dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Poradíme vám, jak na perfektní řasy

Přidat na Seznam.cz
Perfektní řasy nejsou samozřejmostí. Dobře se o ně starat a správně je líčit je malé umění. Nahlédněte s Módou do tajů dokonalých řas.

Líčení dodává důraz na přirozenou krásu žen. A právě řasy jsou jedním z bodů, kterých si lidé všímají jako první. Přeci jen oči jsou oknem do duše, alespoň se to tvrdí, a tak nás oční kontakt potkává na každém kroku. Krásné oči, decentně podtržené líčidly, mohou udělat větší dojem, než si myslíte.

Základem pro perfektní řasy je mít správný objem, délku a především se vyhnout šmouhám i žmolkům. Což je někdy velké umění.

  • Vyberte si řasenku, která vám bude vyhovovat. Kamarádka vám sice může radit sebelíp, avšak vy sama nejlépe cítíte, která je ta pravá.

 

  • Nanášejte řasenku nejprve na vrchní řasy od středu k vnějšímu kraji, od konců až po kořínky. Nebojte se u nanášení přivřít oko a tahy provádějte pomalu a pečlivě. Ani vnitřní koutek řas nakonec neopomeňte.

 

  • Pro optické zvětšení oka naneste řasenku i na spodní řasy. Štěteček řasenky však dopředu otřete, abyste si řasy neslepila.

 

  • Používejte kartáček na řasy, kterým je po nalíčení řádně pročešete. Vnímejte, jestliže se vám řasy slepí, nebo se řasenka otiskne na vrchní víčko. Nepůsobí to hezky.

 

  • Pro větší objem či prodloužení řas použijte speciální řasenky k tomuto účelu vytvořené. Pomoct si můžete i tím, že nanesete řasenku i z vrchní strany řas.

  • Pro dokonalost pohybujte řasenkou při aplikaci ze strany na stranu.

 

  • Vyzkoušela jste někdy hnědou řasenku? Ne? To je škoda. Zejména světlým tipům sluší více, než řasenka černá. Vážně! Vyzkoušejte to.

 

  • Malé nedokonalosti, které ani kvalitní řasenka nezvládne, můžete doladit černou tužkou na oči. Pohrajte si s dobarvením drobných nedostatků.

 

  • Nebojte se barevných odstínů řasenek. Například modrá a zelená vypadají opravdu šik. Můžete je nanést jen na spodní řasy a ty vrchní obarvit svoji klasickou řasenkou. Uvidíte, jaký budete mít šmrnc.

 

  • A v neposlední řadě nesmíte zapomenout ani na precizní odlíčení řas. Jestliže budete mít zbytky řasenky, žmolky a další nečistoty na řasách ráno, i když jste se večer odlíčila, pak nemůžete čekat perfektní výsledek. Myslete tedy na dokonalé odlíčení každý večer, než jdete spát. I řasy si potřebují odpočinout…

pinterest.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
ŘASY DOKONALÉ ŘASY OBJEM ŘAS DÉLKA ŘAS ŘASENKA

Související články

Řasy až do nebe: nejlepší řasenky 2022

Vybrali jsme pro vás 7 řasenek, které se staly skutečnými bestsellery po celém světě.

Celý článek

Videohovor na poslední chvíli? Máme pro vás SOS líčení, na které stačí 5 minut a 5 produktů

Poslední měsíce způsobují, že své pleti dáváme více volnosti. Jsou však chvíle, kdy potřebujeme vypadat perfektně, s čímž nám pomůže krátký beauty tutoriál od vizážistky Dermacol Silvie Sieger spolu se známou influencerkou Nikol Trojanovou.

Celý článek

Jak vybrat správnou řasenku podle vašich řas?

Řasenka patří mezi základní zkrášlovací vybavení každé ženy. Proto je nutné vybrat tu správnou řasenku přesně pro vás. Řasy a oči jsou na první pohled hned vidět. Jak správně postupovat při výběru řasenky?

Celý článek

Tipy na rychlé líčení i v domácí karanténě

Lehký, rychlý a přesto efektní make-up dokáže divy, a proto pro vás máme několik tipů, jak hravě a během několika málo minut vykouzlit jednoduché líčení, které pozvedne vaše sebevědomí. 

Celý článek

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Celý článek

Kosmetický organizér může být vaším Svatým grálem

Make-up je vlastně určitým způsobem osobní terapií každé ženy. A větší terapií je to, když ho máme pěkně na jednom místě vždy po ruce.

Celý článek

Francouzská krása zachycená na americké modelce

Mladší ze sester Hadid v nové kampani značky Dior vyzařuje pravým francouzským šarmem.

Celý článek

Petra Němcová je součástí nové kampaně Max Factor

Naše krásná česká supermodelka se stala tváří nové řasenky od známé značky v Americe. Ale nejen to. Patří i mezi inspirativní ženy!

 

Celý článek