dnes je 24.11.2020 a svátek má Emílie

Představení nové kolekce z dílny Marko.in budou provázet VIP nákupy!

Přidat na Seznam.cz
Ve středu večer 21. 5. bude představena nová kolekce Marko.in s názvem „Vytvořeno námi“. U této příležitosti na vás čekají také VIP nákupy a mnohé další.

 

Nová kolekce „Vytvořeno námi“ z dílny Marko.in je inspirována Českou vlajkou a kreativní tým Marko Lopatiče si s ní doslova vyhrál.

Kvalitní trička, tílka, košile, čepice a poprvé i boty, pánské tenisky i dámské podpatky jsou malované vlastní rukou Marko Lopatiče. Hra s českými národními barvami byla nejen pro Marka jakýmsi návratem do mládí.

Foto: Lukáš David

Původní myšlenka na kolekci „Vytvořeno námi“ vznikla již před rokem.
A konečně dozrála do výsledné podoby za spolupráce s DAPI a za podpory 3D gang.
DAPI
 je ryze česká firma zabývající se výrobou kožené obuvi a galanterie na základě vlastních návrhů.


Foto: Julie Zákostelecká

A konečně kolekci spatří světlo světa v celé své kráse 21. 5. právě v butiku DAPI ve Vodičkově ulici.

Do butiku doražte ale už přes den, neboť na vás u příležitosti představení kolekce „Vytvořeno námi“ budou čekat VIP nákupy!

Během dne plném módy a VIP nákupů se můžete těšit na 20% slevy a mnohé, mnohé další.

V rámci VIP nákupů můžete zdarma využít konzultace právě se stylistou a návrhářem značky Marko.In. Marko Lopatičem a stylistkou Janou Dapecí, kteří vám jistě poskytnou užitečné rady.

Seznámíte se s českou vicemiss a tváří nové kolekce Evou Čerešňákovou a vicemiss Veronikou Chmelírovou Procházkovou.

Navíc při nákupu nad 2 200,-Kč se můžete těšit na nějaký ten dáreček. A takovým odtajněným překvapením bude živá výloha.

Datum: 21.5.2014
Místo: Butik DAPI, Vodičkova 682/20, Praha 1
Čas: od 10:00 do 17:00

Zdroj: marko.in

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MARKO.IN MARKO LOPATIČ VYTVOŘENO NÁMI NÁKUP SLEVA MÓDNÍ NÁVRHÁŘ STYLING DAPI JANA DAPECÍ MÓDA BUTIK 3D GANG

Související články

Zimní trendy pro rok 2021

Trendy se každý rok mění. Občas přijdou trendy nové, někdy dojde k recyklaci. Co si pro nás chystá rok 2021? To jsme pro vás sepsali v tomto článku. Pokud se vám některý trend líbí, nebojte se a noste ho již nyní. Nikdy není brzy nebo pozdě. Móda je proměnlivá, a to je na ní to nejlepší.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Módní filmy a seriály, které musíte vidět

Ten, kdo miluje módu, miluje i filmy o ní. Jaký je oblíbený ten váš? Jelikož večery jsou stále delší, je potřeba si užít řádné podívané. Je libo film nebo rovnou seriál?

Celý článek

Kolaborace Fendi X Chaos přinesla technologickou kolekci s retro nádechem

Spolupráce módního domu Fendi a značky Chaos přinesla technologickou kolekci. Ta je luxusnější alternativou k běžným doplňkům, protože sem spadají například pozlacené kryty na mobil, pouzdra na chytré hodinky nebo různé přívěsky. 

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

Zimní vrstvení a retro elegance v podání francouzské značky Celine

Druhá část zimní kampaně značky Celine v kolaboraci s modelkou Fran Summers byla odhalena. A znovu se jedná o něco, co bude chtít mít v šatníku každá žena. 

Celý článek

Co je módní deziluze a jak funguje svět módy?

Celý svět se zrychluje a my s ním. Móda už není, co bývala a rychlost, kterou se mění je neuvěřitelná. Víte, co je módní deziluze? A jak opravdu funguje svět módy?

Celý článek

Módní inspirace: Se zimní parkou do města i do přírody

Parka nás provází po spoustu let, ne jinak je tomu i letos. Mluvíme o těch zimních, které jsou nejenom perfektním módním kouskem, ale také nás dokážou krásně zahřát. Vybrali jsme pro vás tři takové, které se jednoduše kombinují a vypadají skvěle.

Celý článek