dnes je 21.07.2018 a svátek má Vítězslav

Pohodlí pro publikum zajistila návrhářka značky Céline

Zapomeňte na ženskou siluetu, představte si větší střihy, zaoblené tvary, spoustu skladů a jedinečný druh elegance, který je vlastní značce Céline.

„You’re all I need to get by“ je písnička, která po dobu přehlídky hrála. Sladká myšlenka songu přináší určitou pravdu. Šatník podle Phoebe Philo je postavený tak, aby sezóna jara a léta naplnila celou vaši skříň. Céline je praktická žena a vnímá tyto kousky jako praktické pro každodenní život. Kalhoty, košile i boty z kolekce odpovídají stylu kreativní návrhářky. „Je to osobní práce,“ řekla Philo. Jde o intuitivní přenos vlastních pocitů do produktu. „Chtěla jsem být optimistická. Právě tento pocit radosti a životní síly mi připadaly jako oslava. Věděla jsem, že pokud mám v tuto chvíli prostřednictvím kolekce něco říct, pak ať je to s láskou a radostí.“

Během přehlídky kolekce seděli lidé blízko „pódia“ na lavičkách, které byly obloženy spacími pytli. „Chtěla jsem, aby měli lidé pohodlí,“ svěřila se Philo. Široká ramena, khaki kostýmky, pletené sukně, kůže, široké pásky, barevná plejáda, elegantní boty vzývající štíhlou nohu a nádherné šperky. To je Céline pro jaro 2018!

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVOBRA CELINE JARO 2018 READY-TO-WEAR

Související články

Jarní kolekce české značky Design Dictat

Minimalismus, šněrování, geometrické prvky i variabilita. Nejen tohle, ale daleko více najdete v letní kolekci české mladé značky Design Dictat.

Celý článek

Resort kolekce Moschino hýří výraznými barvami a kombinacemi vzorů

Nejnovější resort kolekce od značky Moschino nás vtáhla do cirkusu. A to nejen prostředím, ve kterém se konala, ale hlavně silně stylizovanými outfity.

Celý článek

Alessandra Ambrosio předvedla novou kolekci XTI shoes

Modelka Alessandra Ambrosio ukázala své snědé nohy, když fotila letní kolekci obuvi XTI shoes. 

Celý článek

Pánové, odhalte kotníky v ponožkách

Jaro umožňuje vyhrnout kalhoty a vzhledem k téměř letním teplotám je možná rovnou můžete vyměnit za kraťasy. Tak či onak - nezapomeňte vyšperkovat své kotníky.

Celý článek

Značka spodního prádla Luna Mae přichází s kampaní z prostředí baletního souboru

Londýnská značka spodního prádla vyrazila nafotit svou letní kampaň do prostor baletního sálu.

Celý článek

Květnové Must Haves na modré vlně

Modrá ve spojení s bílou tvoří dokonalou harmonii. Jejich síly jsme využili, abychom vytvořili květnové Must Haves.

Celý článek

Změnit životní styl není těžké, stačí tři zásady

Představte si, že ta změna životního stylu, kterou jste chtěla na jaře uskutečnit, je tady. Víte, že rozbourat svoje stereotypy nebude nejjednodušší. 

Celý článek

ZUZANA VESELÁ VNÁŠÍ DO JARNÍ KOLEKCE 2018 POHLED NA NEBE

Kolekce Jaro/Léto 2018 návrhářky Zuzany Veselé směřuje svou pozornost nad naše hlavy. Pod názvem Nebe zapojila návrhářka do svých modelů odstíny modré a dominovat nechala zavinovací a košilové šaty.

Celý článek