dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Přidat na Seznam.cz
Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit   

Monika Babišová je poslední dny velmi sledovanou osobností. Návštěva v Bílém domě, kterou absolvovala se svým manželem, ji dopřála velkou mediální podporu. Návštěvu hodnotí velmi kladně a svěřuje nám své pozitivní pocity: „Jsem šťastná, že naše cesta dobře dopadla a z publikace fotek na sítích mám dojem, že byla velmi dobře přijata i v USA a sledovaná i v jiných zemích." O čemž není pochyb. Tato návštěva na chvíli zastavila čas v mnoha koutech Evropy, a to nejenom z politických důvodů.

Monika Babišová je velkou milovnicí krásné a kvalitní módy. S výběrem outfitu na setkání s Trumpovými jí pomáhal kamarád a stylistka Filip Vaněk. "Při výběru oblečení jsme se zaměřili na outfit přímo do Bílého domu a na předávání cen. Věděla jsem, že to bude nejsledovanější a nejdůležitější část naší cesty," popisuje Monika, která na tuto důležitou cestu oblékla kabátek Fendi a lodičky Jimmy Choo. Vše jí padlo jako ulité, a okouzlila tak většinu českého národa včetně nás. Přesto nás zajímalo, zda nepadly v úvahu i modely českých návrhářů. „Ano, napadlo mě to, ale bohužel jsem neměla nic doma. O schůzce jsem se dozvěděla cca týden dopředu, takže už nebyl čas si nechávat někde něco ušít. Z časových důvodu jsem vybírala pouze z toho, co jsem měla doma."

Monika Babišová je známá mimo jiné i tím, že právě české návrháře má v oblibě. „Ano, mám ráda Taťánu Kovaříkovou, Michaela Kovacika, teď nově jsem objevila Fera Mikloško ze Slovenska. Líbí se mi tvorba i jiných českých návrhářů, ale bohužel jsem od nich ještě nic nevyzkoušela..... snad v budoucnu." Domácí tvorbu ráda sleduje prostřednictvím pražského fashion weeku, který se aktuálně odehraje již za pár dní, tentokrát se však paní Babišová nezúčastní. „Bohužel budu v tuto dobu mimo Prahu, takže se nebudu moci přijít podívat. Mám již půl roku dopředu tento víkend zablokován."

Když se Moniky Babišové zeptáte, co je podle ní nezbytnou součástí každé ženy v rámci oblečení, odpoví, že hezké boty, které dotváří celý outfit. A jaký je její nejoblíbenější módní kousek? „Džíny, ty nezklamou nikdy. Vždy když nevím, co si obléknout, tak skočím do džín a k tomu samozřejmě podpatky."  Manželka českého premiéra miluje léto, přesto však v rámci módy dává přednost zimě. „Člověk si více vyhraje, můžete vrstvit, má větší výběr materiálů a doplňků."

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MONIKA BABIŠOVÁ BÍLÝ DŮM MELANIE TRUMP DŽÍNY KVALITNÍ MATERIÁLY FILIP VANĚK MICHAEL KOVÁČIK TATIANA KOVAŘÍKOVÁ

Související články

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Stylová Millie Bobby Brown je od své role Eleven ze seriálu Stranger Things k nepoznání. Jemná blondýnka miluje módu

Ve chvíli, kdy Eleven odloží Hopperovy flanelové košile a Mikovy džínsy, stává se z ní nejlépe oblékaná dívka v Hawkinsu. A když zrovna nehraje Eleven, je i Millie Bobby Brown jedním z nejstylovějších lidí v Hollywoodu.

Celý článek

Svět fantazie a drzý humor spojuje Mimoně se značkou Levi’s

Chaotická skupinka malých žlutých mimoňů se v kinech právě teď pyšní svým novým filmem, který je zasazený do 70. let. Značka Levi’s se rozhodla tuto premiéru oslavit po mimoňovsku.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek