dnes je 22.10.2018 a svátek má Sabina

Pijte stylově!

Voda je nejdůležitější součástí lidského života, tvoří 70 % lidské hmotnosti a v dnešní době je také módní záležitostí.

Pitný režim je pravděpodobně nejdůležitější věc pro naše zdraví, a právě v období oteplování a blížícího se léta je důležité pravidelný pitný režim dodržovat. Nejde to jinak než stylově. Lahve na vodu se v posledních letech staly zásadním módním doplňkem a žádná z nás nemůže odolat, když vidí nějakou roztomilou či elegantní verzi.

Milovnice minimalistického moderního vzhledu potěší lahve s futuristickým designem. Klíčovou roli pak mohou hrát variace uzávěrů i barev. Pokud jste ovšem náročná na kvalitu vody, kterou pijete, můžete se zaměřit především na technickou stránku věci a sáhnout po lahvi s filtrem z aktivního uhlí, která je stále velmi populární. Nadšeným sportovkyním doporučujeme ohlédnout se po lahvích speciálně přizpůsobených na sport a ty z nás, které si chtějí dopřát trochu sladké svěžesti, určitě rozveselí modely se sítkem na ovoce.

Minimalistický design.

Mimo designovou a trendy stránku jsou doplnitelné lahve na vodu skvělým způsobem, jak zredukovat produkci odpadu, šetřit přírodu a myslet ekologicky. Pitnou vodu můžete natočit na každém rohu, čímž šetříte peníze a netaháte s sebou další plastovou lahev, kterou doma hodíte do koše. Kvalitní lahev při dobré péči vydrží opravdu dlouho a nejeden prodejce na ni tak nabízí až doživotní záruku.

Trendy a ekologické.

Veselé vzory, nápisy či obrázky si zamiluje každý, kdo se vyžívá v roztomilosti. Mnoho výrobců se zaměřuje především na vzor lahve a hlediska motivů pak popouštějí uzdu fantazii. Mimo roztomilé dětské motivy, najdeme barevné vzory s motivy přírody, často se jedná o květiny či stromy, romantické dívčí vzory, minimalistickou geometrii, nebo naopak funky graffiti. Trendem jsou také nejrůznější nápisy či vzkazy od vtipných poznámek jako "Nesahej na mou lahev" po pobídky k dodržování pitného režimu.

Vtipné nápisy na lahvích.

 

irishnews.com;  pinterest.com , popsugar.com

ZDRAVÍ A KRÁSA Pitný režim FILTRAČNÍ LÁHEV PRAMENITÁ VODA

Související články

Čokolády, které můžete mlsat bez výčitek

Milujete čokoládu? A taky si u každého snědeného čtverečku slibujete, že zítra už opravdu půjdete cvičit? Zkuste si dát tentokrát jiné předsevzetí. 

Celý článek

Horchata de chufa: Španělské osvěžení plné sluníčka a vitamínů

Přemýšlíte, jak se v létě osvěžit? Vsaďte na exotický nápoj z tygřích ořechů. Toto slaďoučké rostlinné mléko vás zasytí, zchladí a skvěle si na něm pochutnáte. 

Celý článek

Černobílá Cara Delevingne pro značku Douglas

Německá síť prodejen s kosmetikou Douglas uvádí svou novou tvář. Je jí top modelka Cara Delevingne.

Celý článek

Změnit životní styl není těžké, stačí tři zásady

Představte si, že ta změna životního stylu, kterou jste chtěla na jaře uskutečnit, je tady. Víte, že rozbourat svoje stereotypy nebude nejjednodušší. 

Celý článek

Aňa Geislerová namíchala limitovanou edici pleťového oleje

Známá česká herečka Aňa Geislerová vytvořila vlastní limitovanou řadu Denního oleje Inlight „Made by Aňa“.

Celý článek

Bobbi Brown vydává novou wellness řadu

Zcela nová life-style řada od Bobbi Brown EVOLUTION_18 zaměřená na vnitřní krásu rozhodně stojí za vaši pozornost. 

Celý článek

Víte, jak si správně čistit pleť? Máme rady od odborníka!

Jste si opravdu jistá tím, jak se své pleti správně věnovat? Čištění je totiž naprostý základ péče o pleť, ale také trochu věda.

Celý článek

Staronový fenomén pláténkových masek na obličej

Nebaví vás dlouhé nanášení běžných pleťových masek, nebo prostě jen ráda zkoušíte nové věci? Máme pro vás skvělý tip - látkové masky.

Celý článek