dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Předvánoční cáklotiny Báry Mottlové

Přidat na Seznam.cz
Jsou Vánoce nutně komerční a kýčovitý? Ano, jsou! Bohu dík! Pojďme si to tak užít!! Co na vánoční večírek? Nadhled s velkou hrstí cáklostí!

Velký dík, že jste si v tom předvánočním běsnění a kolotoči našli chvilku se zastavit a přečíst si zas pár řádků ode mě... Vůbec mě neuráží, že právě stojíte nekonečnou frontu na poště, ani to, že čekáte v půl jedný ráno, až cinkne budík, že můžete linecký KO-NE-ČNĚ vyndat z trouby, aby jste si ten samý budík nastavili na třetí ráno, aby jste to cukroví mohla KO-NE-ČNĚ namazat domácí bio marmeládou.

Naopak, jsem ráda, že vám spolu se svýma pohodovýma fotkama zkrátím volnou chvíli čekání.

 

 

Pro mě Vánoce pohoda jsou. Moje super mamina "ne, nechci s ničím pomoct" zvládne vše sama a světe div se - nechce s ničím pomoct - a já si pak po vnucené pomoci a prosmaženým odpoledni na Štědrý den vyhodím nožky na stůl, vyvalím nestoudně napuclé bříško u televize a nechám se ukonejšit rozpáleným krbem.

A copak to nedávají v telce? Ano, Lásku nebeskou a Bridget Jonesovou. Ostatně, v tomhle legendárním bijáku jsem ty trhlé vánoční svetry zaregistrovala poprvé. Od té chvíle si každý rok jeden svetr opatřím a uložím zas na těch 14 dní, kdy se dá opět nosit. Jo jo, od půlky prosince nenosím nic jiného - musím... Naštěstí takový svetr nikdy nezůstane bez povšimnutí a komentářů... Vánoce jsou tady! Taky mě ohromě baví ta vánoční bižuterie... Stromky, sobi a vánoční koule jako náušnice, bláznivé čelenky, parohy - ty viditelné a s chutí přiznané, blikátka nejen v oknech ale i na outfitech... Tahle móda se prostě musí brát s nadhledem a hlavně se toho nebát. Tak holky, jestli některá berete na vánoční večírek černé mini, které pojistí každou událost, dost mě zklamete...

 

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ VÁNOCE 2017 VÁNOČNÍ SVETR DÁMSKÁ MÓDA

Související články

MUST HAVE: V březnu se rozmazlujte, máte na to čas!

Hned poté, co najdete přesné hranice katastru vaší obce, můžete si obléknout oblíbené legíny a připravit si první jarní piknik.

Celý článek

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek