dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

Poskládejte si vlastní kapsulovou kolekci šperků

Přidat na Seznam.cz
Efektivně poskládaný šatník, který obsahuje zhruba 30 základních kousků, by vám měl ušetřit peníze, i ranní přešlapování před zrcadlem. Co když ale kouzlo dokonale vyladěného outfitu bez zbytečných starostí tkví ještě v něčem jiném?

Promyšlený nákup šperků

Důležitým prvkem osobního stylu jsou šperky. I u nich můžete zvolit cestu minimalismu. Budete jich mít sice méně, ale nikdy se vám nestane, že byste nějaký postrádala. Stejně jako u kapsulového šatníku klaďte při výběru šperků důraz na kvalitu, menší množství kousků a dobrou kombinovatelnost s vaším oblečením i šperků navzájem. Položte si u každého šperku tyto otázky: Mám chuť si jej dnes vzít? Hodí se k nějakému outfitu, který často nosím? Cítím se s ním krásná a svá? Pokud jste na všechny otázky odpověděla ne, pak tento šperk nebude ten pravý pro vás.

Cestu ke kapsulové šperkovnici je třeba vnímat jako běh na delší trať s dlouhodobou vizí. Udělejte si pro začátek klidně seznam šperků, po kterých toužíte. Můžete si je pak dokupovat postupně nebo je přidávat na seznam přání k narozeninám, Vánocům a dalším příležitostem. Inspirovat se můžete třeba nadčasovými šperky původní české značky ateliér KLENOTA. Díky řemeslné ruční výrobě a těm nejkvalitnějším materiálům se z nich budete radovat dlouhé roky.

5 základních šperků, které by vám neměly chybět

Tohle je pět typů šperků, se kterými vytvoříte spolehlivý základ, jímž neotřese žádná módní vlna:

Peckové náušnice

Jednoduché peckové náušnice by ve vaší šperkovnici neměly chybět. Jsou vhodné pro každodenní nošení, zároveň ale skvěle doplní i výraznější náhrdelník nebo společenské šaty. Chybu určitě neuděláte, když si pořídíte minimalistické náušnice geometrického tvaru nebo drobné diamantové pecky.

Kratší náhrdelník

Na řetízek s přívěskem, který je napevno zavěšený po obou stranách, se můžete při ranním stylingu vždy spolehnout. Hodí se ke všem typům výstřihů, protože leží vysoko u krku, a tak se nemůže stát, že by se ztrácel pod okrajem trička.

Jednoduchý prsten

Prsten máme na očích celý den, a proto je to možná nejosobnější šperk vůbec. Poohlédněte se po prstýnku, který vás bude nějakým způsobem vyjadřovat. Může to být prsten s barevným drahým kamenem, jednoduchý kroužek nebo trochu masivnější pečetní prsten.

Jemný náramek

Určitě nemůžeme zapomenout na náramek. Ponechme nyní stranou ten provázkový, který jste dostala od kamarádky z dětství. Vypadat v každé situaci elegantně a stylově vám pomůže jemný zlatý náramek. Zvolit si můžete buď řetízkový s přívěskem nebo užší pevný náramek.

Výraznější náušnice

Některé situace přímo volají po výraznějším šperku. A tím ideálním kouskem, na kterém můžete přidat, jsou náušnice. Větších náušnic si totiž každý všimne na první pohled. Mohou jimi být střední či velké zlaté kruhy nebo visací náušnice s delším řetízkem či barevnými drahokamy.

Berte tento výčet jako inspiraci, a nezoufejte, jestli jste v něm nenašla váš oblíbený nebo vysněný šperk. Každá žena je naprostý originál, a proto i každá šperkovnice bude ukrývat jiné poklady, které budou ladit s její osobností.

KLENOTA.CZ

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY PECKOVÉ NAUŠNICE VÝRAZNÉ NAUŠNICEM NÁRAMEK KLENOTA

Související články

Věnujte ke Dni matek styl se značkou Wittchen

Radost z módy překračuje generace. A proto letos věnujte mamince ke Dni matek drobnost do jejího šatníku. Slaďte své kabelky, doplňte své outfity stejnými šátky a dejte světu elegantně najevo, že patříte k sobě.

 

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Už jste slyšeli o pořadači do kabelky?

Pořádek a přehled, to budete mít, když si pořídíte organizér. Organizujte si svoji kabelku. Máte rádi, když věci mají svůj řád? Správný organizér se hodí do každé kabelky. Už nemusíte zběsile hledat klíče nebo oblíbenou rtěnku několik minut.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek