dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Pandora sponzoruje vánoční strom v Miláně

Přidat na Seznam.cz
Původně dánská společnost se pouští do roční práce kombinující charitativní a sociální funkce.

Klenotnická společnost Pandora získala roční nabídku na sponzorování milánského městského vánočního stromu v projektu „La Gioia del donare“ neboli Radost z dávání. Projekt pod sebou skrývá tradiční komponenty, sociální prvky i charitativní funkce.

Borovice s názvem „Joy“ bude postavena na Piazza del Duomo v Miláně, hned vedle kultovní katedrály a to od 7. prosince až do 6. ledna. Strom bude vysoký 28 metrů a čeká ho zdobení nespočtem bílých LED světýlek v tradičním červeno, bílo, stříbrném dekóru.

Pandora bude mít svou skleněnou transparentní instalaci vedle stromu a bude sloužit turistům i místním obyvatelům k pořízení fotky. Bude navíc propojena se sociálními sítěmi a s hashtagem #LaGioiaDelDonare, který vás může dostat na velké obrazovky umístěné rovněž vedle stromu.

Lidé od Pandory budou natáčet videa a zjišťovat, jak lidé vnímají smysl Vánoc. Videa pak upraví a během svátků je budou pouštět v televizi i na internetových kanálech. Jako v každém městě nebude chybět ani slavnostní rozsvícení stromu, které proběhne právě 7. prosince a součástí bude i doprovodný program. Pandora chtěla v rámci letošního roku pomoci řadě charitativních organizací. To hlavní, co si v rámci zvoleného tématu vybrala, je spolupráce se sdružením CAF, které je zaměřené na podporu dětí a rodin. Proto Pandora přináší dárky pro různé dobročinné instituce, které je použijí pro děti v nouzi. Mezi nimi například dárky poputují dětem postiženým zemětřesením, které postihlo italské město Amatrice 24. srpna letošního roku.

Strom se nakonec využije díky svému dřevu vhodnému na výrobu nábytku a dekorativních prvků určených pro školy ve městě Miláně.

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI VÁNOCE 2016 PANDORA DÁRKY

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek
Pandora pro mazlíčky

PANDORA ŠPERKY, KTERÉ PADNOU VÁM I VAŠIM MAZLÍČKŮM

Poprvé v historii uvádí Pandora na trh doplňky, které budou moci nosit vaši čtyřnozí parťáci a mazlíčci. 

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek