dnes je 30.11.2022 a svátek má Ondřej

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Přidat na Seznam.cz
Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

foto: se svolením Karolína Duchsková

Petra sama o sobě prozradila, že málo kdy dodrží původní myšlenku nebo skicu své tvorby. Šaty mění a dotváří podle potřeby. Nejspíš právě díky tomu vznikají originální, nadčasové a elegantní.

Ani svatby nepřekypují přehnaným přepychem, právě teď je doba určité skromnosti a pravé lásky. Právě teď se odehrávají svatby, které opravdu mají, ty z čisté lásky, které to myslí vážně. K tomu ideálně koresponduje myšlenka Petry Brzkové. „Inspirací jsou mi samotné modelky, stejně jako i materiál. Celkově tvořím tak, že jen málokdy dodržím svou původní myšlenku nebo skicu a během tvorby šaty měním a dotvářím,“ prozrazuje návrhářka.

Myšlenkou této kolekce je jednoduchost, lehkost, volnost a snaha o to, aby vynikla sama nositelka šatů, která se v nich má cítit příjemně. Oblíbené odstíny sněhově bílé a ivory podtrhují perfektně sladěné materiály i střihy.

Fotografie v jednoduchosti a čistotě vznikly u návrhářky Petry Brzkové v ateliéru.

 

Fotografie: se svolením Karolína Duchsková

Modelky: Adriana Havlíková a Thu Trang Nguyen,

Make-up: Aneta Hrnčiříková

Šperky: designerka Marie Bernotová 

Přidat na Seznam.cz
SVATBA SVATBY PETRA BRZKOVÁ SVATEBNÍ KOLEKCE SVATEBNÍ ŠATY

Související články

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

Celý článek

Začalo to vlastními šaty na svatbu, dnes je Monika Srovnalová oblíbenou krejčovou

Vše začalo snem o tom, ušít si vlastní svatební šaty. Jako vyučená dámská krejčová věděla Monika Srovnalová, jak na to a výsledek se skutečně líbil. Zrodila se myšlenka šít šaty nevěstám na míru.

Celý článek

I na podzim může být svatba podle vašich snů

Příroda se zbarvuje do nádherných tónů, západy jsou kouzelnější než kdy dřív a lesy jsou pokryté závějemi pestrobarevných listů popadaných ze stromů. Podzim má bezpochyby své zvláštní kouzlo a díky němu máte i vy jedinečnou příležitost svou svatbu odlišit. 

Celý článek

Kam do nejluxusnějšího svatebního salonu a jaká pravidla vás čekají při jeho návštěvě?

Nejluxusnější svatební salon Kleinfeld Bridal ročně oblékne na 17 000 nevěst, sídlí na Manhattanu a čeká zde na nevěsty velký luxus. Zároveň má však zkoušení šatů svá pravidla a omezený čas.

Celý článek
Piknik pro nevěstu

CHYSTÁTE PRO SVOU KAMARÁDKU ROZLUČKU SE SVOBODOU?

Jak by mohla rozlučka se svobodou vypadat, jakou zábavu na rozlučku zvolit a do čeho se obléci.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Jak svět miluje Jennifer Lopez

Tento měsíc zveřejnil Netflix unikátní dokument o zpěvačce Jennifer Lopez s názvem Poločas. Dokument odhalil mnohé, kromě zpěvaččiných začátků i její politické postoje nebo zákulisí oskarové nominace. V článku odhalíme její unikátní šatník.

Celý článek

SVATEBNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA, VÍTE CO NA SEBE?

Svatební sezóna je již v plném proudu a vy stále váháte, co si obléct? Podělíme se s vámi o základní pravidla, která dodržovat a tipy pro vhodné trendy outfity, ve kterých se budete cítit příjemně a slavnostně.

Celý článek