dnes je 15.06.2021 a svátek má Vít

Přijíždí Kolos - podílejte se na vzniku vlastního kola!

Přidat na Seznam.cz
Na český cyklistický trh vjíždí nová značka jízdních kol Kolos, která vám nabízí možnost sestavit si kolo on-line podle vlastních představ.

Kolos vám umožní vytvořit si jízdní kolo dle vlastního vkusu a finančních možností prostřednictvím zábavného konfigurátoru.

  Váš nový bicykl si tak poskládáte krok za krokem od rámu až po osazení světel. O všem rozhodujete pouze vy. V několika málo bodech jednoduše zvolíte typ a barvu rámu, stejně tak i pneumatik. Dále se nabízí volba řídítek a řazení od 3 do 7 převodových stupňů. 
  Společnost Citybikes, s.r.o., která působí od roku 2006 v oblasti městských kol, elektrokol a příslušenství pro městskou cyklistiku, představí svou novinku Kolos® na veletrhu FOR BIKES 2014, který se koná na pražském výstavišti PVA Letňany od 28. do 30. března 2014. Srdečně zve zájemce na svou expozici, kde veřejnost prvně Kolose spatří na vlastní oči a vyzkouší na vlastní nohy.
 Jako první dva modely budou představena dámská a pánská kola v retro stylu Kolos NO.1 a NO. 2, která jsou plně konfiguravatelná pomocí online konfigurátoru. Službu sestavit si kolo podle představ firma příležitostně nabízela ve své kamenné prodejně na náměstí Svatopluka Čecha ve Vršovicích, nyní je ale standardně součástí internetového konfigurátoru s vizualizací produktu, ve kterém si může zákazník sám zvolit ideální podobu kola, jehož cena se pohybuje mezi 8500,- a 21 000,- Kč a termín dodání jsou 3 týdny.

Značka Kolos® vám v krátké budoucnosti nabídne i další modely včetně elektrokol, které budou mít rovněž možnost konfigurace.

 

Zdroj: PROTEXT, kolosbikes, 
 

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN CITY BIKES KOLOS RETRO STYL

Související články

5 oldschoolových módních kousků, které se vrací do módy

Neustále se dočítáme v módních časopisech o tom, že se móda devadesátých let pomalu ale jistě vrací zpět. Pojďte se s námi podívat na konkrétní old school trendy.

Celý článek

Jak naučit muže žehlit

A je to vůbec možné, přimět muže k tak nelibé činnosti, které tak může vnímat i nejedna žena?

Celý článek

Realita výroby oblečení mě přiměla založit si vlastní značku, říká majitelka Sušenka.com

Majitelka e-shopu Sušenka.com si s námi popovídala o tom, co ji vedlo k založení vlastní slow fashion značky a co svým klientkám může nabídnout.

Celý článek

NIKE UNLIMITED STADIUM – dali byste ostrý duel se svým digitálním já?

Společnost NIKE přichází s revolučním stylem trénování. Že by odzvonilo oblíbeným mobilním aplikacím?

Celý článek

Nová kolekce šperků Trash Made opět připomíná podstatu recyklace

O první kolekci značky Trash Made inspirované odpadem z moře jsme vás informovali přesně před rokem. Nyní je tu jejich další počin z oblasti šperků.

Celý článek

Úctyhodná stavba Elbphilharmonie bude otevřena v Hamburku

Spojení hudby a architektury v perfektním díle přineslo švýcarské studio Herzog & de Meuron.

Celý článek

Snapchat s technologií video brýlí

Značka Snapchat se rozhodla vybočit od chytrých telefonů a světových aplikací a vytvořila vůbec první hardware produkt.

Celý článek

Interiérová inspirace: Doma u Caroline Sieber

Dům stylistky Caroline Sieber je důkazem, že spousta barev a vzorů ještě nemusí nutně znamenat kýč. Vydejte se s námi do londýnského Notting Hillu a inspirujte se perfektními kombinacemi zelené, modré a růžové.

Celý článek