dnes je 26.05.2020 a svátek má Filip

PRADA Travel Made to Order

Přidat na Seznam.cz
PRADA představuje žhavou novinku v duchu cestování. Je jí speciální edice zavazadel na objednávku.

Služby, které zákazníkům umožňují personalizovat si svůj vlastní módní kousek dle svých představ, jsou v poslední době v kurzu. S jejími podobami se tak můžeme setkat u nejrůznějších značek a produktů, ale mezi největší průkopníky v tomto směru bezpochyby patří značka PRADA.

Díky inovátorství italského módního domu, mohli třeba pánové v minulosti náležitě ocenit program „Made to Measure“ a dámy „Made to Order Décolleté“, umožňující personalizaci lodiček značky PRADA.

Nejnověji však PRADA svůj program personalizace rozšiřuje o žhavou novinku v duchu cestování. Představuje speciální edici zavazadel na objednávku PRADA Travel Made to Order. Tato služba však skrývá i jistá úskalí.

Služba bude totiž k dispozici pouze v obchodech v Miláně (Galleria Vittorio Emanuele II) a v Paříži (rue du Faubourg Saint-Honoré). 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ DOPLŇKY CESTOVNÍ ZAVAZADLA PRADA TAŠKY KUFRY

Související články

VYNIKNĚTE VE MĚSTĚ S MODERNÍ KOLEKCÍ DOPLŇKŮ NEW CLASSICS OD KIPLING!

Nová sezóna přináší nové výzvy! Značka Kipling přináší pro letošní jaro a léto novou kolekci doplňků New Classics, která se stane jedinečnou vzpruhou vašeho každodenního šatníku.

Celý článek

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Největší módní trendy z přehlídkových mol na sezónu Jaro / Léto 2020

Týdny módy jsou již nějakou dobu úspěšně za námi a my se tak můžeme poohlédnout, co nám návrháři na novou sezonu nabídli. Je libo šedesátkový vzor či modely ze světlé kůže? V nových jarních a letních kolekcí 2020 je možné všechno. 

Celý článek

Kolekce módního domu Prada sází na jistotu a klasické linie

Co by byl milánský týden módy bez Prady? Kreativní ředitelka a zakladatelka Miuccia Prada tentokrát vsadila na klasické linie a zemité odstíny barev a vytvořila minimalistickou kolekci. 

Celý článek

Miuccia Prada přinesla do nové Resort kolekce praktickou lehkost

Chanel představil novou kolekci v Paříži, Dior v Marrákeši a Miuccia Prada si zvolila New York. Jak vypadala a co nového ukázala její nejnovější resort přehlídka?

Celý článek

Jak vybrat praktické zavazadlo na kratší výlet i na delší pracovní cestu?

Chystáte se na vysněnou dovolenou, kratší výlet nebo na delší pracovní cestu? V každém případě potřebujete vhodné zavazadlo, které vám balení i přesun maximálně usnadní. Jak takové zavazadlo vybrat?

 

Celý článek

Do letadla pohodlně, ale stylově!

K překonávání velkých vzdáleností letadlem je zapotřebí hlavně pohodlí. Jak vypadat během letu stále dobře, ale cítit se jako doma?

Celý článek

Prada a její objevování Frankensteinova monstra a dalších příšer

Na milánském Fashion Weeku toho bylo k vidění hodně. Návrháři se snažili ukázat spíše než originalitu promyšlenost a splynutí se společenskou poptávkou. Odlišně to viděla značka Prada. V dnešní době ale není prostor pro experimenty.

Celý článek