dnes je 06.07.2022

Pestrý jídelníček ve stylu babího léta

Přidat na Seznam.cz
Tyčinky FIT – chutná svačina vždy, když nemáte po ruce čerstvé ovoce.

Léto je nenávratně pryč a každý z nás si určitě všiml, že večery a rána už jsou chladnější. Díky rozdílům teploty také pomalu přicházejí ke slovu podzimní rýmy, o aktuální nákazové situaci ani nemluvě. Chcete zůstat fit? Zásobujte své tělo dostatečnou dávkou vitamínů. Využijte k tomu plody našich zahrádek, které zrovna dozrály. Jablíčka, hrušky nebo švestky jsou nejen chutné, ale obsahují i mnoho zdraví prospěšných látek. Pokud zrovna nemáte čerstvé ovoce k dispozici, sáhněte po některé z ovocných příchutí cereálních tyčinek Fit.

Tyčinky značky Fit přináší na trh česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Z původní nabídky klasických müsli tyčinek se v průběhu 30 let portfolio výrazně rozšířilo. Prostor dostaly aktuální výživové trendy i speciální tyčinky vyvinuté pro děti nebo aktivní sportovce. Zdravou, chutnou a vyváženou svačinku tak pod značkou Fit najde opravdu každý. A které z nich si nejlépe vychutnáte v krásném babím létě?

Pokud patříte mezi milovníky vitamínových bomb v podobě ovocných a zeleninových nápojů, neměla by vaší pozornosti uniknout tyčinka Fit Smoothie, třeba v podzimních příchutích jablko + mrkev + pomeranč a červená řepa + černý rybíz. Tyčinky jsou přirozeně bezlepkové, mají vysoký obsah vlákniny, neobsahují přidané cukry ani tuky, a to včetně toho palmového. Hodí se také jako svačina pro děti.

Babím létem se nese vůně švestek, vynikajících koláčů a povidel. Co si dát švestky ve trochu zdravější podobě, jako je například tyčinka Fit Protein švestka + brusinka. Tyčinka obsahuje významné procento kvalitních bílkovin, sacharidy i zdravé tuky. Oceníte jí při sportování, pro následnou regeneraci a pokaždé, když vám dochází energie.

Mlsat s nádechem podzimních plodů můžete i s klasickými müsli tyčinkami Fit. Jsou bohaté na vlákninu, která prospěšně působí na vaše trápení, obsahují kvalitní sušené ovoce a cereální složku. Vyzkoušejte třeba oblíbenou Fit müsli šťavnatou ve variantě bez polevy nebo s jogurtovou polevou nebo tyčinku s hruškovou příchutí. Pokud preferujte bio kvalitu, hodí se právě pro vás Fit müsli bio ve variantě jablko.  

Podzim se sice blíží, ale s dobrou výživou se nemusíte bát ani podzimního splínu ani nepříjemných rýmiček a nachlazení. Vsaďte na kvalitní suroviny a nezapomínejte ani na kvalitní svačinku Fit, kterou můžete mít vždy snadno po ruce. Další informace o kompletním portfoliu značky Fit naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.

 

SOUTĚŽ O TŘI KRABICE FIT TYČINEK NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKOVÉM PROFILU MÓDA.CZ

Přidat na Seznam.cz
VÝŽIVA A ZDRAVÍ FIT TYČINKA MUSLI TYČINKAFIT.CZ BABÍ LÉTO AKTIVNÍ PODZIM

Související články

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Celý článek

Babí léto a podzim ve společnosti ovoce

Prázdniny jsou pomalu u konce, to však neznamená konec výletům a dovoleným. Vydat se za dobrodružstvím můžete prakticky kdykoliv. Po vlně veder budou navíc aktivní turistiky stejně jako procházky po památkách v tomto počasí příjemnější.

Celý článek

Detoxikace organismu: Kdy se do ní pustit a jak dlouhodobě udržet tělo bez škodlivých látek

Poradíme, jak zbavit organismus škodlivých látek, které se v něm usazují například vlivem užívání léků. Také vysvětlíme, kdy detox dává smysl, kdy se ho naopak vyvarovat, a navíc přidáme návod, jak dlouhodobě udržet tělo bez toxinů.

Celý článek

S láskou ke svému tělu

Den svatého Valentýna, svátek, který oslavuje ty nejčistší city, které chováme k našim milovaným. Ruku na srdce. chováte se stejně hezky k sobě a především ke svému tělu? Obzvlášť v této době, kdy na nás ze všech stran útočí nejen viry, ale i neúprosné statistiky, bychom neměli zapomínat sami na sebe.

Celý článek

Zadržování vody v těle - úhlavní nepřítel hubnutí i zdravého životního stylu

Zadržování vody je velkým strašákem především těch z nás, které se neúspěšně snaží hubnout. Zadržování vody v těle je přirozený obranný mechanismus našeho metabolismu, se kterým se musíme naučit pracovat. V tomto článku se podíváme na příčiny tohoto jevu a účinnou obranu.

Celý článek

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Vykročte tím správným směrem s Fit PROTEIN

Leden – měsíc novoročních předsevzetí je už dávno za námi! První dny nového roku většinou bývají spojeny jen s těmi nejčistšími úmysly – zdravěji jíst, pravidelně se hýbat, najet na správnou životosprávu.

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek