dnes je 03.07.2022 a svátek má Radomír

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Přidat na Seznam.cz
Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

foto: se svolením Karolína Duchsková

Petra sama o sobě prozradila, že málo kdy dodrží původní myšlenku nebo skicu své tvorby. Šaty mění a dotváří podle potřeby. Nejspíš právě díky tomu vznikají originální, nadčasové a elegantní.

Ani svatby nepřekypují přehnaným přepychem, právě teď je doba určité skromnosti a pravé lásky. Právě teď se odehrávají svatby, které opravdu mají, ty z čisté lásky, které to myslí vážně. K tomu ideálně koresponduje myšlenka Petry Brzkové. „Inspirací jsou mi samotné modelky, stejně jako i materiál. Celkově tvořím tak, že jen málokdy dodržím svou původní myšlenku nebo skicu a během tvorby šaty měním a dotvářím,“ prozrazuje návrhářka.

Myšlenkou této kolekce je jednoduchost, lehkost, volnost a snaha o to, aby vynikla sama nositelka šatů, která se v nich má cítit příjemně. Oblíbené odstíny sněhově bílé a ivory podtrhují perfektně sladěné materiály i střihy.

Fotografie v jednoduchosti a čistotě vznikly u návrhářky Petry Brzkové v ateliéru.

 

Fotografie: se svolením Karolína Duchsková

Modelky: Adriana Havlíková a Thu Trang Nguyen,

Make-up: Aneta Hrnčiříková

Šperky: designerka Marie Bernotová 

Přidat na Seznam.cz
SVATBA SVATBY PETRA BRZKOVÁ SVATEBNÍ KOLEKCE SVATEBNÍ ŠATY

Související články

SVATEBNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA, VÍTE CO NA SEBE?

Svatební sezóna je již v plném proudu a vy stále váháte, co si obléct? Podělíme se s vámi o základní pravidla, která dodržovat a tipy pro vhodné trendy outfity, ve kterých se budete cítit příjemně a slavnostně.

Celý článek

Monique Lhuillier povýšila svatební šaty na nadpozemské

Svatební kolekce inspirovaná romantickou Sicílií je plná objemu, textury i barevných detailů. Užijte si La Dolce Vita, neboli sladký život společně s pohledem na tyto krásné svatební kousky.

Celý článek

Česká módní značka Petiteé přináší již šestou svatební kolekci, která odráží moderní nevěstu

Svatební modely z rukou šikovných designérek ateliéru Petiteé pro rok 2022 jsou tady. Čeká na vás moderní i elegantní nevěsta s klasickým podpisem značky.

Celý článek

Jak se obléci na svatbu jako plnoštíhlá žena s velikostí XL

Blíží se jaro a svatební sezóna pomalu začíná. Máte už pozvání na svatbu, ale nemáte typickou postavu hubené modelky a netušíte, co na sebe? My vás rádi inspirujeme! Mít nějaké to kilo navíc, prostě žena krev a mléko, není přece žádný hřích!

Celý článek

Krátké svatební šaty jsou hitem sezóny

Svatba patří k nejkrásnějším zážitkům v životě. I když pandemie koronaviru ovlivnila svatby neblahým způsobem. Nezkracuje se jen počet hostů, ale i svatební šaty nevěsty! Inspirujte se krásnými kousky v dnešním článku.

Celý článek

Svatební květina, květiny do interiéru a mnoho dalšího nabízí Plantárium

Jak vypadá práce svatební floristky? A jaké květiny a barvy jsou letos "in"? Nejen o tom jsme si povídali se Zuzanou Pacourkovou a Martinou Tománkouvou, zakladatelkami pražského Plantária. 

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek