dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Přinášíme Vám 5 tipů pro ohromující řasy

Přidat na Seznam.cz
Dámy, řekněte, která z nás by si nepřála mít krásné, zdravé a svůdné řasy ( které jsou opravdu naše)?

Dámy, řekněte, která z nás by si nepřála mít krásné, zdravé a svůdné řasy ( které jsou opravdu naše)?

Na trhu dnes máme produkty,které nám slibují řasy husté, dlouhé, extra černé, zkrátka pro každou z nás něco, ale my Vám teď poradíme, jak je používat tak, aby byl výsledný efekt maximální a jak se vyvarovat nejčastějším chybám při jejich používání.
Zkuste tyto naše tipy pro zdravé, záviděníhodné řasy.

Vyvarujte se "drobků"

Přemýšlely jste někdy o tom, proč se dříve nebo pozdeji začne pod očima usazovat ten drobný černý prach? Věřte nebo ne, Vaše řasenka je stará. Vždy se před nanášením ujistěte, že není Vaše řasenka tuhá a drolící se. To je totiž základní indikátor toho, že vaše řasenka potřebuje vyměnit!
Všeobecně řasenky vydrží použitelné po tři měsíce, než se začne jejich kvalita zhoršovat. Nezapomeňte si tedy poznamenat měsíc, kdy doba trvanlivosti zrovna té vaší vyprší (třeba fixem na spodní část) , zabráníte tak nechtěnému drolení a černým šmouhám.

Už žádné slepené řasy

Slepené řasy jsou to nejhorší a na vině bývá většinou kartáček.  Vybírejte kartáčky plné, které řasy rozčesávají a zároveň řasí po celé jejich délce od kořínků až po konce. Vytvoří Vám plný, lichotivý pohled bez slepených řas. Vždy si můžete zkombinovat kartáček s Vaší oblíbenou řasenkou dle efektu, který od řasenky očekáváte.

Nepumpujte!

Upozornění: Váš kartáček není čerpadlo! Příště, až budete mít tendenci opět "pumpovat" kartáčkem ven a dovnitř, abyste nanesly co nejvíce obsahu, zkuste raději kartáčkem točit uvnitř řasenky kolem dokola. Omezíte tak množství pronikajícího vzduchu do náplně a prodlužíte tak trvanlivost a funkčnost Vaší řasenky.

Pročesávejte!

Pro plné a perfektní řasy u sebe noste vždy jeden suchý a čistý kartáček. Po každé aplikaci řasy pročešte. Zajstíte si tak maximální efekt oddělených řas. Každá firma slibuje to nejlepší, ale jednou za čas se ten "trs" slepených řas stejně vytvoří a Vy budete připravená.

Vyberte si zdraví

Mít ohromující a zaviděníhodné řasy začíná každopádně péčí. Zkuste se jim jen trošku více věnovat.Udržujte je zdravé a silné už jen tím, že si je pravidelně očistíte před spaním. Očistíte všechny zbylé stopy makeupu, všechen prach a škodící bakterie, které Vaše řasy vysušují a ty pak rychleji vypadávají.

 

Zdroj: news.health.com

Přidat na Seznam.cz
ŘASY ZDRAVÍ KRÁSA ŘASENKY ZDRAVÍ A KRÁSA

Související články

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek

Biodynamická vinná kosmetika, kterou používá i britská královská rodina

Vinná réva je skutečným zázrakem, protože prospěšné látky obsahuje doslova celá rostlina. Výtažky z hroznových jadérek a slupek navíc podporují v lidské kůži produkci kolagenu a elastinu, které zodpovídají za pružnost a mladistvý vzhled pokožky.

Celý článek

Vitamíny a minerály pro zdravou pleť

V poslední době si lidí mnohem více začíná uvědomovat, že to, co jíme a pijeme, má významný vliv na naše zdraví a na to, jak se cítíme. Každý den jsme prostřednictvím reklamy a marketingových pastí bombardováni informacemi o tom, jak jsou důležité bílkoviny pro tvorbu svalů, vitamíny proti chřipce, sacharidy pro podání lepších výkonů a mohli bychom pokračovat.

Celý článek

Noční masky: pracují, zatímco vy spíte

Pleťové masky jsou takovým malým zázrakem pro naši pokožku. Zvláště pak noční masky, které dokáží pleti dodat potřebnou hydrataci a živiny během celé noci. Jak vybrat tu správnou pro vaši pleť?

Celý článek

Máte citlivou pleť? Vsaďte v létě na kosmetickou řadu s magnéziem

Osvěžení, hydratace a zklidnění pleti kdykoliv během dne si můžete dopřát díky kosmetické řadě s magnéziem, která v kombinaci s probiotiky a postbiotiky poskytuje pozoruhodné zklidňující účinky i té nejcitlivější pleti.

Celý článek

Oblečte své tělo do závoje krásy a svěžesti

Ať už strávíte parné léto ve městě, v přírodě nebo u moře, čím uděláte své pleti největší radost? Určitě sprchou pro rychlé osvěžení a ideálně pečující kosmetikou, která jí dodá ochranu, hydrataci, osvěžení a omlazení.

Celý článek

Kosmetická taštička na cesty: Tuhá luxusní pleťová i tělová péče se vejde do každého zavazadla

Kosmetická taštička, která projde každou letištní kontrolou, neváží víc, než balení sušenek, a přitom obsahuje intenzivní péči o pleť a tělo? Žádný problém, našli jsme ji pro vás.

Celý článek