dnes je 23.08.2019 a svátek má Sandra

Pavel Brejcha – boty jsou můj život

Přidat na Seznam.cz
Jedna z předních českých hvězd v navrhování bot je mladý a úspěšný návrhář Pavel Brejcha, který už má za sebou spoustu úspěchů. V roce 2004 získal titul talent sezóny na Prague Fashion Week, stejný rok dostal i titul Talent sezóny a vyhrál první místo za kolekci obuvi v soutěži mladých módních návrhářů.

Na praxi byl u Bati a postgraduální studium si dodělal v mecce módy v Paříži. V roce 2005 si ho Liběna Rochová vybrala mezi několik designérů, kteří se mohou prezentovat v rámci jejího Studia LR a jeho práce jsou dokonce i ve sbírkách Uměleckoprůmyslového muzea v Praze. A čím je tento mladý návrhář tak výjimečný? Jeho boty jsou jedinečné, vypadají jako by byly lehké jako peříčko. Jeho modely jsou vzdušné a lehoučké. Střihy jsou originální, na první pohled jednoduché, ale ve skutečnosti velmi rafinované. Pavel Brejcha si rád hraje a to je vidět i v jeho tvorbě, která je plná záhadných her, které fascinují. Jeho boty jsou pohodlné, běžně nositelné, ale také šokující a kreativní. V jeho botách nikdy nebudete nudná. „Jsou pro všechny, kteří milují život, a kteří se chtějí bavit. Zapomeňte na nudu, vždyť móda je hra a vy se přece chcete bavit,“ říká talentovaný návrhář. A jeho originální boty si získávají stále oblibu u českých fanoušků. „Miluju boty od Pavla Brejchy. Cítím se v nich jedinečná a vím, že v Praze nepotkám dalších 100 holek ve stejných botách. Navíc si v nich připadám sexy a to je důležité,“usmívá se 23letá realitní makléřka Jitka Kovalčíková. Takže, chcete-li být originální a cítit se dobře, zvolte boty od Pavla Brejchy. Zdroj fotografií: Praguefashionweek.com

Přidat na Seznam.cz
BOTY MÓDA STŘIHY LIBĚNA ROCHOVÁ MODY PAVEL BREJCHA NÁVRHÁŘ

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek