dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Příběh z Afgánistánu v napínavém velkofilmu„Janusův projekt“

Přidat na Seznam.cz
Již v létě letošního roku, padne první klapka nejočekávanějšího psychologického fantasy thrilleru „The Janus Project“. Buďte připraveni na ojedinělou premiéru.

Nathan Nearman, příslušník kontrašpionáže a veterán z Afganistánu zúročil roky strávené ve vojenské službě v nové misi, kde chtěl realizovat své celoživotní sny v náročném filmařském prostředí a vytvořit film, který bude mít výjimečný úspěch a komerční návratnost. V současné době, po uvedení originálního scénáře do filmové produkce, se tyto sny skutečně začínají měnit v realitu.  

  Společnost Nebulae Entertainment se rozhodla zfilmovat Nearmanův psychologický fantasy thriller s názvem „Janusův projekt“ ("The Janus Project"), jehož natáčení by mělo být zahájeno v Utahu 1. června, jak uvedl hlavní viceprezident prodeje a marketingu společnosti Nebulae Entertainment Steve Bown. "Jde o první z šestnácti filmů, které by měly být v následujících letech vyrobeny. Každý film jiný žánr, každý film originál, každý film způsobí to, že se diváci znovu zamilují do Hollywoodu!"

  "Film má rozpočet více než 30 milionů amerických dolarů a jedinečnou marketingovou strategií, která by měla přilákat zájem dalších investorů z celého světa. Ohlasy veteránů filmařského průmyslu, kteří nás na festivalu CinemaCon navštívili, nás plní nadějemi do budoucna," uvedl Bown. "Respektujeme tradice, ale nejsme jimi spoutaní, naše marketingové inovace dávají tušit oživení Hollywoodu."

Podívejte se s námi na upoutávku k filmu, která získala velký ohlas na prestižním festivalu CincemaCon v hotelu Caesar v Las Vegas, kde se sešli přední světoví tvůrci a vystavovatelé z celého světa.

A v čem vlastně spočívá ona ojedinělost samotné premiéry?

  Vzhledem ke skutečnosti, že jde o nejočekávanější film roku, budou vstupenky na chráněnou předběžnou premiéru, která se uskuteční 24 hodin před oficiálním uvedením snímku do kin, prodávány ještě před zahájením vlastní výroby filmu v červnu. Takový předprodej prostřednictvím internetu nebyl v Hollywoodu nikdy realizován. Vstupenky jsou k dispozici pro čtyři miliony zájemců z celého světa, kteří se již připojují, aby se stali součástí historie. Vstupenky budou v prodeji po dobu 40 dnů od 1. dubna do 10. května 2014 za pouhé 4 americké dolary.

Vstupenky si můžete již nyní zakoupit v předprodeji na adrese www.thejanusprojectfilm.com.

 

Zdroj: protext, thejanusprojectfilm, google

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI FILMY PREMIÉRA THE JANUS PROJECT

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek