dnes je 05.07.2022

Pandora věří v hrdiny a představuje první Marvelovskou kolekci Marvel x Pandora 

Přidat na Seznam.cz
Milujete všechny Avengery a nesmí vám uniknout ani jedna Marvelovka? Pak je nová a originální kolekce Marvel x Pandora přesně pro vás – nastal čas ztvárnit vaše hrdiny do podoby šperků.

Pandora oznamuje svou novou vzrušující spolupráci s Marvel Cinematic Universe. Kolekce Marvel x Pandora se inspirovala kultovními postavami z Marvel Universe, které nás učí, že skuteční hrdinové používají svou sílu, aby měnili život k lepšímu. Jak uvedli kreativní ředitelé společnosti Pandora Filippo Ficarelli a Francesco Terzo: „Byli jsme fascinováni hrdinstvím, silou a zranitelností The Avengers. Tito hrdinové nám dodávají odvahu, abychom pozvedli své hlasy a sebrali všechny své síly, aniž bychom skrývali své slabosti, a vytvořili svět, po kterém toužíme. Oslavování toho, co zastáváte, a prosazování věcí, které milujete – právě to spojuje vesmíry Marvel a Pandora.“ 

Kolekci tvoří přívěsky, které představují každého z The Avengers v neuvěřitelně působivých designech symbolizujících nejen jejich osobnosti, ale také jejich hodnoty. Společnost Pandora úzce spolupracovala s umělci Marvel, aby věrně zachytila, zač každý hrdina bojuje. Hrdinové vypadají jako praví a každá postava je opatřena rytinou s výrokem, který je pro danou postavu typický a několika slovy vystihuje její silné stránky.

Společnost Pandora k oslavě spolupráce a uvedení kolekce přináší také vzrušující nové digitální zážitky, které nabízejí inovativní způsob, jak se dostat do světa sbírání přívěsků Pandora a současně do legendárního světa Marvel. Fanoušci musí v této originální výzvě inspirované ikonickými filmy sestavit tým hrdinů, s nimiž se vydají na víceúrovňovou misi, jejímž úkolem je zachránit vesmír. 

 

Prsten Marvel The Avengers Kameny nekonečna - 2 299,00 Kč

Společnost Pandora navrhuje, vyrábí a prodává ručně zpracovávané šperky zhotovené z vysoce kvalitních materiálu za přijatelné ceny. Šperky značky Pandora se prodávají ve více než 100 zemích prostřednictvím 7400 prodejních míst, včetně více než 2700 specializovaných obchodů.


Visací přívěsek Marvel The Avengers Černá vdova - 1 529,00 Kč

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY NÁKUPY A OBCHOD PANDORA THE AVENGERS MARVEL

Související články

Kabelky z hladké kůže v luxusní kombinaci s černou srstí a černým lakováním české značky KRAS

Designérka Helena Krásová představuje dvě novinky značky KRAS, které vás potěší lehkou extravagancí i luxusem odlesků černého laku.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Sebevědomá jako Christina Aguilera

Vždy byla svá a přesně věděla, co chce. Christina Aguilera nahrála ve čtrnácti letech svůj první singl, v devatenácti vydala první, veleúspěšné album a v sedmadvaceti uvedla na trh svůj první parfém. 

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek

Nakupujte lokální potraviny od českých farmářů. Nikdy to nebylo tak snadné jako dnes

Ekonomické i ekologické dopady při nákupu lokálních potravin od českých farmářů jsou v porovnání nákupů běžných potravin nesrovnatelné. Rohlík.cz navíc dokazuje, že nemusí jít vždy o výrazně dražší potraviny. Nyní je čas zamyslet se nad tím, co svému tělu dopřáváte a za jakou cenu.

Celý článek