dnes je 20.07.2019 a svátek má Ilja

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Přidat na Seznam.cz
Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit   

Monika Babišová je poslední dny velmi sledovanou osobností. Návštěva v Bílém domě, kterou absolvovala se svým manželem, ji dopřála velkou mediální podporu. Návštěvu hodnotí velmi kladně a svěřuje nám své pozitivní pocity: „Jsem šťastná, že naše cesta dobře dopadla a z publikace fotek na sítích mám dojem, že byla velmi dobře přijata i v USA a sledovaná i v jiných zemích." O čemž není pochyb. Tato návštěva na chvíli zastavila čas v mnoha koutech Evropy, a to nejenom z politických důvodů.

Monika Babišová je velkou milovnicí krásné a kvalitní módy. S výběrem outfitu na setkání s Trumpovými jí pomáhal kamarád a stylistka Filip Vaněk. "Při výběru oblečení jsme se zaměřili na outfit přímo do Bílého domu a na předávání cen. Věděla jsem, že to bude nejsledovanější a nejdůležitější část naší cesty," popisuje Monika, která na tuto důležitou cestu oblékla kabátek Fendi a lodičky Jimmy Choo. Vše jí padlo jako ulité, a okouzlila tak většinu českého národa včetně nás. Přesto nás zajímalo, zda nepadly v úvahu i modely českých návrhářů. „Ano, napadlo mě to, ale bohužel jsem neměla nic doma. O schůzce jsem se dozvěděla cca týden dopředu, takže už nebyl čas si nechávat někde něco ušít. Z časových důvodu jsem vybírala pouze z toho, co jsem měla doma."

Monika Babišová je známá mimo jiné i tím, že právě české návrháře má v oblibě. „Ano, mám ráda Taťánu Kovaříkovou, Michaela Kovacika, teď nově jsem objevila Fera Mikloško ze Slovenska. Líbí se mi tvorba i jiných českých návrhářů, ale bohužel jsem od nich ještě nic nevyzkoušela..... snad v budoucnu." Domácí tvorbu ráda sleduje prostřednictvím pražského fashion weeku, který se aktuálně odehraje již za pár dní, tentokrát se však paní Babišová nezúčastní. „Bohužel budu v tuto dobu mimo Prahu, takže se nebudu moci přijít podívat. Mám již půl roku dopředu tento víkend zablokován."

Když se Moniky Babišové zeptáte, co je podle ní nezbytnou součástí každé ženy v rámci oblečení, odpoví, že hezké boty, které dotváří celý outfit. A jaký je její nejoblíbenější módní kousek? „Džíny, ty nezklamou nikdy. Vždy když nevím, co si obléknout, tak skočím do džín a k tomu samozřejmě podpatky."  Manželka českého premiéra miluje léto, přesto však v rámci módy dává přednost zimě. „Člověk si více vyhraje, můžete vrstvit, má větší výběr materiálů a doplňků."

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MONIKA BABIŠOVÁ BÍLÝ DŮM MELANIE TRUMP DŽÍNY KVALITNÍ MATERIÁLY FILIP VANĚK MICHAEL KOVÁČIK TATIANA KOVAŘÍKOVÁ

Související články

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Elsa Hosk vytvořila ve spolupráci s J. Brand udržitelnou capsule kolekci

Švédská modelka a Victoria's Secret andílek Elsa Hosk se spojila se značkou J. Brands a společně vytvořili denimovou kolekci s použitím udržitelných zdrojů. A určitě vás nadchne tak, jako nás.

Celý článek

Kolik vydělávají členky známého klanu Kardashian-Jenner?

Není žádným tajemstvím, že si rodina Kardashian - Jenner vydělává veliké sumy peněz. Kromě účinkování v reality show Keeping Up With The Kardashians má každý i svůj vlastní byznys. Jaké částky vydělávají členky tohoto klanu? 

Celý článek

Herečka Margot Robbie vyměnila na filmové focení Chanel za amerického návrháře

Margot Robie je od května ambasadorkou značky Chanel. Na focení svého nového filmu si sjednala amerického návrháře. Focení však bylo přerušeno díky jiné hollywoodské hvězdě - Bradu Pittovi.

Celý článek

Michelle Obama zářila na festivalu Essence v disco kostýmku

Hudební festival Essence, který se každoročně koná v New Orleans, hostil letos výjimečného speakera. Michelle Obama zářila nejen outfitem, ale především svým plamenným projevem věnovaným ženám.

Celý článek

Topmodelka Heidi Klum se tajně vdala

Topmodelka Heidi Klum se vdala. Nejvíce utajovaný obřad všech dob se konal již před 4 měsíci. Modelka si vzala člena skupiny Tokio Hotel Toma Kaulitze.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Chanel vyvrátil drby o úpadku značky, tržby překročily 11 miliard dolarů

Před 2 týdny značka Chanel rozpustila veškeré pověry o úpadku této francouzské značky. Tržby za minulý rok dosáhly 11 miliard dolarů a stále stoupají. Značka se těší i nadále velké prosperitě a návrháři se snaží, aby odkaz jejich boha žil stále.

Celý článek