dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Pandora – přátelství navždy

Přidat na Seznam.cz
V srpnu 2016 vzdává značka PANDORA hold tomu nejcennějšímu, za čím se ohlížíme, když je nám nejhůř, a sice přátelství. Jaký bude symbol vašeho přátelství?

Přátelství začíná milujícími a věrnými srdci, která bijí věčně. A je to právě tento něžný cit, který se stal v této sezóně před začátkem podzimu 2016 inspirací pro šperky PANDORA, jež jej v sobě odrážejí a vzdávají hold inspirativním hvězdám prostřednictvím zářivých symbolů porozumění, citu a jedinečnosti, které činí osobní styl skutečně osobním.

 

Přátelství NAVŽDY

Pokud máte ve své blízkosti někoho, s kým byste mohli podobné citové vjemy sdílet, a my věříme, že ano, přestože opravdového přátelství je v dnešní době jako šafránu, neváhejte a oslavte jej společně se šperky, které hovoří za vše.

  

POCTA PŘÁTELSTVÍ

Slovy nepopsatelnou poctu přátelství jistě dokonale vystihne symbol oddanosti – dvojitý přívěsek určený jen těm nejlepším kamarádkám navždy, který lze rozdělit a sdílet. Aby původní vyjádření nabylo na významu, třpytí se šperk srdíčky a je opatřen nápisem „BFF“ (Best friends forever). 

Slova VŽDY TU BUDU PRO TEBE zůstanou jen slovy, ale přívěsek nebude jen přívěskem. Ten je především krásným symbolem přátelství. Sladká srdíčka ze sterlingového stříbra a růžové glazury s nápisy „Nejlepší přátelé“ a „Vždy tu budu pro tebe“ lze společně nosit na řetízku nebo náramku. Stejně tak se ale o ně můžete podělit s nejlepší kamarádkou.

 

TŘPYTIVÉ HVĚZDY

Buďte součástí jedinečných souhvězdí přátelství jasně zářících na náramcích, jež jsou klasikou, inspirované přívěsky z řad znamení zvěrokruhu zdobená stylizovanými ilustracemi, rytinami a oblohou plnou vzorů hvězd, symbolizujících milované, důvěrné přátele a jejich osobnost. Nebo zvolte symboliku, která je výrazem přátelství se špetkou třpytivě růžových kubických zirkonií na přívěsku Láska a přátelství, který je kombinován s podobně krásným klipem Srdce nekonečná a přívěskem Přátelé navždy...

 

Přidat na Seznam.cz
PANDORA NÁUŠNICE ŠPERKY KRÁSA NÁRAMEK PRSTÝNKY

Související články

Pandora uvádí novou limitovanou edici přívěsků na podporu organizace UNICEF

Nový visací přívěsek z limitované edice ve tvaru květiny, na které je vyrytý text „learn, grow, love“, byl navržen tak, aby připomínal, že i v tom nejméně očekávaném prostředí mohou vyrůst krásné, silné květiny.

Celý článek
Vánoční kolekce Swarovski

VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

Letos na Vánoce Swarovski otevírá dveře do světa zázraků s představuje novou kolekci plnou jedinečných dárků a dokonalých svátečních doplňků, které okouzlí, inspirují a podněcují nové tradice. 

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek
Bulgari Vánoce

OSLAVTE LETOŠNÍ VÁNOCE S LUXUSNÍMI ŠPERKY BULGARI

Letos na Vánoce představuje klenotnický dům Bulgari kampaň I Believe in Wonder, která nás nabádá, abychom uvěřili na zázraky. Otevřete své srdce i mysl zázrakům a užijte si svátky v novém světle.

Celý článek

Vánoční kampaň Tiffany & Co. x Andy Warhol oslavuje minulost i přítomnost zároveň

Populární značka šperků vypustila do světa svou novou vánoční kampaň pro rok 2022, do které obsadila modelku Hailey Bieber. Tiffany & Co. se vrací do minulosti a zároveň oslavuje přítomnost.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

Beyoncé oslnila zlatem a diamanty. Večírkem na speciální pozvánky uzavřela pařížský týden módy

Na konci pařížského týdne módy oslnila Beyoncé zlatem a diamanty od Tiffany & Co. v celkové hodnotě přes 5 milionů korun. Oblékla si k tomu šaty Saint Lauren a pozvala na svůj další večírek jen nejvybranější společnost.

Celý článek

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Celý článek