dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

Princ William a vévodkyně Kate mají vlastní YouTube kanál

Přidat na Seznam.cz
Královská rodina se snaží jít s trendy. I když mezi šlechtou panují striktní pravidla a některé informace jsou přísně tajné, tak princ William a vévodkyně Kate přicházejí s velkou novinkou. Založili si svůj vlastní YouTube kanál, kde budou odhalovat své zajímavé životy.

zdroj: se svolením  abcnews.go.com

Královský pár před pár dny oznámil spuštění své nové platformy na sociálních médií – YouTube. Video začíná tím, že princ William vesele říká vévodkyni: „Buď opatrná, co teď říkáš, protože tito lidé natáčejí všechno.“ „Já vím!“ odpoví Kate se smíchem.

 

Ačkoli jejich YouTube kanál je nový, královský pár už nějakou dobu vydává videa sebe a své rodiny. V poslední době na počest svého desátého výročí svatby vévoda a vévodkyně z Cambridge zveřejnili sladké video o nich a jejich dětech pořízené v rodinném domově Anmer Hall. V klipu pár spolu s princem Georgem, princeznou Charlotte a princem Louisem pobíhají po pozemku, opékají marshmallow a hrají si na pláži. 

 

Vévoda a vévodkyně zveřejnili video vedle srdečné zprávy. „Děkuji vám všem za laskavé zprávy k našemu výročí svatby. Jsme nesmírně vděční za 10 let podpory, kterou jsme dostali jako rodina v našich životech. W&C“

Královská rodina má mnoho oficiálních účtů, ale vévoda a vévodkyně z Cambridge si vytvářejí image vlastní. Jejich popularita stále stoupá a důkazem toho je i účet na Twitteru, kde mají 2,2 miliony sledujících či 12,8 milionů na Instagramu. Krok být více dostupný a transparentní se královskému páru vyplácí. „Dvojice chtěla ukázat svou práci do větší hloubky", uvedl zdroj CNN. William a Kate se těší velké oblibě a jejich kanál si určitě najde spoustu dalších fanoušků.

 

Přidat na Seznam.cz
KRÁLOVSKÁ RODINA KATE MIDDLETON PRINC WILLIAM YOUTUBE SOCIÁLNÍ MÉDIA

Související články

Máma a táta na síti: začíná seriál o digitálním rodičovství s Ester Geislerovou a Matoušem Rumlem

Ester Geislerová a Matouš Ruml jsou Máma a táta na síti. I když jsou oba herci, tak v nové podcastové sérii o digitálním rodičovství vystupují sami za sebe jako průvodci pro všechny rodiče dětí a teenagerů, kteří se občas cítí ztracení, nesví nebo bezradní v digitálním světě svých dětí a otevírají diskusi s YouTubery, odborníky i pedagogy.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Ikonické šperky britské královské rodiny a jejich historie

Luxusní šperky patří ke královské rodině od nepaměti. Dědí se u nich z generace na generaci a mnohé z nich mají přes tisíc let, ale přesto stále věrně slouží. Podívejte se na ikonické šperky, na které britská královská rodina nedá dopustit. 

Celý článek

Prohřešky královské rodiny - 10 případů, kdy členové britské královské rodiny porušili královský protokol

Často vídáme britskou královskou rodinu jako mantru správnosti. Ale i oni někdy poruší tzv. královský protokol. A to se pak dějí věci! Naše redakce pro vás připravila 10 případů, kdy královská rodina porušila královský protokol britské monarchie od Meghan přes lady D, po samotnou královnu.

Celý článek

Na předávání cen BAFTA zářila mezi herečkami vévodkyně Kate s outfitem od McQueena

Letošní 73. ročník předávání cen BAFTA, tedy British Academy Film Awards, se neslo v duchu udržitelné módy. Ne všechny celebrity tento dress code zvládly dodržet. I s ohledem na tento fakt jsme pro vás připravili 10 nejlepších outfitů celebrit z předávání cen BAFTA.

Celý článek

Jak ovlivní módní průmysl odchod Meghan a Harryho z královské rodiny?

Touha žít vlastní život a věnovat se projektům, které je naplňují, je obrovská. Jaký dopad bude mít pro módní průmysl případný odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle z královské rodiny?

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Celý článek