dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Peta Nitka v sexy pózách na nových fotkách Milana Junka

Česká transgenderová modelka, dnes už oficiálně Peta Nitka, předvedla sexy pózy na nových snímcích spolu s modelem Robinem Doleželem.

Úspěšná modelka Peta Nitka konečně změnila své jméno z původní mužské podoby Petr na Peta. Pod tímto jménem je známá už ve světě, a teď si díky němu může budovat kariéru i v České republice. Změnu pohlaví podstupuje už deset měsíců: "Myslím, že to pro nikoho nebylo velké překvapení. Nikdy jsem jako muž nevypadala a vždy jsem měla ženské myšlení. Řekla bych, že změna pohlaví je hlavně náročná na psychiku a to hlavně kvůli hormonální terapii. Mění se mi nálady a občas mám pocit že jsem nonstop protivná. Ale jsem rozhodně šťastná a rozhodně bych nic neměnila," vyjádřila se pro Móda.cz.


Foto přeměny Pety NItky
 

Aktuálně Peta Nitka zapózovala před objektivem fotografa Milana Junka s modelem Robinem Doleželem, který letos soutěží v Tváři roku. Petu Nitku kontaktoval za účelem působivých černobílých aktů sám fotograf, modela si k sobě už Peta vybrala sama: "Robina Doležela jsem si vybrala na focení já, myslím, že jsme typově hodně odlišní, proto jsou fotky tak skvělé. Byla jsem nervózní z focení s nahým chlapem, ale s Robinem to bylo velmi profesionální. Robin je výborný model a hlavně ho mám ráda jako člověka," řekla k focení. V květnu se zároveň stane první transgender modelkou v arabských zemích v historii na Fashion Weeku v Tunisu. Pozval ji jeho rezident Anis Montacer.

Foto: Milan Junek, Lucie Balde

ZE SPOLEČNOSTI PETR NITKA PETA NITKA FOTOGRAFIE

Související články

Značka Balenciaga čelí obvinění z porušení autorských práv

Není to poprvé, kdy někdo podezřívá tuto značku z nekalé inspirace. Tentokrát to však může skončit vážným poškozením jména značky a vysokou penalizací.

Celý článek

Virgil Abloh spolupracuje na kolekci pro Serenu Williams

Slavná tenistka Serena Williams se na US Open vrací v nové kolekci, která vznikla ve spolupráci s Nike a Virgilem Ablohem. 

Celý článek

Katy Perry jako žena mnoha tváří pro australský Vogue

Byť jsme na časté změny vizáže u zpěvačky Katy Perry zvyklí, v australském Vogue ji transformovali hned několikrát a často k nepoznání.

Celý článek

Bývalý dům Tommyho Hilfigera k prodeji za $6,75 milionů

Bývalý dům módního návrháře Tomyho Hilfigera je momentálně k prodeji za $6,75 milionu. Podívejte se, jak si bydlela jedna z nejslavnějších osobností světa módy. 

Celý článek

Přirozeně krásná Beyoncé na obálce americké Vogue

Historicky významné vydání časopisu s přirozeně nalíčenou Beyonce poukazuje na krásu žen tmavé pleti.

 

Celý článek

Instagramová hvězda Hodan Yousuf podrobila módní průmysl kritice kvůli hidjabu

Některé země jej omezily, některé zakázaly jeho nošení ve veřejných prostorech. Řeč je o hijabu, který je součástí oděvu ženy dle islámu.

Celý článek

Transgender modeling mění svět módy

Transgender modeling je možná první vlnou nové podoby módního průmyslu. Úspěchy těchto modelek obsahují jména největších světových značek.

Celý článek

Kolik stojí šaty pro moderátorku finále soutěže Muž roku 2018?

Celostátní finále soutěže mužské krásy Muž roku 2018 je už doslova za rohem a nervozita stoupá nejen mezi dvanáctkou finalistů.
 

Celý článek