dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Pavel Brejcha – boty jsou můj život

Přidat na Seznam.cz
Jedna z předních českých hvězd v navrhování bot je mladý a úspěšný návrhář Pavel Brejcha, který už má za sebou spoustu úspěchů. V roce 2004 získal titul talent sezóny na Prague Fashion Week, stejný rok dostal i titul Talent sezóny a vyhrál první místo za kolekci obuvi v soutěži mladých módních návrhářů.

Na praxi byl u Bati a postgraduální studium si dodělal v mecce módy v Paříži. V roce 2005 si ho Liběna Rochová vybrala mezi několik designérů, kteří se mohou prezentovat v rámci jejího Studia LR a jeho práce jsou dokonce i ve sbírkách Uměleckoprůmyslového muzea v Praze. A čím je tento mladý návrhář tak výjimečný? Jeho boty jsou jedinečné, vypadají jako by byly lehké jako peříčko. Jeho modely jsou vzdušné a lehoučké. Střihy jsou originální, na první pohled jednoduché, ale ve skutečnosti velmi rafinované. Pavel Brejcha si rád hraje a to je vidět i v jeho tvorbě, která je plná záhadných her, které fascinují. Jeho boty jsou pohodlné, běžně nositelné, ale také šokující a kreativní. V jeho botách nikdy nebudete nudná. „Jsou pro všechny, kteří milují život, a kteří se chtějí bavit. Zapomeňte na nudu, vždyť móda je hra a vy se přece chcete bavit,“ říká talentovaný návrhář. A jeho originální boty si získávají stále oblibu u českých fanoušků. „Miluju boty od Pavla Brejchy. Cítím se v nich jedinečná a vím, že v Praze nepotkám dalších 100 holek ve stejných botách. Navíc si v nich připadám sexy a to je důležité,“usmívá se 23letá realitní makléřka Jitka Kovalčíková. Takže, chcete-li být originální a cítit se dobře, zvolte boty od Pavla Brejchy. Zdroj fotografií: Praguefashionweek.com

Přidat na Seznam.cz
BOTY MÓDA STŘIHY LIBĚNA ROCHOVÁ MODY PAVEL BREJCHA NÁVRHÁŘ

Související články

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Mladá návrhářka Michaela Hriňová vytvořila kolekci pro 100CLASS concept store

Cesta, která slovenskou návrhářku čekala, aby se propracovala k vysněnému povolání, nebyla snadná. V tomto případě však platí, že trpělivost růže přináší!

Celý článek

Letní paprsky v plážovém lookbooku značky Queens

Tým profíku z Queensu si pro nás tentokrát připravil letní novinky, které využijete nejenom na pláži v Chorvatsku. Prohlédněte si aktuální trendy plavek, slunečních brýlí i plážových pantoflí.

Celý článek

Podzimní kampaň značky Burberry v duchu studiových záběrů

Čtyři záběry na jednom snímku, čtyřikrát jedna modelka, čtyři stejné modely oblečení, to jsou snímky, které nafotil Mark Borthwick.

Celý článek

Vyrazte na pláž v bikinách Love Stories x H&M

Kolaborace, která přináší krásnou kolekci plavek, nabízí romantiku, bonbónové barvy i trendy sportovní střihy.

Celý článek

Památka Karla Lagerfelda bude uctěna 20. června v Paříži

Vzpomínka na ikonický talent a osobnost německého návrháře bude dne 20. června uctěna na návrhářově nejoblíběnějším místě v Paříži v hotelu Grand Palais. Velkolepá rozlučka bude za přítomnosti 2 500 lidí.

Celý článek