, mezi nimi například s Emmou Smetanou, Denisou Dvořákovou, Petrou Nesvačilovou, Karolínou Mališovou, Jenovéfou Bokovou, Eliškou Křenkovou a mnoha dalšími.

Herečka Hana Vágnerová s širokým úsměvem odprezentovala v rámci prvních dnů elegantní černé šaty návrháře Lukáše Macháčka. Její úsměv rozdává optimismus na hony daleko.

 

V kontrastu barev vynesla herečka Jitka Schneiderová první den jemné elegantní šaty Chloe, zatímco včera byla k vidění ve výrazné rudé. Jitka Schneiderová je známá přirozenou elegancí, což těmito dny opět potvrzuje.

 

Róbu značky Max Mara oblékla herečka Alena Mihulová, která na festival přijela se svými dětmi. Na červeném koberci jim to moc slušelo.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 

O Ewě Farné se toho v poslední době můžeme dočíst opravdu hodně. Úspěch z billboardu na Times Square v New Yorku snad nemohl uniknout nikomu. Tentokrát Ewa prezentuje černo bílý outfit ze Zalando.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 

Ze Zalando vybrala šaty i supermodelka Hana Soukupová, a to značky Victoria Beckham ve zlatém odstínu, které perfektně vynikly na červeném koberci. Hana raději nosí tričko a džíny, ale uznejte, že tyto šaty ji padly jako ušité na míru.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 

Nádherné šaty na slavnostní zahájení festivalu navrhl české herečce Kláře Issové návrhář Jirka Hofbauer. Svou práci odvedl naprosto bezchybně. Stejně tak české herečce perfektně sedly černé, rafinované šaty značky Victoria Beckham v následujících dnech.

 

Zapomenout nesmíme ani na oblíbenou českou značku LEEDA, která na zahájení festivalu oblékla Jenovéfu Bokovou a Lenku Neužil Stárkovou, manželku Václava Neužila, který zároveň přijel na dlouho očekávanou premiéru filmu Zátopek. Jeho hereckou kolegyni Marthu Issovou oblékla česká značka CHATTY.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LEEDA (@leedastore)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LEEDA (@leedastore)

 

Těšit se můžeme také na zahraniční osobnosti, mezi kterými již dorazil herec Michael Caine, kterého publikum výtalo bouřlivým potleskem v hlavním promítacím sále. Osmaosmdesátiletý britský herec byl navíc oceněn křišťálovým globusem ve Velkém sále karlovarského hotelu Thermal. Dvojnásobný držitel Oscara skleněnou sošku získal za jeho mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Dnes by měl do Karlových Varů přijet i americký herec Johnny Depp.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karlovy Vary IFF (@kviff)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karlovy Vary IFF (@kviff)

 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELLE Czech (@elleczech)

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karlovy Vary IFF (@kviff)

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KVIFF 55. MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY MICHAEL CAINE HANA VÁGNEROVÁ MARTHA ISSOVÁ KLÁRA ISSOVÁ VÁCLAV NEUŽIL EMMA SMETANA LEEDA CHATTY LUKÁŠ MACHÁČEK ELIŠKA KŘENKOVÁ JENOVÉFA BOKOVÁ KAROLÍNA MALIŠOVÁ DENISA DVOŘÁKOVÁ PETRA NESVAČILOVÁ

Související články

Daniel Lee nahradí v Burberry aktuálního kreativního ředitele Riccarda Tisci. Značka si od toho slibuje výrazný nárůst obratu

Světové módní týdny přináší vždy alespoň jednu překvapivou zprávu. Tentokrát se týká módního domu Burberry a výměny hlavních kreativních návrhářů. Neoficiální informace o této výměně však kolovaly již před měsícem.

Celý článek

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek