dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Pravá láska v podání Victoria's Secret spojila úžasné modelky a jejich děti

Přidat na Seznam.cz
Láskyplná kampaň oslavující vztah mezi matkami a jejich dětmi je v podání Victoria's Secret veselá, dojemná i půvabná v jednom.

Brooke Shields s dcerou Grier Henchy, foto Zoey Grossman / Victoria's Secret

Oblíbená značka spodního prádla do své nejnovější kampaně zahrnula hned několik modelek, modelů a jejich rodinných příslušníků. Inspirací jim byl blížící se Den matek. Ateliérové fotky má na svědomí fotografka Zoey Grosman, která zachytila sérii úžasných portrétů.

Lais Ribeiro se synem Alexandrem, foto Zoey Grossman / Victoria's Secret

Modelky a modelové oblékli saténová pyžama, krajkové spodní prádlo i pohodlné mikiny. Brazilská modelka Lais Ribeiro pózuje po boku svého syna Alexandra, který ji líbá na tvář. Herečka Brooke Shields jemně drží svou dceru Grier Henchy. Značka Victoria's Secret vybrala do této dojemné kampaně spoustu úžasných žen a jejich dětí.

„Bez ohledu na to, jaká jsi máma, jaká byla tvá mateřská nebo jak vznikl tvůj mateřský příběh, jsme nadšení, že můžeme oslavit mnohostranné vztahy, které vštěpují skutečnou lásku,“ zaznívá v oficiální tiskové zprávě značky Victoria's Secret.

Dalšími hvězdami kampaně jsou topmodelka Abby Champion a její sestra Baskin a matka Laura, dále také topmodelka Paloma Elsesser a její matka Anedra a babička Audrey Shockly. Na dalším snímku je zachycena herečka Hari Nef a její matka Robin Clebnik nebo také topmodelka Chanel Iman a její dcery Cali a Cassie. I fotka modelky Yumi Nu a její sestry Natalie Nootenboom a matky Kana Aoki Nootenboom je veselá a plná lásky.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA VICTORIA’S SECRET DEN MATEK

Související články

SVATEBNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA, VÍTE CO NA SEBE?

Svatební sezóna je již v plném proudu a vy stále váháte, co si obléct? Podělíme se s vámi o základní pravidla, která dodržovat a tipy pro vhodné trendy outfity, ve kterých se budete cítit příjemně a slavnostně.

Celý článek

6 tipů minisukní na každou letní náladu

Nejenom mezi světovými módními návrháři vypuklo letní šílenství zvané minisukně. Kterou si vybrat a neutratit za ni třetinu výplaty?

Celý článek

Přitažlivost Ferrari využívá společnost k vybudování své módní značky

Luxusní životní styl značky Ferrari udává jasný směr i cíl. V předvečer milánského týdne mužské módy představila značka svou aktuální kolekci.

Celý článek
Dámská a pánská móda

LEVI'S PŘINÁŠÍ HNED DVĚ KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2022

Levi’s kolekce Podzim/Zima 2022 nese název “Archives Reinvented”, hlavní inspirací byla vlastní historie značky. Novinkou je kolekce Levi’s Gold Tab, která vás přenese do Severní Kalifornie a okouzlí nostalgií a vintage střihy. 

Celý článek

Z mini-mikro, nový trend ve střihu nejen dámských sukní

"Čím kratší, tím lepší." Návrháři se začali předhánět v tom, kam může móda posunout hranici vkusu, lacinosti i elegance.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek

projekt TRADICE NA ŠTENDRU napříč Českou republikou i zahraničím

Kapslová kolekce oděvů sestavená na míru konkrétnímu prostoru je nový projekt značky Tradice, která chce svým zákazníkům přiblížit své střihy s možností koupit si je na jedinečném místě.

Celý článek