dnes je 08.05.2021

Pařížský týden módy v ulicích metropole

Přidat na Seznam.cz
Pařížský týden módy bez módy. Nepředstavitelné! A i když se většina módních přehlídek přesunula do online světa, přesto v ulicích byla k vidění spousta inspirace.

zdroj: @styludemonde

Týdny módy bývají ve znamení velkolepých akcí, které v hlavních městech módy neuniknou téměř nikomu. Tak jak během těchto dnů ulice ožívaly a pohlcovaly davy lidí, dnes zejí téměř prázdnotou. Jinak tomu nebylo ani na pařížském týdnu módy. 

Koronavirová situace změnila životy nás všech a promítla se do každé oblasti, výjimkou není ani móda. Vzhledem k tomu, že i v Paříži platí tvrdá koronavirová opatření, pro průběh fashion weeku a všech módních přehlídek museli pořadatelé a navrháři najít nové řešení.

Sociální distanc a vzestup virtuálního světa tak pohltil i těchto několik dní a módní přehlídky se přesunuly do online prostoru.

Jak to během této doby vypadalo v pařížských ulicích? 


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: @styludemonde


zdroj: imaxtree.com


zdroj: @styludemonde


zdroj: @styludemonde


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com

Přidat na Seznam.cz
PARIS FASHION WEEK FALL-WINTER 2021/2021 FASHION WEEK PARIS STREET STYLE INSPIRACE TÝDNY MÓDY PAŘÍŽSKÝ TÝDEN MÓDY

Související články

Udržitelnost: Footshop vám ulehčí ekologičtější nakupování

I když by se to mohlo zdát jako nemožné, tak i malý krok může znamenat velkou věc s obrovským dopadem. A přesně tak se k udržitelnosti postavila i společnost Footshop. Nechte se vtáhnout do jejich myšlenek a boje za lepší zítřek.

Celý článek

Marie Bubláková o značce EN TEN TY KY dva špalíky: první objednávka byla obrovitánská euforie. Tady jsem poznala, že by se to mohlo lidem líbit.

EN TEN TY KY dva špalíky, známé dětské rozpočítadlo, které také nese název jednoho velkého nápadu. Nápadu, za kterým stojí Marie Bubláková. 

Celý článek

Inspirace růžovou barvou přišla od posádky letadel Nikiho Laudy, říká ředitelka dopravy RegioJet Ivana Sachsová

Přinášíme vám další inspirativní rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát jsme si povídali s ředitelkou dopravy "žlutých autobusů a vlaků" Ivanou Sachsovou.

Celý článek

Jarní sezóna FW21 v novém duchu aneb MBPFW ve stylu Drive-in Cinema.

Blíží se nám konec dubna, a to znamená příchod očekávaného Mercedez-Benz Prague Fashion Weeku pro jarní sezónu FW21.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek