dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Přidat na Seznam.cz
Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Už jste určitě slyšeli, že se více než polovina české populace nehýbe tolik, jak by měla. Proto se spojilo Aquapalace Praha pod záštitou České komory Fitness, aby vytvořili program Let´s be Active, který má podpořit každého člověka k tomu být aktivnější.

Za nedostatkem pohybu číhají problémy zdravotní i psychické

Malá aktivita způsobuje časté vady držení těla, podílí se na vzniku mnoha chronických neinfekčních onemocnění od obezity, kardiovaskulárních nemocí, diabetu až po osteoporózy. Jde o onemocnění, které dnes postihují i značný počet lidí produktivního věku, jsou viníkem dlouhodobých pracovních neschopností a méně kvalitního osobního života.

Sportem ke komplexní spokojenosti

Aquapalace Praha chce v rámci projektu Let´s be Active ukázat široké veřejnosti, že sport může být hravý, zábavný, a dokonce i návykový.

„Vést lidi k tomu, aby se chtěli více hýbat a žít zdravěji, to je naše společná myšlenka s projektem Let´s be Active. V našem sportovně-relaxačním centru se účastníkům budou věnovat zkušení instruktoři, trenéři či fyzioterapeuti i maséři. Klienti mohou otestovat nejrůznější skupinové lekce, workshopy, dětské pohybové aktivity, výživové poradenství i další doprovodné akce ve Spa&wellness či Vodním a Saunovém světě Aquapalace Praha,“ představuje zapojení Aquapalace Praha do projektu Let’s be Active generální manažerka Aquapalace Praha, Vladana Horáková, která si uvědomuje důležitost fyzického pohybu a s tím spojení regenerace organismu.

Cvičte kratší intervaly častěji týdně

Češi jsou podle studií ochotni věnovat svým volnočasovým aktivitám kolem 150 minut týdně. Většinou to vypadá tak, že cvičíme jednou týdně delší dobu, abychom tak stihli všechny ostatní pracovní i domácí povinnosti. „Rádi bychom veřejnost naučili pravidelnému pohybu a odpočinku, aby se stal jejich rutinou a zvykem, a tím součástí jejich života,“ doplňuje Vladana Horáková. Po 48 hodinách příznivý krátkodobý efekt cvičení mizí. Optimální je tedy zařazovat cvičení po minimálně 3 dny v týdnu s maximální přestávkou 2 dny.

Projekt startuje už tento víkend!

Celý projekt odstartuje o víkendu 14. - 15. září 2019. Nenechte si tak ujít možnost cvičení pod vedením VIP osobností a trenérů Aquapalace Praha. Všichni účastníci si budou moci v moderním fitness Aquapalace Praha vyzkoušet širokou škálu lekcí, jako je boot camp, kruhový trénink, fitness, salsa, skupinové lekce, jóga, bojové sporty. Díky přístroji In Body se dozvíte, v jaké kondici se vaše tělo nachází. VIP osobnosti povedou lekce, případně budou cvičit po boku trenérů Fitness Aquapalace Praha. Například „Změř síly s Noidem“, „Vyzkoušejte svoji jógovou pružnost po boku Gábiny Partyšové“, „Absolvujte trénink olympijských vítězů“ nebo si „Zatrénujte si s bojovníky MMA“.

Nejen v rámci akce Let´s be Active si můžete v našem dvoupodlažním fitness vyzkoušet nové moderní stroje Technogym a další. Ale také ochutnat speciální Fit menu, které je určeno pro ty, kteří preferují kaloricky a nutričně vyvážené jídlo. Fit menu připravujeme z čerstvých surovin přímo u nás v Aquapalace Praha. Nově si můžete zakoupit sportovní oblečení a doplňky. A jelikož sledujeme trendy nejen ve fitness, proměnili jsme image našeho fitness centra do žlutých a šedých odstínů, které podtrhují tu správnou sportovní atmosféru,” zve k návštěvě Nicole Mertinová, manažerka Fitness Aquapalace Praha, která cvičí každý den. „Kombinace fyzické aktivity a duševního odpočinku k sobě patří a jsou nedílnou součástí mého života,“ dodává Nikol Mertinová.

Do projektu můžete zapojit celou rodinu

Akce Let´s be Active je určena pro širokou veřejnost a může se zapojit celá rodina. Pro všechny bude, kromě fitness programu, k dispozici také speciální program SPA a wellness, zábavný sportovní den ve Vodním světě, plavání s olympijským vítězem Davidem Svobodu, vedení workout tréninku s Reyem Korantengem, horolezecká stěna a závody na paddleboardech a mnoho dalšího. Všichni se mohou těšit na Dominiku Myslivcovou, Innu Puhajkovou, Václava Noida Bártu, Lucii Křížkovou, Pavla Berana a další zajímavé osobnosti, doprovodný zábavný program a také cooking show.

Kromě pohybu si můžete i zasoutěžit

Každý účastník programu Let´s Be Active se automaticky zapojí do soutěže o hodnotné ceny od partnerů. Hlavní cena je zájezd za 25.000 Kč do Wellness hotelu v Alpách od cestovní kanceláře Exim Tours pro celou rodinu a mnoho dalších cen. Těšit se také můžete na soutěž o vstupenky do vodního a saunového světa u nás na moda.cz.

aquapalace.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI AKTIVNÍ PODZIM LET´S BE ACTIVE AQUAPALAS PRAHA ČESKÁ KOMORA FITNESS FITNESS SPORTOVNÍ DOPLŇKY

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek

10 nejkontroverznějších outfitů, které se kdy objevily na červeném koberci

Po každé společenské události vám přinášíme informace o všech žhavých outfitech. Dnes si ale představíme ty nejkontroverznější outfity celebrit, ba možná ty nejvíce šokující, jaké se kdy objevily na červeném koberci.

Celý článek