dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Press Release představuje novou knihu Yana J. Bulky

Yan J Bulka ve své knize s titulem Love Paris beze studu popisuje svět bisexuálních mužů, jejich touhy, pocity, intriky a lásku v prostředí Paříže

Představujeme strhující příběh lásky, který odhaluje svět mužů, tak, jak jste se o něm dosud neodvažovali přemýšlet. Příběhy o ukrytém tajemství lásky, o pocitech absolutního ráje i pekla na zemi, které jsou kryté rouškou lží a intrik ve světě, kde je vina vykoupena luxusem a velkými činy. Nejniternější pocity zapisované po dobu devíti let do deníků.

Tisíce vyřčených modliteb a přání. Svět bisexuálních mužů nebyl nikdy odhalen, tak jako nyní. Příběh Love Paris je koncipován do pěti vzrušujících kapitol – Paris, Aristocracy, Romance, Individualism a Sex. Kniha vás zavede to takových míst, jako jsou Paříž, Cote d'azur či do magického města.

Autorem knihy je charismatický Yan J. Bulka, kterého inspirovala sama láska a život.

“Příběhem Love Paris demonstruji sílu a složitost lásky. Stud nechávám studem. Literárně i společensky se svlékám do naha.”, říká autor a dodává: “Otevřete svá srdce pro lásku, která je všude okolo nás. Prožijte lásku, která tvoří svět."

Sledujte příběh lásky na sociálních sítích, na kterých se postupně odhaluje tvář tajemného Yana J. B.

V květnu, měsíci lásky se můžete těšit na možnost předobjednávky knihy Love Paris na webové stránce loveparisthebook.com. V tištěné podobě kniha vyjde letos na podzim.

Zdroj:loveparisthebook.com
 

NÁKUPY A OBCHOD KNIHY YAN J. BULKA LOVE PARIS PRESS RELEASE BISEXUÁLNÍ MUŽI ROMÁN

Související články

Barevné a stylové příbory oživí vaše stolování

Nejen u talířů a hrnečků můžete střídat barvy a vzory. Obohaťte své kuchyňské vybavení i o barevnou sadu příborů Jean Dubost.

Celý článek

Připravte se na jarní deště - pořiďte si šik městskou pláštěnku

S otevřenou náručí vítáme jaro. Už jsme se nemohli dočkat. Jenže sotva přišlo, přineslo s sebou i typické dešťové přeháňky. 

Celý článek

Kolekce Gigi Hadid x Tommy Hilfiger ke koupi v ČR!

Zamilovali jste si stylovou kolekci Tommyho Hilfigera tvořenou ve spolupráci s Gigi Hadid? Teď si kousky z ní můžete koupit i v Česku. 

Celý článek

Answear představil vlastní kolekci Sporty Fusion

Oblíbený internetový obchod Answear uvedl do prodeje svou vlastní sportovní kolekci. Vzhledem k jejímu jednoduchému a modernímu pojetí ji můžete obléknout i do města. 

Celý článek

Je to tady! Rtěnky L'oréal x Balmain jsou k dostání v ČR

Dočkali jsme se i my. Po několika měsících od uvedení rtěnek v zahraničí, jsou konečně dostupné i v České republice. Zatím je můžete exkluzivně zakoupit na Notino.

Celý článek

Jak vybrat sedačku, kterou využijete naplno

Sedačka je tak trochu dominanta - minimálně obývacího pokoje. Pomůžeme vám najít tu správnou.

Celý článek

Jaké šaty oblékat v zimě pod kabát?

Ráda byste i v zimních dnech oblékla hezké šaty, ale přijde vám, že se do zimního outfitu nehodí? Možná vám jen doma ve skříni nevisí ty správné!

Celý článek

Stylový dárek na Valentýna? S našimi tipy ho seženete snadno

Valentýn se k nám v kalendáři přiblížil natolik, že už opravdu není čas otálet. Pokud ještě nemáte dárek vymyšlený, jistě oceníte naše tipy.

Celý článek