dnes je 29.02.2020 a svátek má Horymír

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Přidat na Seznam.cz
Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Už jste určitě slyšeli, že se více než polovina české populace nehýbe tolik, jak by měla. Proto se spojilo Aquapalace Praha pod záštitou České komory Fitness, aby vytvořili program Let´s be Active, který má podpořit každého člověka k tomu být aktivnější.

Za nedostatkem pohybu číhají problémy zdravotní i psychické

Malá aktivita způsobuje časté vady držení těla, podílí se na vzniku mnoha chronických neinfekčních onemocnění od obezity, kardiovaskulárních nemocí, diabetu až po osteoporózy. Jde o onemocnění, které dnes postihují i značný počet lidí produktivního věku, jsou viníkem dlouhodobých pracovních neschopností a méně kvalitního osobního života.

Sportem ke komplexní spokojenosti

Aquapalace Praha chce v rámci projektu Let´s be Active ukázat široké veřejnosti, že sport může být hravý, zábavný, a dokonce i návykový.

„Vést lidi k tomu, aby se chtěli více hýbat a žít zdravěji, to je naše společná myšlenka s projektem Let´s be Active. V našem sportovně-relaxačním centru se účastníkům budou věnovat zkušení instruktoři, trenéři či fyzioterapeuti i maséři. Klienti mohou otestovat nejrůznější skupinové lekce, workshopy, dětské pohybové aktivity, výživové poradenství i další doprovodné akce ve Spa&wellness či Vodním a Saunovém světě Aquapalace Praha,“ představuje zapojení Aquapalace Praha do projektu Let’s be Active generální manažerka Aquapalace Praha, Vladana Horáková, která si uvědomuje důležitost fyzického pohybu a s tím spojení regenerace organismu.

Cvičte kratší intervaly častěji týdně

Češi jsou podle studií ochotni věnovat svým volnočasovým aktivitám kolem 150 minut týdně. Většinou to vypadá tak, že cvičíme jednou týdně delší dobu, abychom tak stihli všechny ostatní pracovní i domácí povinnosti. „Rádi bychom veřejnost naučili pravidelnému pohybu a odpočinku, aby se stal jejich rutinou a zvykem, a tím součástí jejich života,“ doplňuje Vladana Horáková. Po 48 hodinách příznivý krátkodobý efekt cvičení mizí. Optimální je tedy zařazovat cvičení po minimálně 3 dny v týdnu s maximální přestávkou 2 dny.

Projekt startuje už tento víkend!

Celý projekt odstartuje o víkendu 14. - 15. září 2019. Nenechte si tak ujít možnost cvičení pod vedením VIP osobností a trenérů Aquapalace Praha. Všichni účastníci si budou moci v moderním fitness Aquapalace Praha vyzkoušet širokou škálu lekcí, jako je boot camp, kruhový trénink, fitness, salsa, skupinové lekce, jóga, bojové sporty. Díky přístroji In Body se dozvíte, v jaké kondici se vaše tělo nachází. VIP osobnosti povedou lekce, případně budou cvičit po boku trenérů Fitness Aquapalace Praha. Například „Změř síly s Noidem“, „Vyzkoušejte svoji jógovou pružnost po boku Gábiny Partyšové“, „Absolvujte trénink olympijských vítězů“ nebo si „Zatrénujte si s bojovníky MMA“.

Nejen v rámci akce Let´s be Active si můžete v našem dvoupodlažním fitness vyzkoušet nové moderní stroje Technogym a další. Ale také ochutnat speciální Fit menu, které je určeno pro ty, kteří preferují kaloricky a nutričně vyvážené jídlo. Fit menu připravujeme z čerstvých surovin přímo u nás v Aquapalace Praha. Nově si můžete zakoupit sportovní oblečení a doplňky. A jelikož sledujeme trendy nejen ve fitness, proměnili jsme image našeho fitness centra do žlutých a šedých odstínů, které podtrhují tu správnou sportovní atmosféru,” zve k návštěvě Nicole Mertinová, manažerka Fitness Aquapalace Praha, která cvičí každý den. „Kombinace fyzické aktivity a duševního odpočinku k sobě patří a jsou nedílnou součástí mého života,“ dodává Nikol Mertinová.

Do projektu můžete zapojit celou rodinu

Akce Let´s be Active je určena pro širokou veřejnost a může se zapojit celá rodina. Pro všechny bude, kromě fitness programu, k dispozici také speciální program SPA a wellness, zábavný sportovní den ve Vodním světě, plavání s olympijským vítězem Davidem Svobodu, vedení workout tréninku s Reyem Korantengem, horolezecká stěna a závody na paddleboardech a mnoho dalšího. Všichni se mohou těšit na Dominiku Myslivcovou, Innu Puhajkovou, Václava Noida Bártu, Lucii Křížkovou, Pavla Berana a další zajímavé osobnosti, doprovodný zábavný program a také cooking show.

Kromě pohybu si můžete i zasoutěžit

Každý účastník programu Let´s Be Active se automaticky zapojí do soutěže o hodnotné ceny od partnerů. Hlavní cena je zájezd za 25.000 Kč do Wellness hotelu v Alpách od cestovní kanceláře Exim Tours pro celou rodinu a mnoho dalších cen. Těšit se také můžete na soutěž o vstupenky do vodního a saunového světa u nás na moda.cz.

aquapalace.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI AKTIVNÍ PODZIM LET´S BE ACTIVE AQUAPALAS PRAHA ČESKÁ KOMORA FITNESS FITNESS SPORTOVNÍ DOPLŇKY

Související články

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek