dnes je 28.05.2018 a svátek má Vilém

Peta Nitka v sexy pózách na nových fotkách Milana Junka

Česká transgenderová modelka, dnes už oficiálně Peta Nitka, předvedla sexy pózy na nových snímcích spolu s modelem Robinem Doleželem.

Úspěšná modelka Peta Nitka konečně změnila své jméno z původní mužské podoby Petr na Peta. Pod tímto jménem je známá už ve světě, a teď si díky němu může budovat kariéru i v České republice. Změnu pohlaví podstupuje už deset měsíců: "Myslím, že to pro nikoho nebylo velké překvapení. Nikdy jsem jako muž nevypadala a vždy jsem měla ženské myšlení. Řekla bych, že změna pohlaví je hlavně náročná na psychiku a to hlavně kvůli hormonální terapii. Mění se mi nálady a občas mám pocit že jsem nonstop protivná. Ale jsem rozhodně šťastná a rozhodně bych nic neměnila," vyjádřila se pro Móda.cz.


Foto přeměny Pety NItky
 

Aktuálně Peta Nitka zapózovala před objektivem fotografa Milana Junka s modelem Robinem Doleželem, který letos soutěží v Tváři roku. Petu Nitku kontaktoval za účelem působivých černobílých aktů sám fotograf, modela si k sobě už Peta vybrala sama: "Robina Doležela jsem si vybrala na focení já, myslím, že jsme typově hodně odlišní, proto jsou fotky tak skvělé. Byla jsem nervózní z focení s nahým chlapem, ale s Robinem to bylo velmi profesionální. Robin je výborný model a hlavně ho mám ráda jako člověka," řekla k focení. V květnu se zároveň stane první transgender modelkou v arabských zemích v historii na Fashion Weeku v Tunisu. Pozval ji jeho rezident Anis Montacer.

Foto: Milan Junek, Lucie Balde

ZE SPOLEČNOSTI PETR NITKA PETA NITKA FOTOGRAFIE

Související články

Felipe Oliveira Baptista, kreativní ředitel značky Lacoste, odstoupil

Zdá se, že změny ve vedení módních domů jsou letos na denním pořádku. Odchod hlásí kreativní ředitel známé francouzské značky.

Celý článek

Nejlépe oblékané ženy české politiky

Pro ženu je těžké získat respekt v tak náročném prostředí jako je to politické. Některým ženám se to podaří. Neztratí přitom ani svou ženskost ani styl, a tak reprezentují náš stát jak svými názory, tak svým zevnějškem.

Celý článek

První oficiální portréty královské rodiny po svatbě Harryho a Meghan

Vítejte v královské rodině. Tady jsou první snímky novomanželů Meghan Markle a prince Harryho.

Celý článek

Královská svatba: Jak se oblékla na svatbu Harryho a Meghan Kate Middleton?

Svatba roku 2018 proběhla v nejlepším pořádku. Zúčastnila se jí také Harryho švagrová, Kate Middleton. A to pouhé čtyři týdny po narození svého třetího potomka.

Celý článek

Zajímavosti z královské svatby Harryho a Meghan

Princ Harry, vnuk královny Alžběty II. se ve svých 33 letech oženil s o tři roky starší americkou herečkou Meghan Markle. Jaké zajímavosti svatbu provázely?

Celý článek

Jak se oblékli svatebčané na svatbu Meghan a Harryho?

Královská svatba je nejskloňovanější událostí posledních dnů. Jaké outfity svatebčanů nás nejvíce zaujaly?

Celý článek

Nový tým časopisu Elle? Kdo zastává pozici šéfredaktora a koho si s sebou přivedl?

Časopis Elle provází od počátku roku mnoho personálních změn. Kdo je od 1. května novým šéfredaktorem a kdo jsou další členové týmu?

Celý článek

Vzdělávají se, hubnou, užívají wellness - čím vším si prochází finalistky České Miss?

Finále České Miss se blíží čím dál tím víc. Jak se připravují finalistky?

Celý článek