dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

PRADA Travel Made to Order

Přidat na Seznam.cz
PRADA představuje žhavou novinku v duchu cestování. Je jí speciální edice zavazadel na objednávku.

Služby, které zákazníkům umožňují personalizovat si svůj vlastní módní kousek dle svých představ, jsou v poslední době v kurzu. S jejími podobami se tak můžeme setkat u nejrůznějších značek a produktů, ale mezi největší průkopníky v tomto směru bezpochyby patří značka PRADA.

Díky inovátorství italského módního domu, mohli třeba pánové v minulosti náležitě ocenit program „Made to Measure“ a dámy „Made to Order Décolleté“, umožňující personalizaci lodiček značky PRADA.

Nejnověji však PRADA svůj program personalizace rozšiřuje o žhavou novinku v duchu cestování. Představuje speciální edici zavazadel na objednávku PRADA Travel Made to Order. Tato služba však skrývá i jistá úskalí.

Služba bude totiž k dispozici pouze v obchodech v Miláně (Galleria Vittorio Emanuele II) a v Paříži (rue du Faubourg Saint-Honoré). 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ DOPLŇKY CESTOVNÍ ZAVAZADLA PRADA TAŠKY KUFRY

Související články

Miuccia Prada přinesla do nové Resort kolekce praktickou lehkost

Chanel představil novou kolekci v Paříži, Dior v Marrákeši a Miuccia Prada si zvolila New York. Jak vypadala a co nového ukázala její nejnovější resort přehlídka?

Celý článek

Jak vybrat praktické zavazadlo na kratší výlet i na delší pracovní cestu?

Chystáte se na vysněnou dovolenou, kratší výlet nebo na delší pracovní cestu? V každém případě potřebujete vhodné zavazadlo, které vám balení i přesun maximálně usnadní. Jak takové zavazadlo vybrat?

 

Celý článek

Do letadla pohodlně, ale stylově!

K překonávání velkých vzdáleností letadlem je zapotřebí hlavně pohodlí. Jak vypadat během letu stále dobře, ale cítit se jako doma?

Celý článek

Prada a její objevování Frankensteinova monstra a dalších příšer

Na milánském Fashion Weeku toho bylo k vidění hodně. Návrháři se snažili ukázat spíše než originalitu promyšlenost a splynutí se společenskou poptávkou. Odlišně to viděla značka Prada. V dnešní době ale není prostor pro experimenty.

Celý článek

Prada v nové kampani představila západ slunce připomínající peklo

Západ slunce v opravdu velkém provedení působí, spíše jako by samotné peklo vystoupilo na zem. Netradičně pojatá kampaň je z rukou fotografa Willy Vanderperre.

Celý článek

Prada se omluvila za nekorektní vzhled černé opičky a stahuje ji z kolekce i prodeje

Italská značka Prada se omluvila za rasistickou klíčenku ve formě černé opičky z kolekce Pradamalia. Stahuje ji též z prodeje.

Celý článek

Miuccia Prada bude oceněna za výjimečné úspěchy v módě

Návrhářka začínala s malým rodinným byznysem. Dnes patří Prada mezi hlavní pilíře módního světa. Co stojí za jejím úspěchem?

Celý článek

Disko barvy, retro a deset tváří v kampani Prada

Kampaň 365 pro módní sezónu kolekce Resort 2019 odhalila další svou část. Značka Prada tak postupně zasvěcuje své fanoušky do svých výtvorů.

Celý článek