dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Petra Ptáčková na MBPFW 2014

Přidat na Seznam.cz
Módní přehlídka Petry Ptáčkové, která se opět nesla v pohádkovém duchu odstartovala 5. 9. v 17.30. Celý "fashion temple" letošního MBPFW se tak přenesl až do daleké Číny, které za starých časů vládl opičí král.

Stejně jako románová "předloha" je i Petřina kolekce jaro/léto 2015 plná květin a jiných přírodních motivů, ale zároveň také temných sil, démonů a bojů s nimi.

 

Z barev převládají bílá, tělová, modrá, zelená a černá a většinu modelů zdobí pestré potisky.

 

I tentokrát návrhářka vytvořila jak dámskou, tak pánskou řadu a ten nejtemnější pánský model předvedl dokonce sám Rick Genest alias Zombie boy, kterému tento styl dokonale padnul.

 

Součástí kolekce jsou opět autorské doplňky. Kromě čepic a kloboukǔ, pro Petru Ptáčkovou už typických, stojí za zmínku i střihově velmi zajímavé unisex batohy.

Zdroj fotografií: Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend

 

Přidat na Seznam.cz
PETRA PTÁČKOVÁ MBPFW 2014 JARO/LÉTO 2015 SS 2015 RICK GENEST ZOMBIE BOY OPIČÍ KRÁL MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND

Související články

MBPFW SS20

MBPFW SS20: historická atmosféra, nejdelší molo, rekordní počet návrhářů a značek, ale také osvěta udržitelné módy

Organizační tým představí v nové podzimní edici pražského týdne módy hned několik svěžích novinek. Tou hlavní bude přehlídkový blok věnovaný udržitelné módě.

Celý článek

Designové vychytávky na duben

Český design vás potěší i v dubnu. Tentokrát se nese v duchu úspěšně proběhlého MBPFW a našich mladých talentovaných návrhářů. Okouzlí vás barevností, klasickou černou i překvapivě vtipnou rafinovaností.

Celý článek

Petra Ptáčková a Dominika Kozáková nám ukázaly nevšednost a extravaganci

Závěrečná přehlídka Mercedes-Benz Prague Fashion Week, během které se představily dvě mladé návrhářky, Petra Ptáčková a Dominika Kozáková, byla výrazně odlišně pojatá než všechny předchozí přehlídky. Catwalk už nebyl pouze o tom, že se okolo vás projdou modelky a modelové a na konci při závěrečném defilé jim a autorům kolekce zatleskáte. 

Celý článek

ROZHOVOR s Petrou Ptáčkovou

Módní návrhářka Petra Ptáčková poskytla naší redakci Moda.cz rozhovor nejen o tom, kde hledá inspiraci.

Celý článek

Petra Ptáčková v podzimní kolekci 2017 zdůraznila uměleckého ducha

Modelky s decentním líčením, volná silueta, mašle, uzly, asymetrie. To je Petra Ptáčková pro podzim 2017!

Celý článek

MBPFW 2016 – Are you ready?

Již tuto středu začíná pravidelná kulturní a společenská událost, jež každým rokem představuje formou přehlídek tvorbu našich nejlepších módních návrhářů. Těšíte se, co letošní ročník přinese?

Celý článek

Česká móda se ve velkém nabídne Paříži

Návrhářky Petra Ptáčková a Martina Špetlová nebo také značka Chatty se již v říjnu představí na nejprestižnějším módním týdnu „velké čtyřky“.

Celý článek

Svatební kolekce TIQE by Petra Balvínova

Značka TIQE návrhářky Petry Balvínové představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015 v jedné kolekci hned 3 svatební řady.

Celý článek