dnes je 28.10.2020

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Přidat na Seznam.cz
Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

zdroj: archiv značky

Část kolekce s názvem REHAB MINIMAL přináší léto 2020 propracované v monochromatických barvách, pouze s výšivkami značky, které jsou Rehabu vlastní. Také látky jsou v kolekci již tradičně použity ve vysoké kvalitě a výhradně z Evropy. Mikromodal, ze kterého jsou trička a šaty, jde ruku v ruce s ekologickým zaměřením kolekce, protože je to přírodní materiál a jeho výroba je šetrná k životnímu prostředí.

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

V kolekci najdete unisex střihy, stejně jako oversized a prodloužené modely, které jsou k dostání pouze ve dvou velikostech, a to smaller a bigger. Autorka kolekce, Kateřina Maršounová, tím klade důraz na oversized styl nošení a na fakt, že velikosti jsou pro nás zbytečně traumatizující záležitost a je třeba je brát s rezervou.

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

Kolekce obsahuje teplákové soupravy v černé a modré, dlouhé šaty v jedné velikosti a prodloužená trička s dlouhým a krátkým rukávem.

Novinkou je také PRE - ORDER, neboli předobjednávkový systém. Rehab se snaží jít šetrnou cestou k naší planetě a proto počínaje touto kolekcí, šije „wastefree”, čili jen kusy, co se objednají a nic navíc.  Tento systém je možný díky lokální produkci, na které se kolekce zakládá. Vše najdete na stránkách značky loveprojectrehab.com.

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA PROJECT REHAB NÁKUPY A OBCHOD STREET STYLE STREET ART DOMÁCÍ TVORBA MATYÁŠ HLOŽEK TEREZA BUDKOVÁ

Související články

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek

Jak váš šatník odhalí vaši osobnost?

Možnosti, jak odhalit osobnost a vlastnosti člověka existuje mnoho, ale podle oblečení to jde jedna báseň. Možná nemáte ani tušení, co vše o sobě prozrazujete.

Celý článek

Plus size modelové jako hvězdy módních kampaní

Trend vyhublých modelek pomalu ale jistě ustupuje. Nahrazují je lidé s realistickými proporcemi, kteří mají blíž k běžnému zákazníkovi. Sami modelové se teprve probírají z šoku, že i oni, kteří nikdy nevěřili, že by se ve světě modelingu mohli prosadit, jsou nyní hvězdami. 

Celý článek

Nejfotogeničtější módní trendy

Instagramové trendy dokážou být velkou vášní, a tak se nám ženám občas stává, že si koupíme nějaký kousek jen proto, že bude vypadat skvěle na fotkách. 

Celý článek

Jak zasáhl feminismus do módy

Feminismus a móda jsou spojené možná víc, než si myslíte. Naštěstí už nežijeme ve světě, kdy se ženy musejí oblékat podle určitých pravidel a dusit se například v korzetu.

Celý článek

Kašmír: na jedné straně luxusní svetry, na straně druhé ekologická katastrofa

Koza kašmírská dává lidem tu nejkvalitnější a nejjemnější vlnu ze všech. Kašmír byl ještě donedávna symbolem luxusu a jen málokdo si ho mohl dovolit. Když se ale dnes podíváme do kolekcí fast-fashion řetězců, můžeme v nich toto zázračné přírodní vlákno objevit za zlomek někdejší ceny. Jak je to možné? A má smysl si něco takového pořídit?

Celý článek

Nové fitness hodinky HONOR Watch ES – soukromý trenér na vašem zápěstí

S druhou vlnou epidemie koronaviru jsou i návštěvy fitness center pasé. Čím dál tím větší riziko nákazy, by nás mělo motivovat k pohybu venku, v přírodě, a to i přes nevlídné podzimní počasí.

Celý článek

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek