dnes je 16.01.2019 a svátek má Ctirad

Pijte stylově!

Voda je nejdůležitější součástí lidského života, tvoří 70 % lidské hmotnosti a v dnešní době je také módní záležitostí.

Pitný režim je pravděpodobně nejdůležitější věc pro naše zdraví, a právě v období oteplování a blížícího se léta je důležité pravidelný pitný režim dodržovat. Nejde to jinak než stylově. Lahve na vodu se v posledních letech staly zásadním módním doplňkem a žádná z nás nemůže odolat, když vidí nějakou roztomilou či elegantní verzi.

Milovnice minimalistického moderního vzhledu potěší lahve s futuristickým designem. Klíčovou roli pak mohou hrát variace uzávěrů i barev. Pokud jste ovšem náročná na kvalitu vody, kterou pijete, můžete se zaměřit především na technickou stránku věci a sáhnout po lahvi s filtrem z aktivního uhlí, která je stále velmi populární. Nadšeným sportovkyním doporučujeme ohlédnout se po lahvích speciálně přizpůsobených na sport a ty z nás, které si chtějí dopřát trochu sladké svěžesti, určitě rozveselí modely se sítkem na ovoce.

Minimalistický design.

Mimo designovou a trendy stránku jsou doplnitelné lahve na vodu skvělým způsobem, jak zredukovat produkci odpadu, šetřit přírodu a myslet ekologicky. Pitnou vodu můžete natočit na každém rohu, čímž šetříte peníze a netaháte s sebou další plastovou lahev, kterou doma hodíte do koše. Kvalitní lahev při dobré péči vydrží opravdu dlouho a nejeden prodejce na ni tak nabízí až doživotní záruku.

Trendy a ekologické.

Veselé vzory, nápisy či obrázky si zamiluje každý, kdo se vyžívá v roztomilosti. Mnoho výrobců se zaměřuje především na vzor lahve a hlediska motivů pak popouštějí uzdu fantazii. Mimo roztomilé dětské motivy, najdeme barevné vzory s motivy přírody, často se jedná o květiny či stromy, romantické dívčí vzory, minimalistickou geometrii, nebo naopak funky graffiti. Trendem jsou také nejrůznější nápisy či vzkazy od vtipných poznámek jako "Nesahej na mou lahev" po pobídky k dodržování pitného režimu.

Vtipné nápisy na lahvích.

 

irishnews.com;  pinterest.com , popsugar.com

ZDRAVÍ A KRÁSA Pitný režim FILTRAČNÍ LÁHEV PRAMENITÁ VODA

Související články

6 revolučních novinek v péči o pleť z loňského roku

Věda a technologie představily nové informace v péči o pleť. Jaké vzrušující objevy se z minulého roku promítnou do praxe roku 2019? 

Celý článek

Naučte se zdravě snídat!

Jste během rána zpomalení, nepříjemní a bez energie? Že jste nesnídali, protože jste nestíhali? Výmluvu nestíhání nebereme, rozhodně vaše tělo ne. Začněte pravidelně snídat a vaše tělo vám poděkuje.

Celý článek

Zima a chlad je tu. Jak na popraskané rty?

Na seznamu věcí, které zas až tak nemáme rádi na zimě, jsou jedním z hlavních bodů suché a popraskané rty. Mráz jim dává v tomto ročním období celkem zabrat, proto je potřeba své rty podpořit a pořídit si k tomu ty správné posily. Jaké to jsou?

Celý článek

4 netradiční typy cvičení, které vás budou opravdu bavit

Když se chcete cítit dobře a dlouhodobě si udržet hezkou a zdravě vypadající postavu, bez cvičení to nepůjde. Všichni ale víme, jak moc je těžké donutit se začít. 

Celý článek

Kadeřnice celebrit radí: přírodní péče o vlasy se vyplatí!

Vlasy - koruna krásy. Tohle rčení by mělo být mantrou každé kadeřnice. Už 12 let se jím řídí i Lucie Bugnerová alias Lussi Bugner.

Celý článek

Čokolády, které můžete mlsat bez výčitek

Milujete čokoládu? A taky si u každého snědeného čtverečku slibujete, že zítra už opravdu půjdete cvičit? Zkuste si dát tentokrát jiné předsevzetí. 

Celý článek

Horchata de chufa: Španělské osvěžení plné sluníčka a vitamínů

Přemýšlíte, jak se v létě osvěžit? Vsaďte na exotický nápoj z tygřích ořechů. Toto slaďoučké rostlinné mléko vás zasytí, zchladí a skvěle si na něm pochutnáte. 

Celý článek

Černobílá Cara Delevingne pro značku Douglas

Německá síť prodejen s kosmetikou Douglas uvádí svou novou tvář. Je jí top modelka Cara Delevingne.

Celý článek