dnes je 16.09.2019 a svátek má Ludmila

Přehlídka Pietro Filipi v Karlových Varech byla ve stylu Studia 54

Přidat na Seznam.cz
V rámci filmového festivalu v Karlových Varech se uskutečnila i přehlídka značky Pietro Filipi, která nadchla všechny, kdo vyznávají nadčasovou a nositelnou módu. Jednoduché a snadno kombinovatelné střihy až po ty odvážné si vysloužily velký potlesk.

Na přehlídce Pietro Filipi, kde hosté mohli vidět novou kolekci pro podzim zimu nesměly chybět ani osobnosti z českého showbyznysu jako herečka Jitka Schneiderová, Lucie Zedníčková a překrásná moderátorka Emma Smetana. Na večírek dorazila také např. zpěvačka Markéta Konvičková a Monika Bagárová, která oslavila své narozeniny. 

„V módě upřednostňuji sportovní eleganci. Líbí se mi jednoduchost, ale občas se ráda blýsknu. Někdy mám zase náladu vzít si spíš něco rafinovaného,“ říká Monika Bagárová a dodává: „Na festivalu jsem poprvé, mám obrovskou radost. Jsem tu pracovně, měla jsem tu vystoupení. Musím ale říct, že je příjemné, když lze spojit práci se zábavou.“ 

Mezi hosty se objevila také modelka Jitka Nováčková, která stihla již tři dovolené. Jitka randí s fotbalistou Timem Sparvem. Jsou vzácnou ukázkou, že i vztah na dálku může fungovat. „Přítel za mnou přiletěl na víkend do Prahy, tak jsme vyrazili na výlet a na nákupy, koupil si nový oblek Pietro Filipi,“ říká krásná blondýnka. „Do Varů jsem přijela pracovně i za zábavou. Přehlídka byla úžasná, jsem naprosto uchvácená,“ chválí nové modely Jitka Nováčková, která na večírku předvedla krásné červené šortky a velmi padnoucí košili.

S dress codem rozhodně neměla problém úspěšná slovenská topmodela Michaela Kociánová. Na pozvánce stálo s metalickými prvky a Michaela to pojala doslova. Stala se hvězdou celého večera a potvrdila, že je ikonou módního průmyslu. „Dneska jsem přiletěla a zůstávám až do konce festivalu. Jsem tu poprvé a skvěle si to užívám,“ říká Michaela Kociánová. V módě dává přednost pohodlnosti.

 fotokredit: Pietro Filipi 

Přidat na Seznam.cz
54. MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY JITKA SCHNEIDEROVÁ LUCIE ZEDNÍČKOVÁ EMMA SMETANA JITKA NOVÁČKOVÁ MICHAELA KOCIÁNOVÁ MONIKA BAGÁROVÁ PIETRO FILIPI

Související články

Pietro Filipi představilo vydařenou pánskou i dámskou kolekci

Renomovaná česká módní značka Pietro Filipi uzavřela program, který byl k vidění v historické Invalidovně v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

Celý článek

Módní inspirace a dobro spojené v Moët & Chandon

Již několikátým rokem k filmovému festivalu neodmyslitelně patří chuť francouzského šampaňského a jeho proslulý noblesní večírek. Letos s nádherným tématem doby krále Ludvíka. 

Celý článek

RED CARPET KARLOVY VARY

Zahájení letošního 54. ročníku  filmového festivalu Karlovy Vary bylo opravdu úchvatné. Před hotelem Thermal se na červeném koberci prošly tuzemské i zahraniční celebrity a zlatým hřebem byla Julianne Moore

Celý článek

Designové vychytávky na duben

Český design vás potěší i v dubnu. Tentokrát se nese v duchu úspěšně proběhlého MBPFW a našich mladých talentovaných návrhářů. Okouzlí vás barevností, klasickou černou i překvapivě vtipnou rafinovaností.

Celý článek

Značka Pietro Filipi představila na MBPFW 2019 ležérnost v kombinaci reflexních prvků

Vysoká noblesa, elegance, kvalitní materiály a zpracování. To přináší už 25 let na český trh značka Pietro Filipi, která se vrací opět na přehlídková mola. V jarní edici na MBPFW 2019 představila hravou kolekci s tradičními materiály a střihy.

Celý článek

LAFORMELA na MBPFW 2019 přinesla městský styl

LAFORMELA je značkou návrhářského DUA (původně TRIA), která představila v neděli svou dámskou kolekci na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Celý článek

Cítit se dobře, uvolnit se a vyjádřit svůj názor, říká Monika Drápalová

S Monikou Drápalovou jsem si povídali o kolekci Feel Relaxed, o spolupráci s Pietro Filipi a mnoho dalším.  

Celý článek