dnes je 16.04.2021 a svátek má Irena

Pre-Fall kolekce Marchesa vás dostane do kolen

Přidat na Seznam.cz
Britská značka Marchesa se se svou Pre-Fall kolekcí 2015 pořádně vytáhla. Čeká nás 3D efekt, peříčkové volány a zlaté výšivky. 

Luxus a noblesa dýchá již ze samotného názvu značky. Definitivně se o tom přesvědčíte až s pohledem na jejich kolekce. Ta aktuální opravdu potvrzuje, o čem její zakladatelky hovořily, když se zaměřily na to, co jejich zákaznice chtějí. A co zjistily? Že největším přáním je něco opravdu speciálního. 

A co tedy v kolekci můžeme vidět? Všimněte si promyšlených krajek a výšivek jemnou zlatou či stříbrnou nití. Jsou vyšity tak precizně, že tvoří dojem 3D efektu. Zároveň tu uvidíme peříčka i princeznovské volány. A mezi hlavní tmavě modrou barvou, střídající se s černou či tělovou, zahlédneme i krvavě červenou, lesklou kůži a materiály s výraznými metalickými efekty.

Zdroj: style.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MARCHESA PRE-FALL 2015 PRE-FALL VÝŠIVKY KRAJKY

Související články

Designér Paul Andrew po pěti letech opouští značku Salvatore Ferragamo

Po pěti letech v roli hlavního kreativního návrháře opouští Paul Andrew zázemí velkého módního domu a vydává se vstříc do neznáma.

Celý článek

To nejlepší z newyorského týdne módy: minimalismus i extravagance v podání světových značek

Newyorský týden módy je sice nějakou dobu za námi, ale i přesto není nikdy pozdě na to, ohlédnout se za těmi nejlepšími přehlídkami. Zaujal vás éterický Zimmermann nebo spíše minimalistický Jonathan Simkhai?

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek