dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Piknik - splynutí s přírodou

Přidat na Seznam.cz
Piknik je ideální forma odpočinku, který si dopřejte i vy. Prostřete si v přírodě, ať už s partou přátel nebo s drahou polovičkou a jednoduše relaxujte. 

Jak spojit příjemné s užitečným? Udělejte si piknik a unikněte ze spárů dnešní ukvapené doby plné nejrůznějších technologií, díky kterým pomalu „zapomínáme žít“.

  Pikniky jsou skutečnou radostí a zároveň mohou být příjemnou změnou vašeho všedního života. Proč bychom se měli stravovat pouze v místech k tomu určených? Posezení v restauraci dokáže být jistě příjemné, ale vězte, že kouzlo pikniku vás dostane.
  Mnohdy se nemusíte ani vzdálit na hony daleko od svého domova a jednoduše rozložit deku na veřejném prostranství, jako například v parku. Kolem nás je ale tolik krásných míst, že je jistě z čeho vybírat. Proto abyste pojedli v přírodě a v dobré společnosti, navíc nepotřebujete ani zvláštní příležitost, formální oblečení, či velký rozpočet. Vystačíte si pouze s dekou a cestovní taškou plnou dobrot.

Nejlepší variantou jsou však zavazadla k této příležitosti jako stvořená. Běžně dostupné už jsou piknikové koše, které jsou často vybavené tím nejnutnějším, co váš dokonalý piknik vyžaduje. Takže v něm najdete kompletní jídelní servis od talířů a příborů, přes prostírání a skleničky. Stačí jen přibalit vámi zvolenou a vyrobenou krmi, kterou doplníte o vychlazenou lahev minerální vody nebo sektu.

Bude to zábava, tak si ji užijte.

 

Zdroj obrázků: mujpiknik, pinterest, google

Přidat na Seznam.cz
VÝŽIVA A ZDRAVÍ ŽIVOTNÍ STYL PIKNIK PIKNIKOVÉ KOŠE

Související články

Podpora české gastronomie v podání Markéty Pavleje alias Kitchenette

Kitchenette SoMe - nový projekt, který podpoří českou gastronomii a její prezentaci na sociálních sítích. Nestojí za ním nikdo jiný než známá foodblogerka Markéta Pavleje.

Celý článek

Udržitelnost: Footshop vám ulehčí ekologičtější nakupování

I když by se to mohlo zdát jako nemožné, tak i malý krok může znamenat velkou věc s obrovským dopadem. A přesně tak se k udržitelnosti postavila i společnost Footshop. Nechte se vtáhnout do jejich myšlenek a boje za lepší zítřek.

Celý článek

Detoxikace organismu: Kdy se do ní pustit a jak dlouhodobě udržet tělo bez škodlivých látek

Poradíme, jak zbavit organismus škodlivých látek, které se v něm usazují například vlivem užívání léků. Také vysvětlíme, kdy detox dává smysl, kdy se ho naopak vyvarovat, a navíc přidáme návod, jak dlouhodobě udržet tělo bez toxinů.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Pestrý jídelníček ve stylu babího léta

Tyčinky FIT – chutná svačina vždy, když nemáte po ruce čerstvé ovoce.

Celý článek

Zadržování vody v těle - úhlavní nepřítel hubnutí i zdravého životního stylu

Zadržování vody je velkým strašákem především těch z nás, které se neúspěšně snaží hubnout. Zadržování vody v těle je přirozený obranný mechanismus našeho metabolismu, se kterým se musíme naučit pracovat. V tomto článku se podíváme na příčiny tohoto jevu a účinnou obranu.

Celý článek

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Tess Holliday - plus size modelka ukázala své křivky na obálce magazínu SELF

Plus size modelka, která to dotáhla na obálku módního magazínu, dokládá, že se naše společnost konečně snaží odprostit od konzervativního názoru na ideální postavu ženy.

Celý článek