dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Přidat na Seznam.cz
Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

foto: se svolením Petry Měchurové

„Kreativita a umění vcítit se do skutečných potřeb klientů je jádrem kvalitního řemesla. Chuť a kreativita nás žene dál,“ říká Petra Měchurová. Svůj salon zakládala s týmem profesionálů pro kadeřnické řemeslo. Od roku 2001 ušli neuvěřitelnou cestu, která jim zanechává neuvěřitelné zkšenosti v podobě skvělých zážitků a vzpomínek.

foto: se svolením Petry Měchurové

Petra představuje svou poslední kolekci s názvem TO BE, kterou chtěla navázat na téma mezilidských vztahů vyznačujících vzájemnou náklonnost a porozumění. Protože lidé v přátelském vztahu se vůči svým protějškům chovají ohleduplně a chtějí pro své přátele to nejlepší. Důležitá je také vzájemná upřímnost, důvěra a schopnost empatie. Umění je dokázat se svěřit se svými pocity a názory beze strachu, že bychom za ně byli odsuzováni. V této kolekci vidí Petra Měchurová sílu v propojení, vděčnosti a ocenění. Každá barevná kombinace vlasů znázorňuje odlišnost lidí, a to je v dnešní době důležité respektovat a mít pochopení. Trendem v účesech je správně technicky provedený střih, který je na míru každému. Krátké vlasy ve tvaru kudrnatého mikáda vystihují francouzskou eleganci 70. let a dotek zlaté blond rozsvítí olivovou pleť. Stále je oblíbený long bob střih, který je v přesné délce pod klíčními kostmi.

foto: se svolením Petry Měchurové

Petra touto kolekcí balancuje na hranici dámského a pánského stylu, protože v každém z nás je trocha ženy a trocha muže. Lidé svými vlasy vyjadřují osobitost, vlastní styl a nacházejí svou vnitřní sílu. Výsledkem je efekt dokonale upraveného účesu s prvky, které ve vás vyvolají neklid svým zdánlivým neuspořádáním. 

Nehledejte prvoplánově líbivé tradiční účesy, nýbrž, tak jak je u Petry Měchurové zvykem, účesy, které vás budou zajímat a inspirovat. Vlasy, které chcete vyzkoušet.

foto: se svolením Petry Měchurové

„Získali jsme celé řady cenných trofejí, účastnili se skvělých kadeřnických show, na kterých jsme inspirovali kadeřníky po celém světě jako třeba v Anglii, Francii, Brazílii, Argentině, atd. Vytvořili jsme okolo 100 vlasových kolekcí, 55 show, nespočet školení a Petra předala svůj nezaměnitelný rukopis talentovaným kolegům. Kreativního ducha vložila také do rukou přes 100 kadeřníků, kterým předala kadeřnické zkušenosti,“ říká tým salonu. 

foto: se svolením Petry Měchurové

 

Kredity:
Vlasy – Petra Měchurová
Make up – Hristina Georgievski
Styling – Jana Kapounová
Fotograf – Hana Knížová

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY PETRA MĚCHUROVÁ PETRA MĚCHUROVÁ TO BE KADEŘNICE HAIR STUDIO KADEŘNICKÉ STUDIO TRENDY ÚČESY

Související články

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro pevnou pleť, která neochabuje

Přírodní kosmetiku s CBD značky CANNOR máme v oblibě již delší čas. Kolagenový drink v podobě 100% přírodního doplňku stravy pro buněčnou výživu těla a hydrataci pokožky si zamilujete rozhodně i vy.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Séra s vitamínem C dodají vaší pleti zář. Jak vybrat to pravé?

Jak může vitamín C, známý také jako nejvyhledávanější složka péče o pleť všech dob, proměnit naši pleť? Rychle a efektivně, ale jak vybrat ten správný produkt pravě pro vás? 

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

S jarem přináší značka Nobilis Tilia i aromaterapeutické novinky v BIO kvalitě

Jaro už je cítit ve vzduchu a s ním česká přírodní aromaterapeutická značka uvádí na trh tři produkty. Vyberou si dámy, děti i maminky po porodu.

Celý článek

Zjistěte se značkou Nobilis Tilia, jak aromaterapie působí při vnějším i vnitřním užití

Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůní“, ke které se využívá aromatických rostlin. Tyto léčivé rostliny se sbírají pro výrobu dokonalých éterických neboli esenciálních olejů, které působí na všechny smysly člověka.

Celý článek

Fashion must have únor: Zařaďte rychlost, bude to jízda!

Láska k sobě i svým blízkým provází únor naplno. Nezapomeňte využít nejkratší měsíc v roce k tomu, abyste se věnovali své rodině i přátelům, pečovali o sebe a dělali si radost. Nakonec fantazii se meze nekladou...

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek