dnes je 18.05.2022 a svátek má Nataša

Pomocník pro stále kvetoucí vztah? To je nová Kniha plná lásky!

Přidat na Seznam.cz
Minulý pátek byla v Praze pokřtěna Kniha plná lásky, která je zároveň prvním knižním počinem lektorky Daniely Torp. Kmotrami knihy se staly oblíbená česká herečka a zpěvačka Miriam Chytilová a publicistka Lilia Khousnoutdinová.

Zdroj: Daniela Torp

Kniha plná lásky určena pro všechny věkové kategorie i pro všechna „vztahová stádia“. Zalíbení v ní najdou jak čerstvě zamilované páry, tak ti, kteří si chtějí připomenout vše krásné, co spolu zažili. Kniha také slouží dvojicím, které prochází nějakou krizí a chtějí prostřednictvím publikace zlepšit komunikaci a najít řešení problému. 


Zdroj: Daniela Torp

Autorkou knihy je Daniela Torp, koučka v oblasti sexuality a intimity. Daniela pracuje s jednotlivci i páry na zlepšení a rozvoji jejich intimního a párového života. S klienty pracuje hlavně na různých traumatech v oblasti tělesného prožívání a sexuality. Věnuje se také předporodní přípravě pro páry i jednotlivce. Absolvovala kalifornský výcvik pro profesionály Sexological Bodywork a pořádá i vlastní semináře.


Zdroj: Daniela Torp

Kmotrami knihy jsou Miriam Chytilová a Lilia Khousnoutdinová. Pro obě z nich má kniha velký význam. „Podle mě je důležité v nefunkčním vztahu nesetrvávat dlouho a včas si říct, tohle je asi špatně a nemít z toho nějaké špatné pocity,“ říká o tom, co si odnesla ze spolupráce s Danielou Torp Miriam Chytilová. „Pro mě je to kniha, která symbolizuje, že je důležité udržovat vděčnost ve vztahu a nebrat vztah jako samozřejmost,“ vysvětluje Lilia Khousnoutdinová, která se dlouhodobě věnuje ženské, partnerské a reprodukční tématice.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOELČNOSTI KŘEST KNIHY KNIHA DANIELA TORP Lilia Khousnoutdinová

Související články

Od cestování k české slow fashion. "Chceme, aby ženy byly krásné a cítily se skvěle"

Značka Ecstatic vznikala postupně z přátelství dvou podnikavých cestovatelek – Lilie Khousnoutdinové a Ilony Bittnerové. Tyto dvě ženy sice svedlo dohromady téma porodů, ale ačkoliv měly už obě děti, do společného podnikání se pustily díky cestování, okouzlení krásnými věcmi a zálibě v nakupování.

Celý článek

Režisér a spisovatel Rudolf Havlík bere čtenáře do zákulisí světa „fast fashion“

Jak vypadá špinavá práce pro textilní průmysl v zemích třetího světa? Dobrodružné vyprávění plné humoru nabízí odpovědi, které možná překvapí.

Celý článek

Jsem žena, jsem kněžka

V Centru současného umění DOX se uskutečnila výstava  uměleckých velkoformátových fotografií Jsem žena, jsem kněžka z charitativně-edukativního cyklu historičky Lilie Khousnoutdinové, partnerky Karla Janečka. Akce spojená s dražbou uměleckých fotografií pomohla navíc získat přes 155 tisíc Kč ve prospěch tří neziskových organizací.

Celý článek

Nová kniha Lepší šatník, lepší svět aneb jak se oblékat udržitelně a stylově podle Evy Urbanové

Zajímáte se o udržitelnou módu, ale trochu tápete v některých pojmech? Máme pro vás skvělý tip! Kniha Lepší šatník, lepší svět na vaše otázky odpoví a vysvětlí, jak funguje nejen módní průmysl. Můžete se také těšit na návody a praktické informace.

Celý článek

Platforma Slow Femme spojující módu a zodpovědnost spouští HitHit kampaň

Platforma Slow Femme rozhodně stojí za poznání. Propojuje totiž lásku k módě se zodpovědností, která souvisí s životním prostředím a škodami, které mu způsobuje právě módní průmysl.

Celý článek

Vévodkyně ze Sussexu vydává knihu, na pulty dorazí v červnu

Vévodkyně ze Sussexu, která se nemůže zrovna pyšnit velkou oblibou v médiích, teď učinila další krok, a tím je vydání její knihy. Po rozhovoru s Oprah Meghan opět překvapuje. O čem kniha je a na co se můžete těšit?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Restaurace Food Lab uvádí ve spolupráci s projektem Jsem žena, jsem bohyně. Charitativní menu podle celebrit

Začátkem října proběhla v pražské restauraci FOOD LAB výstava spojená se křtem knihy Jsem žena, jsem Bohyně a kalendáře Jsem žena, jsem Evropa. Restaurace na nápojový lístek na stálo zařadila speciálně namíchaný koktejl Evropa, ze kterého jdou v průběhu roku procenta na tři charity zapojené do projektu – Nadační fond AutTalk, Nadační fond Be Charity a Nadace Krása pomoci.

Celý článek