dnes je 30.09.2022 a svátek má Jeroným

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Přidat na Seznam.cz
Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

foto: se svolením Petry Měchurové

„Kreativita a umění vcítit se do skutečných potřeb klientů je jádrem kvalitního řemesla. Chuť a kreativita nás žene dál,“ říká Petra Měchurová. Svůj salon zakládala s týmem profesionálů pro kadeřnické řemeslo. Od roku 2001 ušli neuvěřitelnou cestu, která jim zanechává neuvěřitelné zkšenosti v podobě skvělých zážitků a vzpomínek.

foto: se svolením Petry Měchurové

Petra představuje svou poslední kolekci s názvem TO BE, kterou chtěla navázat na téma mezilidských vztahů vyznačujících vzájemnou náklonnost a porozumění. Protože lidé v přátelském vztahu se vůči svým protějškům chovají ohleduplně a chtějí pro své přátele to nejlepší. Důležitá je také vzájemná upřímnost, důvěra a schopnost empatie. Umění je dokázat se svěřit se svými pocity a názory beze strachu, že bychom za ně byli odsuzováni. V této kolekci vidí Petra Měchurová sílu v propojení, vděčnosti a ocenění. Každá barevná kombinace vlasů znázorňuje odlišnost lidí, a to je v dnešní době důležité respektovat a mít pochopení. Trendem v účesech je správně technicky provedený střih, který je na míru každému. Krátké vlasy ve tvaru kudrnatého mikáda vystihují francouzskou eleganci 70. let a dotek zlaté blond rozsvítí olivovou pleť. Stále je oblíbený long bob střih, který je v přesné délce pod klíčními kostmi.

foto: se svolením Petry Měchurové

Petra touto kolekcí balancuje na hranici dámského a pánského stylu, protože v každém z nás je trocha ženy a trocha muže. Lidé svými vlasy vyjadřují osobitost, vlastní styl a nacházejí svou vnitřní sílu. Výsledkem je efekt dokonale upraveného účesu s prvky, které ve vás vyvolají neklid svým zdánlivým neuspořádáním. 

Nehledejte prvoplánově líbivé tradiční účesy, nýbrž, tak jak je u Petry Měchurové zvykem, účesy, které vás budou zajímat a inspirovat. Vlasy, které chcete vyzkoušet.

foto: se svolením Petry Měchurové

„Získali jsme celé řady cenných trofejí, účastnili se skvělých kadeřnických show, na kterých jsme inspirovali kadeřníky po celém světě jako třeba v Anglii, Francii, Brazílii, Argentině, atd. Vytvořili jsme okolo 100 vlasových kolekcí, 55 show, nespočet školení a Petra předala svůj nezaměnitelný rukopis talentovaným kolegům. Kreativního ducha vložila také do rukou přes 100 kadeřníků, kterým předala kadeřnické zkušenosti,“ říká tým salonu. 

foto: se svolením Petry Měchurové

 

Kredity:
Vlasy – Petra Měchurová
Make up – Hristina Georgievski
Styling – Jana Kapounová
Fotograf – Hana Knížová

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY PETRA MĚCHUROVÁ PETRA MĚCHUROVÁ TO BE KADEŘNICE HAIR STUDIO KADEŘNICKÉ STUDIO TRENDY ÚČESY

Související články

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek
Matrix vlasová kosmetika

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Celý článek

Jak pečovat o kůži před i po tetování

Nechat se tetovat neznamená jen vyhledat nejlepší tetovací studio a konkrétního umělce. Měli byste se také zajímat o to, jak připravit vaši pokožku na tetování i jak ji ochránit po něm.

Celý článek

Emma Watson je tváří nové kampaně Prada, stejně tak režisérkou jejího krátkého filmu

Krásná herečka v pixie střihu zapózovala pro kampaň nafocenou k nové vůni módního domu Prada. Vzala si na starost i režii krátkého propagačního filmu. Flakon vůně je znovu plnitelný a má tvar trojúhelníku, symbolu italské značky.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek