dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Podzimní kolekce značky Erdem pro distingované ženy

Přidat na Seznam.cz
Erdem móda se nezapře ani s aktuální kolekcí představenou na londýnském módním týdnu. Její styl je patrný na hony daleko.

Sledujete-li módu značky Erdem, pak jistě dobře víte, že jejich styl vypovídá o lehkosti bytí. Nikoliv o aktuálních trendech nebo o extrémních výstřelcích. Její kolekce však není ani nuda.

Průsvitné látky, květiny našité napříč celou kolekcí, kosočtverce a další geometrické tvary, ale především tmavší pojetí modelů dýchlo tajemnou i svůdnou atmosférou zároveň.

Fialové detaily, tmavá vínová nejenom na kostýmku i kabátku a béžové obrázky na modelech alespoň malinko zahřejí. Kolekce je však založena spíše ve vážném stylu. Distingovanost a vytříbený vkus z ní jednoduše srší na první pohled.

Hlubší výstřihy i vysoké rozparky kolekci přeci jen zlehčují, ale nijak vulgárně. Ostatně i anglická žena ráda ukáže své přednosti, alespoň v rámci etikety a slušného vychování.

vogue.com/fashion-shows

Přidat na Seznam.cz
ERDEM LONDON FASHION WEEK PODZIM 2016

Související články

Kolekce Emilia Wickstead ready-to-wear je inspirována slavnou americkou novelou Little Sisters

Londýnský týden módy je za námi a my pro vás máme další krásnou kolekci od návrhářky Emilie Wickstead. Ta se pro kolekci ready-to-wear 2020 inspirovala americkou novelou Little Women, jehož filmová adaptace půjde brzy do kin.

Celý článek

Romantická kolekce Erdem byla inspirovaná bývalou italskou fotografkou a komunistkou

Jednalo se o téměř nejromantičtější kolekci celého londýnského týdne módy. Řeč je o značce Erdem. Jakou známou osobností se tentokrát kreativní ředitel při vytváření nejnovější sbírky inspiroval? 

Celý článek
Victoria Beckham

Kolekce Victorie Beckham hýřila zářivými barvami za doprovodu tančících volánů

Victoria Beckham předvedla na londýnském fashion weeku svěží jarní kolekci inspirovanou sedmdesátými lety určenou pro vyrovnané, reálné a svobodné ženy.

Celý článek

Zákulisí pánských přehlídek v Londýně pro jaro 2020 bylo plné překvapení

Pozadí přehlídek na týdnech módy bývá často lepším vodítkem do duše návrháře, než je samotná módní show. Londýnský týden toho nejlepšího z pánské módy kypěl nápady, nepřestával překvapovat a získal si veřejnost svou promyšleností.

Celý článek

Těsně před porodem, ale přesto v modelech přímo z přehlídek! Meghan Markle je šik.

Za několik týdnů má porodit, ale to vévodkyni Meghan nebrzdí v tom, aby si oblékla ty nejkrásnější modely přímo z přehlídkových mol. Tentokrát zvolila kousky od Erdem a Victoria Beckham. 

Celý článek

Kabátová smršť jako hlavní prvek londýnského street stylu

Týden módy v Londýně utichl již před několika dny. Pojďme se k němu ale ještě vrátit a společně se podívat na nejnápaditější outfity, které byly zachyceny v ulicích tohoto velkoměsta.

Celý článek

Podzimní kolekce Erdem vypráví životní příběh italské šlechtičny

Když se řekne elegance, vyjádřená objemem, velikostí a grandiózností, vybaví se většině Britů značka Erdem a jméno návrháře Erdem Moralioglu, mladé hvězdy, která stoupá na vrchol. Letošní londýnský týden módy byl dalším schůdkem do síně slávy.

Celý článek

Druhá kolekce Riccarda Tisci touží změnit dnešní Londýn

Kolekce odrážející nejenom podzimní a zimní období roku 2019, ale také kontrasty v britské kultuře a počasí přinesla několik myšlenek.

Celý článek