dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Perfektní silueta podle Doutzen Kroes

Přidat na Seznam.cz
Pozdvihněte svou sbírku prádla. Tak jako Doutzen i vás prádlo H&M každým dnem odmění dokonalou siluetou.

Ačkoli se může zdát, že okolnosti jako odchod Doutzen Kroes z andělského týmu Victoria’s Secret a jejího následného mateřství vedly holandskou krásku do předčasného důchodu, ve skutečnosti tomu tak není.

Ani po dvou dětech, které supermodelka přivedla na svět, není připravena módní svět zcela opustit a tak se i nadále objevuje v reklamních kampaních a módních katalozích, jako v případě H&M, pro které se Doutzen opět svlékla do nejnovějších kousků spodního prádla švédského oděvního řetězce.

Pozdvihněte svou sbírku prádla tvarovacími podprsenkami, korzety coby delikátní tajemství či pohodlnými kalhotkami buď čistě bavlněnými či s jemnou krajkou. Tak jako Doutzen i vás prádlo H&M každým dnem odmění dokonalou siluetou.

Jen málokdo by jí hádal 30 let a dvě děti k tomu. Posuďte sami.

 

 

 

profimedia, H&M

 

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ OBLEČENÍ DOPLŇKY DÁMSKÉ SPODNÍ PRÁDLO H&M DOUTZEN KROES

Související články

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

Tělo s příběhem ve spodním prádle české značky Paon

Tak, jak je v poslední době vykreslováno ženské tělo, bývá velice často vzdálené realitě. Spodní prádlo a modelky jdou obvykle dohromady jen v případě, že jsou tyto ženy hubené a celkově perfektní. 

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Barbora Hranoš o módních doplňcích Otto Kilian: Mužů, kteří se doplňků nebojí, je u nás zatím málo

Otto Kilian je česká značka, která nabízí limitované kolekce pánských a dámských doplňků. Stojí za ní manželský pár, Barbora a Petr Hranošovi. Ve svém portfoliu mají nejen kravaty, ale také manžetové knoflíčky, motýlky či kapesníčky do saka. Vše je vyráběno ručně se zapojením českých výrobců. Při výrobě z vysoce kvalitních látek vznikají malé série, ve kterých je každý model jedinečný.

 

 

Celý článek

ROZHOVOR o nové kolekci Conscious Exclusive, která přináší do módy nové udržitelné materiály

Zimní kolekce značky H&M přináší více než jen další krok k udržitelné módě. Férové platové podmínky, zodpovědnost v rámci recyklace materiálů i pánská část kolekce jsou tím, na co jsme se v upřímném rozhovoru se Slávkou Barnovou Head of PR H&M ČR zeptali.

Celý článek

ZIMNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE - EXKLUZIVNÍ MÓDA Z ODPADU

Zimní kolekce H&M Conscious Exclusive je doslova o vytvoření pokladu z odpadu. Každý kousek je vyroben z materiálu získaného z odpadu, a to udržitelným způsobem. Tato kolekce umožňuje ocenit potenciál odpadu a inspirovat se kreativitou, která vychází z nutnosti opětovného použití věcí.

Celý článek

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek