dnes je 20.03.2018 a svátek má Světlana

Paris Jackson na své první titulce časopisu Vogue

Australské vydání časopisu Vogue pro červenec skýtá titulku s čím dál více oblíbenou Paris Jackson. Uvnitř nechybí rozhovor a pár fotografií.

Je to sotva měsíc, kdy se objevila na obálce časopisu Teen Vogue, nyní však povýšila do velké ligy, když si mezi své úspěchy může zapsat první oficiální obálku Vogue. Modelka, herečka a dcera Michaela Jacksona byla fotografována Patrickem Demarchelierem pod taktovkou módní režisérky časopisu Christine Centenery. Rozhovor pak sepsala kreativní ředitelka Alison Veness. Ten probíhal pomocí textových zpráv, jak to má Paris ve zvyku.

V rozhovoru si můžou čtenáři přečíst například důvody, proč začala s modelingem, stejně jako její touhy využít svého příjmení a vlivu, aby pomohla rozbít tradiční standardy krásy. „Mám tolik důvodů, které jsou pro mé srdce důležité a cítím povinnost bojovat za lidi,“ řekla časopisu Paris. „Opravdu chci opustit pozitivní otisk v módním světě, hlavně pokud se jedná o média a stereotypní standard krásy, který je vidět v každém časopise, v každém článku, který se objeví na obrazovce vašeho telefonu, na každém billboardu. Je mnoho mladých dívek, které se na mě dívají, a já pro ně chci být někým, o kom si jejich rodiče řeknou, že je v pořádku, když se na něj podívají.“ Ušlechtilý cíl Paris Jackson je zatím v zárodku, nechejme se překvapit, kam až to dcera slavného zpěváka dotáhne…

fashionista.com

 

ZE SPOLEČNOSTI PARIS JACKSON VOGUE AUSTRALIA VOGUE

Související články

První TOP STAR & PLAYBOY PARTY hýřila dobrým jídlem a celebritami

Pozvánku, která nám na tuto historicky první událost přišla, jsme rozhodně nemohli ignorovat. Za Móda.cz musíme hodnotit, že se akce podařila na jedničku.

Celý článek

Poslední šance přihlásit se do České Miss 2018

Před námi je poslední casting. Proběhne už 17. března a jde o jedinečnou příležitost na přihlášení do prestižní soutěže Česká Miss 2018.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Oblečení Seleny Gomez x Coach a korektory Kim Kardashian

Selena Gomez pracuje na oblečení ve spolupráci se značkou Coach a blíží se korektory KKW od Kim Kardashian. 

Celý článek

Jaké akce nepropásnout během Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Pražský Fashion Week začíná už tento týden s velmi pestrým programem. Připravili jsme si pro vás seznam akcí, které nesmíte propásnout.

Celý článek

Známe další semifinalistky České Miss! Z brněnského castingu postoupilo 13 dívek

Další casting do prestižní soutěže České Miss je za námi. Z Brna postoupilo 13 dívek. Vítězky předchozích ročníků zaujaly v modelech návrháře Luďka Hanáka.

Celý článek

Na trh míří nový magazín pro mileniály ABOUT

Na český trh uvádí nakladatelství Burda nový titul určený pro mladou generaci. Ponese název About a bude se soustředit na design, módu, umění a lifestyle.

Celý článek

Základem je dobrý marketing, jsou přesvědčeni sourozenci Ponerovi

Móda.cz vyrazila za Nikol a Jakubem tvořícími pod značkou Poner. Čemu vděčí za svůj úspěch, proč už neoblékají všechny celebrity a co plánují do budoucna?

Celý článek

Elegance sama v podání Emmy Watson v australské Vogue

Březnu 2018 kraluje herečka Emma Watson, alespoň v podání aktuální obálky australské Vogue.

Celý článek