dnes je 05.07.2022

Plus size mužští modelové, kteří inspirují ke stylovému oblékání

Přidat na Seznam.cz
Pozitivní přístup ke svému tělu ve spojitosti s plus size velikostmi se netýká jenom žen. Tito muži s nadměrnými velikostmi inspirují pomocí svých instagramových účtů tisíce dalších.

foto: pexels

Umět se stylově obléknout, může být těžké i pro muže, zejména pokud mají nějaké to kilo nebo centimetry do výšky navíc. Důležité jsou střih, barvy i vzory. Podívejte se na osvěžující módní styl několika mužů, kteří rádi inspirují ostatní. Buďte si jistí, že na velikosti v tomto případě opravdu nezáleží.

Bruno Martenus

Mužský model nadměrných velikostí Bruno Martenus má podepsanou smlouvu s modelingovou agenturou Ford Models. Kairéru modela má jistě dobře našlápnutou, o sympatickém vzhledu netřeba mluvit. Osobitý styl Bruna se nám zalíbil natolik, že jsme ho zařadili mezi našich TOP pět plus size mužských modelů.

 

Bruce Sturgell

Bruce je zakládajícím členem hnutí Chubstr, které prosazuje styl velkých mužů. Provede vás různými tipy, návody, fotkami i nákupy oblečení nadměrných velikostí. To vše se svými plus size kamarády.

 

Claus Frankfurt

Miluje pohodové oblékání, dobré jídlo a svou kočku. Claus Frankfurt vás zavede více než jenom do tématu nadměrných velikostí. Přilblíží vám svůj osobitý styl i humor. Věřte, že je o co stát.

 

Akeen Cimbo

Tetování, plus size velikost a kreativní mysl patří do života módního influencera Akeena Cimbo. Na svém instagramu denně inspiruje přes 74 tisíc sledujících. Pokud mezi nimi ještě nejste, měli byste to rozhodně alespoň zvážit.

 

Zach Miko

Vysoký, mladý a pohledný model Zach Miko miluje módu a dává to jasně najevo. I muži nad 190 cm se mohou oblékat elegantně, stylově a přitom pohodlně. Na svůj Instagram občas sdílí i fotky spokojené rodiny, ale především sebe v oficiálních reklamních kampaních stejně jako ze svých osobních zážitků.

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA PLUS SIZE PLUS SIZE MODELOVÉ VELCÍ MUŽI VYSOCÍ MUŽI XL MUŽSKÉ VELIKOSTI

Související články

NÁVRHÁŘKA ZNAČKY PUMA HOVOŘÍ O UPCYKLACI

Návrhářka Nicole McLaughlin hovoří o své vášni pro upcyklaci v rámci platformy značky PUMA "She moves us".

Celý článek

SVATEBNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA, VÍTE CO NA SEBE?

Svatební sezóna je již v plném proudu a vy stále váháte, co si obléct? Podělíme se s vámi o základní pravidla, která dodržovat a tipy pro vhodné trendy outfity, ve kterých se budete cítit příjemně a slavnostně.

Celý článek

Přitažlivost Ferrari využívá společnost k vybudování své módní značky

Luxusní životní styl značky Ferrari udává jasný směr i cíl. V předvečer milánského týdne mužské módy představila značka svou aktuální kolekci.

Celý článek
Dámská a pánská móda

LEVI'S PŘINÁŠÍ HNED DVĚ KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2022

Levi’s kolekce Podzim/Zima 2022 nese název “Archives Reinvented”, hlavní inspirací byla vlastní historie značky. Novinkou je kolekce Levi’s Gold Tab, která vás přenese do Severní Kalifornie a okouzlí nostalgií a vintage střihy. 

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

První pánská kolekce české značky FOLBEUR spatřila světlo světa

Pánské aktovky Etienne právě vypouští do světa česká značka kožených kabelek a doplňků FOLBEUR. Teď už máme jasno, jak vypadá kompletní obraz moderního úspěšného muže.

Celý článek

NOVÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON HRAJE VŠEMI BARVAMI

Louis Vuitton rozehrává s novou kolekcí match point na kurtech nejznámějších turnajů od French Open až po Wimbledon. Kolekce je neodolatelným mixem zajímavých detailů a působivých dynamických barev.

Celý článek
CONVERSE X IBN JASPER

CONVERSE X IBN JASPER ONE STAR

Přípravte se na Adrenalinem nabitou kolaboraci legendy jménem Converse s designérem Ibn Jasperem. Propojení inspirace v motoristických sportech se skejtovým dědictvím historické společnosti Converse bude skutečně jízda.

 

Celý článek