dnes je 10.08.2020 a svátek má Vavřinec

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Přidat na Seznam.cz
Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

zdroj: archiv značky

Část kolekce s názvem REHAB MINIMAL přináší léto 2020 propracované v monochromatických barvách, pouze s výšivkami značky, které jsou Rehabu vlastní. Také látky jsou v kolekci již tradičně použity ve vysoké kvalitě a výhradně z Evropy. Mikromodal, ze kterého jsou trička a šaty, jde ruku v ruce s ekologickým zaměřením kolekce, protože je to přírodní materiál a jeho výroba je šetrná k životnímu prostředí.

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

V kolekci najdete unisex střihy, stejně jako oversized a prodloužené modely, které jsou k dostání pouze ve dvou velikostech, a to smaller a bigger. Autorka kolekce, Kateřina Maršounová, tím klade důraz na oversized styl nošení a na fakt, že velikosti jsou pro nás zbytečně traumatizující záležitost a je třeba je brát s rezervou.

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

Kolekce obsahuje teplákové soupravy v černé a modré, dlouhé šaty v jedné velikosti a prodloužená trička s dlouhým a krátkým rukávem.

Novinkou je také PRE - ORDER, neboli předobjednávkový systém. Rehab se snaží jít šetrnou cestou k naší planetě a proto počínaje touto kolekcí, šije „wastefree”, čili jen kusy, co se objednají a nic navíc.  Tento systém je možný díky lokální produkci, na které se kolekce zakládá. Vše najdete na stránkách značky loveprojectrehab.com.

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA PROJECT REHAB NÁKUPY A OBCHOD STREET STYLE STREET ART DOMÁCÍ TVORBA MATYÁŠ HLOŽEK TEREZA BUDKOVÁ

Související články

Typologie barev, které barvy vám sednout nejvíce

Vyznáte se v typologii barev? Není to nic složitého, a pokud pochopíte základní princip, tak zjistíte, jaké barvy vám nejvíce sluší a proč. Jak už řekla Coco Chanel: „Pokud je žena špatně oblečená, všimnete si jejích šatů, pokud je oblečená skvěle, všimnete si jí.“

Celý článek

Šárka Strnadová a její nová kolekce: BABY OR LADY

Česká designérka Šárka Strnadová nyní přichází se svou kolekcí BABY OR LADY. Je nabitá tradicí a ženskou silou bez rozdílu věku nebo tělesných proporcí. Za nás se jedná o symbol tohoto léta.

Celý článek

Letní láska je ta lněná

Teplé dny přicházejí a s nimi i letní outfity z materiálů, které nám slibují zabezpečit v létě dokonalý komfort. Lehké rozevláté šaty, sukně, halenky a kalhoty k létu neodmyslitelně patří. K nejlepším materiálům na léto jednoznačně řadíme len!

Celý článek

Česká značka Circlle představuje etické plavky z recyklovaných plastů

Toužíte-li na českém trhu najít udržitelné, etické a zároveň estetické plavky, nebudete mít snadnou práci. My jsme to za vás udělali a představujeme kolekci From Ocean To Ocean.

Celý článek

Fashion must have: Srpen provází láska

Srpen je vrcholem letní sezóny, užíváme si ho všemi doušky, nosíme výstřední outfity, prožíváme lásku napříč všemi kontinenty a objevujeme nová zákoutí České republiky. Láka je ve vzduchu!

Celý článek

Teplákové šortky - patří ještě vůbec do vašeho šatníku?

Uvažovala jste někdy nad tím, že byste si své oblíbené teplákové šortky vzala jinam než na zahradní párty u kamarádky? Například do práce v kanceláři? A je to vůbec možné? Prozkoumali jsme pro vás, kam až sahají hranice teplákových šortek.

Celý článek

Tankini: Plavky nejen pro dámy s křivkami

Tankini - trend léta pro ženy, které se nerady odhalují až na dřeň, ale také pro milovnice barev a nápaditých střihů. Tankini se letos na pláži prosazují i přes všechny překážky, které skýtají letní dovolené. Naše redakce pro vás proto připravila několik tipů, jak na tankini.

Celý článek

Žlutá k létu jednoznačně patří! Naučte se ji nosit i správně kombinovat

Žlutá barva znamená optimismus, smích a štěstí. Přináší nám radost a světlo do našeho šatníku. I když se může zdát příliš odvážná a výrazná, když se jí naučíte správně kombinovat, velmi rychle si ji zamilujete a už ji ze své skříně nedovolíte odejít.

Celý článek