dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Právě vyrážíme na Tour De Fleurs

Přidat na Seznam.cz
S novým kalendářním měsícem vás vezmeme na cestu květinami... Je tu nová tvář magazínu Móda!

V květnu jsme s naším projektem Tvář magazínu Móda zamířili do přírody, ale ani v měsíci následujícím se od flóry příliš nevzdálíme. S novým kalendářním měsícem vás vezmeme na cestu květinami...

Tour De Fleurs.

A to především díky stejnojmenné kolekci módní značky Mi fashion label, která si nás získala natolik, že jsme do ni oděnou modelku Magdalenu Rajnohovou zkrátka museli použít coby tvář měsíce června. Co myslíte, vyplatilo se?

Módní značka Mi fashion label představuje svou již pátou kolekci návrhářky Lenky Mulabegovič Tour De Fleurs SS16, plnou dámských oděvů spíše minimalistických a čistých forem, zaměřených na detaily a střihová řešení.

 

Další, v pořadí již pátá kolekce značky Mi fashion label s poetickým  názvem Tour de Fleurs, provází ženu rozkvétajícím jarem, jenž je symbolem znovuzrození a transformace.

Jednotlivé outfity, které jsme vybrali, si kladou za cíl nositelku rozzářit, ne však překřičet. Vše je spolu v harmonii. Kolekce je vytvořena z velmi luxusních a originálních materiálů, jako je hedvábí, vlna a pak mnoho zajímavých směsí a struktur. Kolekce je tvořena z barev květin, jako je levandule, kosatec, pomněnka, vlčí mák či sněženka a jiné.

A teď něco málo o Mi fashion label.

Značka Mi fashion label působí na trhu již dva roky. Za tu dobu už stihla představit několik inspirativních kolekcí a na podzim roku 2015 otevřít i svůj Mi concept boutique v samém centru Prahy, v Betlémské ulici č. 9, kde Team Mi fashion label prezentuje primárně svou tvorbu - tedy kolekce návrhářky Lenky Mulabegovič, která již nyní horlivě pracuje na své další kolekci S/S 17, kterou značka spolumajitelů a nadšenců módy Lenka MulabegovičBarbora Futerová a Patrik Pavlíček představí na podzimním designbloku 2016. 

 

Přidat na Seznam.cz
TVÁŘ MODA.CZ COVER MI FASHION LABEL MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA LENKA MULABEGOVIČ

Související články

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Zamilujte se do folklóru s nejnovější kolekcí Lenky Mulabegovič

Talentovaná návrhářka Lenka Mulabegovič vám v rozhovoru prozradí, co jí inspirovalo k nové jedinečné kolekci a jak její módní značka prožila loňský náročný rok. Dozvíte se také, co nesmí chybět v jejím šatníku a jestli má současná móda nějaké limity.
 

Celý článek

Naději pro folklór a jeho přežití odráží kolekce „FOLKSY“

 V 21. století se folklór těší návratu a snaze zachovat řemesla, tradice a tvorbu i pro další generace. Tvůrci i dnes rádi sahají do oblastí folklóru a přetváří je v současná díla.

Celý článek

Westfield Chodov rozšiřuje nabídku udržitelnějších kolekcí, kterou testuje módní návrhářka Kamila Vodochodská

Kamila Vodochodská hodnotí 3 vlajkové produkty rodinných podniků, mezi které patří: dětský set Kitikate, recyklovaný župánek a šortky od Oxalis dessous a ekologické prací prostředky značky Tierra Verde ze stáčecích stanic drogerií dm. To vše spolu s novinkami sezóny pro jarní období se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Speciální edice tenisek Stella McCartney a Adidas Stan Smith

Kdo by neznal legendární model tenisek Adidas Stan Smith. Za pár dní bude v prodeji další z modelů, který vznikl ve spolupráci se Stellou McCartney. Čím že je tento model tak speciální?

Celý článek

Gigi Hadid na obálce květnového vydání československé Vogue

Modelka Gigi Hadid se objevila na titulní straně československé mutace magazínu Vogue. Fotografie pořídila topmodelka Helena Christensen a hlavní lokací se stala rodinná farma Gigi Hadid, která se nachází nedaleko New Yorku. 

Celý článek