dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Pre-Fall Bottega Veneta ve hře s geometrií

Přidat na Seznam.cz
Přestupní stanice mezi jarní kolekcí prezentovanou v Miláně a podzimní přehlídkou, která se uskuteční v únoru v New Yorku. Takový je Pre-Fall návrháře Thomase Maiera pod Bottega Veneta.

Pořadí modelů také odpovídalo - nejdříve jaro, potom léto, na závěr podzim. Jako první jsme viděli modely v tělových odstínech a jemných pastelech, které ženy rády nosí, zejména na jaře. Následovaly výraznější tóny červené a oranžové a kolekce vrcholila s kanárkově žlutým kabátem. Markantní bylo použití geometrických vzorů a hra s obrazci. Upnutá trika s dlouhým rukávem, šaty, blůzy i sukně byly plné abstraktních vzorů, které adekvátně doplňovalo studiové pozadí. 

Maier si vyhrál s detailním zpracováním. Širokým áčkovým sukním na bocích přidal dvě velké obdélníkové kapsy, které zvýraznil blyštivými flitry v poněkud neobvyklé velikosti. Modelkám v pase zapnul několik pásků, které se navzájem doplňovaly a na nohy modelky obuly klasické jehlové lodičky. V Pre-Fall Bottega Veneta převládla láska ke vzorům, geometrii a trochu cítit jsme mohli také op-art.  

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BOTTEGA VENETA PRE-FALL 2017 GEOMETRIE

Související články

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Zmodernizované prostředí módního domu zachytil Versace ve své nové kampani

Výrazné a barevné potisky provází kampaň od začátku až do konce. S nimi také sandály na platformě a sluneční brýle, které dodávají outfitům kompletní výraz.

Celý článek

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek