dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Peta Nitka v sexy pózách na nových fotkách Milana Junka

Přidat na Seznam.cz
Česká transgenderová modelka, dnes už oficiálně Peta Nitka, předvedla sexy pózy na nových snímcích spolu s modelem Robinem Doleželem.

Úspěšná modelka Peta Nitka konečně změnila své jméno z původní mužské podoby Petr na Peta. Pod tímto jménem je známá už ve světě, a teď si díky němu může budovat kariéru i v České republice. Změnu pohlaví podstupuje už deset měsíců: "Myslím, že to pro nikoho nebylo velké překvapení. Nikdy jsem jako muž nevypadala a vždy jsem měla ženské myšlení. Řekla bych, že změna pohlaví je hlavně náročná na psychiku a to hlavně kvůli hormonální terapii. Mění se mi nálady a občas mám pocit že jsem nonstop protivná. Ale jsem rozhodně šťastná a rozhodně bych nic neměnila," vyjádřila se pro Móda.cz.


Foto přeměny Pety NItky
 

Aktuálně Peta Nitka zapózovala před objektivem fotografa Milana Junka s modelem Robinem Doleželem, který letos soutěží v Tváři roku. Petu Nitku kontaktoval za účelem působivých černobílých aktů sám fotograf, modela si k sobě už Peta vybrala sama: "Robina Doležela jsem si vybrala na focení já, myslím, že jsme typově hodně odlišní, proto jsou fotky tak skvělé. Byla jsem nervózní z focení s nahým chlapem, ale s Robinem to bylo velmi profesionální. Robin je výborný model a hlavně ho mám ráda jako člověka," řekla k focení. V květnu se zároveň stane první transgender modelkou v arabských zemích v historii na Fashion Weeku v Tunisu. Pozval ji jeho rezident Anis Montacer.

Foto: Milan Junek, Lucie Balde

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI PETR NITKA PETA NITKA FOTOGRAFIE

Související články

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Celebrity bojují proti koronaviru Covid-19 v karanténě i charitou

Koronavirus Covid-19 si nevybírá. Vir napadl i bezpočet slavných celebrit, a tak i oni vytáhly do boje s virem, který v dnešní době sužuje celý svět. Některé pořádají charitativní sbírky a dávají své peníze charitě. Někteří vyzývají své fanoušky, aby zůstali v bezpečí.

Celý článek

Jak bojovat se zamlžením brýlí při nošení roušky, poradí optometrista

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě. Noste roušky, jsme v tom totiž společně! Jestli ale také bojujete se zamlžováním vašich brýlí při nošení roušky, pak právě pro vás je tento článek...

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Po pěti letech opouští pozici kreativního ředitele Mulberry Johnny Coca

Španělský módní návrhář a kreativní ředitel Johnny Coca opouští po pěti letech britskou značku Mulberry. Kolekce na jaro a léto 2021 bude jeho poslední. 

Celý článek

Met Gala 2020 byla odložena na dobu neurčitou

Jedna z největších módních událostí roku se kvůli současné události odkládá na dobu neurčitou. Původně byla naplánovaná na 4. května 2020, vzhledem k šířícímu se koronaviru se ale ruší téměř všechny společenské akce. Met Gala není výjimkou.

Celý článek
Koronavirus COVID-19

Pandemie z druhé strany: Přináší i svá pozitiva

„Každé zlo je pro něco dobré“. Současná izolace lidí od společnosti přináší své klady. Na přírodě, na sobě samých.

Celý článek

Dezinfekční gel místo parfému

V reakci na globální nedostatek dezinfekčních gelů, poskytla francouzská luxusní společnost LVMH svá zařízení, která obvykle vyrábějí parfémy pro Louise Vuittona, Givenchy nebo Dior, k výrobě dezinfekcí a hydroalkoholických gelů.

Celý článek