dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Přidat na Seznam.cz
Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.
Cestovní zavazadla

Krátké a intenzivní cestování

V tipech, které jsme si pro vás připravili, se zaměříme hlavně na krátké cesty. Krátká cesta však neznamená cesta méně významná. Právě na poznávacích víkendech, výletech, či pracovních jednání se vyplatí nejvíce mít správné oblečení a správné zavazadlo. Cestovní zavazadlo by mělo odpovídat nejen stylu svého majitele, ale také typu cesty, kterou podnikáte a typu dopravního prostředku, který zvolíte.

Kolečka nebo rameno

Zavazadlem s největší oblibou je příruční kufřík na kolečkách. Praktické a elegantní řešení jakékoliv cesty. Užívání kufříku na kolečkách je pohodlné a zároveň bezpečné pro jeho obsah. Skořepinová zavazadla chrání oblečení a také křehké věci, které s sebou potřebujete na cesty vzít. Největším benefitem je samozřejmě to, že nenesete v ruce či na rameni žádné těžké břemeno. Zde je výběr těch nejstylovějších kousků letošního podzimu. Vyberte si ikonický či klasický design, který se hodí k vaší cestě a skvěle doplňuje váš styl.


 Michael Kors: cena 12 740 Kč/CHIARA FERRAGNI: cena 6480 Kč

 


MISAKO: cena 1849 Kč/MISAKO: cena 1699 Kč

 

Ne vždy se hodí kolečka

Kufřík s kolečky je sice stálicí, ale na hory či nerovné cesty by nám dobrým přítelem nebyl. Stále máme jiné varianty, které můžeme využít. Samozřejmě je to cestovní taška s ušima nebo kabelka správných rozměrů. Již u velkého množství oblíbených značek nalezneme v portfoliu cestovní tašku nebo kabelky, do kterých se vejde více než telefon a klíče. Je to pohodlné, stylové a skladné řešení pro každou krátkou cestu. Také je dobrou volbou pro cestování autem, kde při jakékoliv potřebě stačí rozepnout zip a vyndat si z tašky, co je potřeba. Záleží pouze na lokaci, kterou volíte a opět typu vaší cesty a vašem stylu. Kabelka větší velikosti, jako je shoperka a větší, může být skvělým doplňkem, který využijete nejen na cestování, ale třeba i při běžném denním užívání, jako je cesta do gymu nebo výlet na pláž.


MCM: cena 27 930 Kč/Still Nordic: cena 4900 Kč


N°21: cena 10800 Kč/Liebeskind Berlin_cena 1830 Kč

Co je uvnitř, to se počítá

Naším posledním tipem je samozřejmě správný výběr hygienické taštičky, či pouzdra. Všichni je využíváme a všichni je máme rádi. Dáváme do nich kosmetické produkty, hygienické potřeby nebo například osobní dokumenty a cennosti. Vyberte tu správnou do vašeho zavazadla, například z těchto dvou, které nejvíce zaujaly nás a jsou k dostání na webu Zalando.


Barbour: cena 1330 Kč/River Island: cena 940 Kč

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA CESTOVNÍ ZAVAZADLA ZALANDO DOPLŇKY

Související články

Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kolekce od 4F a Anny Lewandowské podtrhuje sílu ženskosti

Značka 4F představuje další spolupráci s Annou Lewandowskou - kolekci, která je výrazná jak formou, tak i použitím barev. Její univerzální charakter, který kombinuje sportovní komfort s módním nádechem, umožňuje tvořit neomezené množství outfitů.

Celý článek
Kolekce Puma a Vogue

PUMA A VOGUE SPOLEČNĚ VYTVOŘILI IKONICKOU KOLEKCI

Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce.

Celý článek