dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

Pohádková romantika princezny Eugenie

Přidat na Seznam.cz
Princezna Eugenie se v pátek 12. října 2018 vdala v šatech od anglického návrháře Petera Pilotto. 

Krásná princezna

Každá žena touží po tom, aby se jednoho dne vdala v nádherných šatech v romantické náladě a byla princeznou. Člence královské rodiny princezně Eugenii se sen splnil, a to se vším všudy. Šťastný den byl spojením dvou životů ve Windsor paláci a podle princezny jde na svatbě hlavně o to, jak se lidé cítí a podle toho si budou svatbu pamatovat. Princezna si vzala svou lásku Jacka Brooksbanka. Eugenie působila velmi šťastně ve svém přirozeném líčení, tradičních špercích a pohádkových šatech od anglické značky Peter Pilotto. 

Anglická tradice 

Eugenie úzce spolupracovala s návrhářem dlouhé měsíce a veškeré detaily byly její nápad. Svatební šaty měly dlouhé rukávy, lodičkový výstřih a nekonečně dlouhou vlečku, která se za princeznou nesla jako v Disney pohádce. Princezna spolu s návrhářem prošli celý archiv královské rodiny a tradiční šaty z předešlého století královských svateb. Poté se shodli na tradičním pojetí slavnostních šatů: korzetový vršek a široká sukně s vlečkou. Princezna měla jasnou vizi svého nejšťastnějšího dne. 

Skromná i šlechetná

Velkým přáním princezny byl hluboký výstřih na zádech, který ukazoval princezninu jizvu po operaci zad ve 12 letech, kdy si nechala operovat skoliózu. Důležité byly také symboly Irska, Anglie, Skotska a břečťanu, který reprezentuje rodinný dům novomanželů. Vše se podařilo nenápadně začlenit do šatů. Princezna si svou skromností, obyčejností a nepřehnaným stylem získala i srdce veřejnosti. Krásná nevěsta si zvolila korunku místo závoje, což je podle královského řádu její právo. Vybrala si korunku z královniny kolekce s názvem Zelená Greville vyrobenou v roce 1921 s obrovskými kameny a diamanty. Princezna byla obrázkem štěstí a přirozenosti. 

fashionista.com. vogue.co.uk. bbc.co.uk

Přidat na Seznam.cz
SVATBY ZAHRANIČNÍ SVATBY PRINCEZNA EUGENIE KRÁLOVSKÁ RODINA ZE SPOLEČNOSTI ROYAL WEDDING

Související články

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

Značka Viktor & Rolf představila svatební kolekci na rok 2020

Umělecká interpretace svatebních šatů od značky Viktor & Rolf přináší 19 střihů, které se drží hesla elegance, glamour a haute couture.

Celý článek

Devítiletá cílevědomá Dear Giana dobývá svět módy a designu

Mladá umělkyně a ctižádostivá návrhářka Dear Giana je nyní k vidění v nové kampani značek Nordstrom x Nike. Není však žádným nováčkem na poli módy, a rozhodně byste se o ní měli i vy dozvědět více.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek

Gigi Hadid na obálce květnového vydání československé Vogue

Modelka Gigi Hadid se objevila na titulní straně československé mutace magazínu Vogue. Fotografie pořídila topmodelka Helena Christensen a hlavní lokací se stala rodinná farma Gigi Hadid, která se nachází nedaleko New Yorku. 

Celý článek