dnes je 22.03.2019 a svátek má Leona

Pánský Street style u přehlídek pro podzim 2019

Přidat na Seznam.cz
Muži všech věkových kategorií se sezóně účastní dění kolem přehlídek pro podzim 2019. Jak se na to oblékli v Paříži, Londýně a Miláně?

Paříž

Pařížské týdny módy prezentují ty neprestižnější přehlídky v čele se značkou Dior. Pro muže to znamená obléknout se do klasického luxusu, nebo naopak do nových výrazných modelů od neznámých undergroundových značek. Neobvyklé kombinace si oblíbili hlavně mladí muži. K vidění bylo mnoho navzájem bijících se vzorů, elegantních kabátů, moderních ležérních kompletů, látek podobných dekám spolu s francouzský šarmem. Své stálé místo tu mají i loga značek, pánské kabely a funkční prvky na oděvech.

Milán

Velké očekávané přehlídky od značek Gucci nebo Armani tento rok nepořádaly pánskou show. Budou totiž společně předvádět mužskou i ženskou kolekci v únoru. Přesto se kolem méně známých přehlídek shromáždilo velké množství mužských módních nadšenců. Plyšové kabáty, elegantní střihy, klasické obleky stály oproti barveným kostkám, širokým nohavicím, mixu stylů a moderním retro ledvinkám nošených jako kabela. Neonové barvy a africké vzory byly nečekaným překvapením.

Londýn

Typický londýnský styl se svou láskou k umělecké scéně byl opět k vidění v davech hemžících se kolem přehlídek. Nezvyklé detaily, materiály i inovativní kombinace materiálů jsou vždy potěšením a inspirací. Starší generace tíhla k tradiční krejčovině s výraznými doplňky jako čepice, šála nebo oblíbená ledvinka. Na svrchnících vítězily kostkované látky, loga, péřové bundy, úplet a béžová barva. 

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA STREET STYLE PAŘÍŽ LONDÝN MILÁN TREND MUŽI

Související články

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Šaty a noční košilky ze snové spolupráce Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Není to poprvé, kdy se herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová daly dohromady. A my doufáme, že ani naposledy.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Francouzská stylistka a editorka francouzské Vogue Géraldine Saglio vytvořila kolekci vzývající nómádky

Zavřete na chvíli oči a představte si divokou přírodu, vyprahlou a rozpálenou zem od slunce, tváře ošlehané větrem a nekonečno svobody, kterou vám tento pocit přináší. Pokud jste se do tohoto pocitu dokázala vžít, pak vám tahle móda uhrane.

Celý článek

14. ročník módního večera Fashion Stars Night nás upřímně oslovil

Pražská křižovatka kostel sv. Anny opět ožil módními přehlídkami. Přijali jsme pozvání a šli kouknout na nové kolekce čtyř designérů z Česka a Slovenska.  

Celý článek

Yvona Leitner: K módě mě nejspíš nasměřovaly geny

I přesto, že ji na oděvní školu nepřijali, vyučila se švadlenou, doplnila si maturitu a šla studovat na Technickou univerzitu v Liberci obor návrhářství. Svou cestičku k módě si stejně našla. Kdo je Yvona Řihošková Leitner a proč byste o ní rozhodně měli vědět?

Celý článek