dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Petra Ptáčková v podzimní kolekci 2017 zdůraznila uměleckého ducha

Přidat na Seznam.cz
Modelky s decentním líčením, volná silueta, mašle, uzly, asymetrie. To je Petra Ptáčková pro podzim 2017!

Nedělní přehlídka Petry Ptáčkové na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku přinesla umění a jedinečný styl. Tak, jak to Petra umí.

Pruhované pleteniny, asymetrické džínové střihy, čepice i vesty působí uměleckým dojmem. Za nositelné považujeme kalhoty ala domácí oděv, zatímco bundy v podobě záchranných vest nejsou tím pravým ořechovým.

Petra Ptáčková opět neopomněla své oblíbené uzly, mašle a různé trčící šňůrky a nitě. Ani barevně se tentokrát návrhářka nepouštěla do žádných módních výstřelků. Klasika v podobě modré, černé a bílé bohatě zaplnila celou její podzimní kolekci pro rok 2017.

Žádné geometrické pojetí ani jiné přespříliš extravagantní vzory. Pár pruhů, vícero knoflíků, zvýrazněné lemy a vzdušné látky. Od začátku do konce jasně daná pointa uměleckého ducha.

mbpfw.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA PETRA PTÁČKOVÁ PODZIM 2017 MBPFW MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2017

Související články

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Vaši podporu potřebuji nejen já, ale i ostatní české značky, říká česká návrhářka Lucie Marková

Zákazníci nenakupují, návrháři proto netvoří. Čeští designéři šijí jen roušky. Textilní průmysl v podstatě nic jiného neprodává. Pojďte to změnit tím, že uděláme radost sobě i jim.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek

Chanel pozval v nové haute couture kolekci své diváky na svatební obřad

Kreativní ředitelka Virginie Viard předvedla v rámci couture týdne módy celkem dvaatřicet modelů. Některé jsou inspirované klíčovými kousky značky Chanel a jiné odhalují zcela novou tvář módního domu. 

Celý článek