dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

Pojďme na ples se Psí šancí

Přidat na Seznam.cz
Plesová sezóna je v plném proudu a její tempo nepoleví ani v březnu, kdy se uskuteční ples se Psí šancí. Vyrazte na něj společně s námi.

Spolek Psí šance z.s., za jehož vznikem stojí ryzí láska ke zvířatům, zejména ke psům, má už za sebou hned několik malých i velkých veřejných sbírek, které přinesly své ovoce a pomohly jen tam, kde to bylo skutečně zapotřebí.

Psí šance ve svém počínání rozhodně nelení ani v letošním roce, kdy s chutí realizuje další nápady a myšlenky, jak pomáhat právě psům, případně dalším jednotlivcům ze světa zvířat.

Proto také uzrál čas, aby tato nezisková organizace zaštítila dokonce i tak velkou událost, jakou je charitativní ples a to se vším všudy. Ples pořádaný ve spolupráci s hlavním partnerem hotelem Bobycentrum, určený všem kulturně založeným osobám, jež neváhají podpořit dobrou věc. Výtěžek z plesu poputuje na podporu vybraného psího útulku, na kterou se tentokrát může těšit útulek Voříškov.

Krásné prostředí brněnského hotelu je pro tuto událost jako stvořené. Návštěvníci se zde mohou 12. března 2016 od 19:00 hodin těšit na bohatý program, živou hudební reprodukci a samozřejmě slosovatelnou tombolu. Na kručení v břiše rovnou zapomeňte, protože v ceně každého vstupného je navíc zahrnuta i skvělá večeře formou rautu.

Cena jedné vstupenky je 380 Kč a k dostání jsou až do dne konání na recepci hotelu Bobycentrum.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CHARITATIVNÍ AKCE PSÍ ŠANCE CHARITA PLES PLESOVÁ SEZÓNA 2016

Související články

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek