dnes je 17.02.2019 a svátek má Miloslava

Peta Nitka v sexy pózách na nových fotkách Milana Junka

Česká transgenderová modelka, dnes už oficiálně Peta Nitka, předvedla sexy pózy na nových snímcích spolu s modelem Robinem Doleželem.

Úspěšná modelka Peta Nitka konečně změnila své jméno z původní mužské podoby Petr na Peta. Pod tímto jménem je známá už ve světě, a teď si díky němu může budovat kariéru i v České republice. Změnu pohlaví podstupuje už deset měsíců: "Myslím, že to pro nikoho nebylo velké překvapení. Nikdy jsem jako muž nevypadala a vždy jsem měla ženské myšlení. Řekla bych, že změna pohlaví je hlavně náročná na psychiku a to hlavně kvůli hormonální terapii. Mění se mi nálady a občas mám pocit že jsem nonstop protivná. Ale jsem rozhodně šťastná a rozhodně bych nic neměnila," vyjádřila se pro Móda.cz.


Foto přeměny Pety NItky
 

Aktuálně Peta Nitka zapózovala před objektivem fotografa Milana Junka s modelem Robinem Doleželem, který letos soutěží v Tváři roku. Petu Nitku kontaktoval za účelem působivých černobílých aktů sám fotograf, modela si k sobě už Peta vybrala sama: "Robina Doležela jsem si vybrala na focení já, myslím, že jsme typově hodně odlišní, proto jsou fotky tak skvělé. Byla jsem nervózní z focení s nahým chlapem, ale s Robinem to bylo velmi profesionální. Robin je výborný model a hlavně ho mám ráda jako člověka," řekla k focení. V květnu se zároveň stane první transgender modelkou v arabských zemích v historii na Fashion Weeku v Tunisu. Pozval ji jeho rezident Anis Montacer.

Foto: Milan Junek, Lucie Balde

ZE SPOLEČNOSTI PETR NITKA PETA NITKA FOTOGRAFIE

Související články

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Chiara Ferragni oslaví 10. výročí svého blogu dokumentárním snímkem

Jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších módních bloggerek světa má nápadů na rozdávání. Pro svůj blog a zároveň i fanoušky po celém světě si pro letošek připravila velmi originální dárek.

Celý článek

Několik přehlídkových lokací, 20 tuzemských návrhářů a další novinky přinese březnový MBPFW

Jarní kolekce z rukou dvaceti českých a slovenských návrhářů, nový formát showroomu a kompletní program jarního pražského módního týdne jsou zásadní novinky, které by vám neměly uniknout.

Celý článek

Paříž zažila vrchol elegance ve street style během Haute Couture týdne

Nikde jinde na světě se neobjeví tolik módně oblečených žen a mužů jako při přehlídkách vysoké krejčoviny renomovaných značek v Paříži. Styl byl přímo nakažlivý!

Celý článek

Bruce Willis na přání nejmladší dcery prodává svůj luxusní dům v Bedfordu v New Yorku

Své panství prodává oblíbený americký herec za 12,95 milionů dolarů. Čtyři samostatné domy mají 12 ložnic, dvě garáže, bazén se slanou vodou a tenisový kurt.

Celý článek