dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

Prada pokračuje se svou kampaní 365 i pro jaro a léto roku 2018

„Black nylon“ je hlavním názvem kampaně i hlavním tématem, co kolekce pro nejbližší sezónu může nabídnout.

Sluneční brýle v nás vyvolávají pořádný sci-fi pocit, dokonce když jsou na modelkách foceny za světel nočních lamp. Nicméně prostor pro kampaň najdeme v Los Angeles a modelkami jsou známé tváře i vycházející hvězdy, jako jsou Kris Grikaite, Anok Yai, Fran Summers, Alyssa Traoré a Line Kjaergaard. 

Noční snímky mají svůj vlastní tajemný nádech. Jarní kolekce značky Prada jsou inspirována pánským vzhledem, včetně pruhovaných košil, volných baloňáků a klobouků. Lodičky do špičky s volnou patou a kabelky i batoh zdobené lesklým kovem však hovoří více za dámskou část populace. Známý umělecký fotograf Willy Vanderperre vsadil v tomto případě na svůj osobní cit a jarní kolekci tak zahalil do jedinečného hávu.

Nadčasová móda, vyzývavá kampaň plná tajemna, místy až drzé pohledy modelek evokují pocit něčeho neznámého a nadřazeného. Je to však stále oblíbený módní dům Prada a nikoliv záblesky z budoucnosti. Nebo snad ano?

prada.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PRADA JARNÍ KOLEKCE KAMPAŇ JARO 2018 PRADA 365 BLACK NYLON WILLY VANDERPERRE

Související články

Kendall Jenner zažila při focení pro Harper’s Bazaar jarní spršku

Ve fashion editorialu pro únorové vydání amerického Harper’s Bazaaru zapózoval kromě Kendall ještě někdo – element vody.

Celý článek

Zahajte jaro v lila odstínu

Lindex si pro jaro 2018 přichystal kolekci, jejíž kousky ladil mimo jiné i do lila odstínu. Který z nich budete muset mít? 

Celý článek

Ty nejluxusnější plesové kousky za dostupné ceny

Plesová sezóna je ve svém plném rozpuku. Doplňte svou večerní garderóbu modely, ve kterých se jen tak neztratíte.

Celý článek

Gentleman v podání důstojníka je vyjádřením podzimu u Giorgio Armani

Kolekce zahalující muže do vzpomínek, dobrodružství a vojenského stylu je tou, kterou představila značka Giorgio Armani pro podzim 2018.

Celý článek

Plesová sezóna 2018 - v jakých šatech zazáříte

Chystáte se na ples a nevíte v čem jít? Pořiďte si nové šaty a podívejte se, v jakých budete zaručeně královnou plesu!

Celý článek

Objevte praktičnost rozepínacích svršků!

Také v zimě raději nosíte svetry? Ale co když všude v obchodech mají pouze tenoučké krátké modely, které ve skutečnosti nikoho nezahřejí a ani pořádně nezakryjí záda?

Celý článek

Dress cody aneb jak se správně obléct

Vyznáte se v dress codech? Víte, jak se podle nich obléct, co znamenají a čemu se vyvarovat? Přinášíme vám minisérii, kde se toto všechno dozvíte.

Celý článek

Jak se nosí dámské obleky a kostýmky

Kdysi byly obleky výhradně pánskou záležitostí, dnes jsou jednou z nejstylovějších věcí, kterou si žena může obléct. Pojďme se podívat, jak je nosit a kombinovat.

Celý článek