dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Pánské letní sestřihy

Přidat na Seznam.cz
Že vaše vlasy nepotřebují změnu, pánové? Ale houby! Letní sestřihy v hollywoodském stylu. Zkuste se inspirovat dívčími lamači srdcí Ryanem Gosling nebo Davidem Beckham, ti vědi jak na to. 

Je načase, hodit své háro do letní parády! To, co vás v zimě může zachránit před ztrátou objemu a stylu, vás v létě může naprosto zklamat. V teple se totiž může zdát velmi nepohodlné patlat si na vlasy tužidla a gely, popřípadě to zachraňovat nánosy fixačních laků. 

Klasika

I přesto, že jako módní rádkyně rády zkoušíme něco nového, klasika je prostě klasikou. A proto, pokud nechcete žádnou změnu i klasika ve stylu krátkých vlasů, ráno hřebenem pročesané, je v top úzkém výběru na léto 2019. Malý tip: Nechte vlasy povyrůst o pár centimetrů a pořiďte si vosk a zařaďte jej do ranního rituálu. Tak vidíte, přeci jen nějakou změnu i s tou vaší klasikou můžete dosáhnout.

Letní hit

Pokud však přemýšlíte o něčem jiném, než jste nosili doposud, tento článek je přesně pro vás. Délka vlasů a stylizace je úzce spojena s vaším životním stylem, s prací, s kolektivem. Takže tyto faktory zvažte. Každopádně naprostým letním hitem a nejen tento rok, jsou po stranách vyholené vlasy a na vrchu delší a stylizované například již zmíněným voskem, gelem nebo fixačním lakem na vlasy. Ovšem pozor! Léto má už ve svém jméně slovo teplo, no dobře, nemá… Ale letošní teplé dny už máme přece jen za sebou a víte, jakým nepřítelem je pot. A pro vlasy je to nepřítel číslo dvě, hned vedle deště a větru. Proto opatrně s jakýmikoliv přípravky!

Viva la David Beckham

No a jestli se netváříte nijak moc vesele na vyholené strany a máte rádi své vlasy přeci jen delší, pojďme se nechat inspirovat oblíbencem celého světa Davidem Beckhamem. Nechte se od svého kadeřníka z barbershopu nejen tak ostříhat, ale i nastylovat. A naučte se to od něj. Pokud k tomu ještě máte hezký úsměv a ostré rysy, už nečtěte dál… tento sestřih je přímo pro vás! Takže pro zrekapitulovaní, nahoře delší vlasy, postupně dolu sestříhané, boky hladce bez přechodů až do ztracena. Ofina nahoru, pěšinka zvýrazněná… 

Tradiční

60. léta přinesla světu módy hodně. A stále jejich nosné prvky naprosto frčí. Jedním z nich je právě i náš další tip na letní sestřih. Kratší vlasy, boční strany uhlazené do elegance, ofina a vrchní vlasy pečlivě nastylizované dozadu. Velmi šik, velmi efektivní.. 

Blue jeans, James Dean...

Velkým hrdinou vlasových stylů je stále James Dean. Inspirativní účes "mně je to jedno" se nosí a nosit bude.

Kudrlinky

Stále a dokola, i přes rozmanitý a neustále měnící se trendysvět, tyto účesy jsou konstantním nositelem mužnosti. Tedy prozatím. Máme pro vás však i jeden neméně mužný účes, který je však v top trendech nováčkem. Jaký to je? Kudrnaté vlasy! Tedy pro upřesnění, především vrchní část nakudrnatělá. Koukněte, jak sexy je s tímto střihem  Jamie Dornan. Pro neználky představitel postavy Christiana Greye z 50 odstínu šedi. Další lamač dívčích srdcí...

Náš tip:

Ať už máte jakýkoliv účes nebo ten dosavadní nechcete nechat měnit, použijte aspoň prvek, který my považujeme za velmi módní. Vyholená pěšinka! Již několik let si získává obdivné ohlasy a více a více mužů do ní jde… Zkuste ji taky!

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA PÁNSKÉ VLASY LÉTO 2019 MUŽI PÁNSKÝ STYL VLASY A ÚČESY

Související články

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Skateboard: Koníček pro děti nebo sexy sport pro muže?

Časy se mění a s tím přicházejí i různé trendy. Dříve jsme viděli malé kluky pobíhat se skateboardem v ruce a nyní o tento druh sportu jeví zájem především muži 30+. 

Celý článek

Značka Vans vytvořila kolekci podporující děti s autismem

Část výtěžku z této kolekce obuvi a oděvů bude věnována skupině lidí, kteří učí jízdě na skateboardu ty nejmenší, kteří mají autismus.

Celý článek

Jak si udělat krásné lokny hned dvěma způsoby

Udělat si krásné romantické kudrliny není jen tak, a my vám poradíme, jak je vykouzlit s kulmou nebo žehličkou. Provedeme vás krok za krokem, jediné, co potřebujete je trocha zručnosti, času a odhodlání.

Celý článek

Co dělat, když se váš partner hrozně obléká

Nejčastěji jsou to právě ženy, které se zajímají o módu, i když existuje několik úspěšných návrhářů. Ale co když se váš partner obléká otřesně a vy se za něj stydíte?

Celý článek