dnes je 23.11.2017 a svátek má Klement

Princezny značky Brandon Maxwell v jarní kolekci doslova zářily

Sestry Hadid, Jourdan Dunn, česká modelka Daniela Kociánová, Karlie Kloss i Joan Smalls. A mnohé další v modelech Brandona Maxwella okouzlily úplně každého.

Když Brandon Maxwell něco dělá, dělá to velmi dobře. Každý kousek sebe zaměří na to, co zrovna dělá, aby ze sebe vydal opravdu to nejlepší. Ve svých kolekcích oslavuje nejenom krásu žen, které obléká, ale zároveň s nimi tráví svůj čas a snaží se s nimi skamarádit. Modelky rád bere před přehlídkou na pizzu, aby si mohli popovídat. Hodně času také tráví se svou matkou a sestrami. Naslouchá jim, a díky tomu jsou jeho kolekce ženám tolik blízké.

Jarní kolekce následujícího roku je mladá, luxusní, formální i večerní. Je to dílo, které tohoto návrháře posune zase o kousek dál. Barevné odstíny krátkých koktejlových šatů od hlavní bílé, přes růžovou, červenou, modrou až po zelenou a černou uspokojí široké publikum žen. V kolekci nechybí ani denim a kalhotové kostýmky nebo také náušnice vyrobené ve spolupráci se Zander Elliotem.

Maxwell si prožil velmi emotivní období, kdy mu náhle zemřela babička a kdy se o dva týdny později zasnoubil. Nejspíš i proto se jeho tvořivost ještě zvětšila. Formálnost oděvů však zůstává a nejenom krásky Gigi a Bella Hadid měly tu čest představit nádherné večerní róby. Které šaty nejvíce zaujaly vás? Podívejte se na kompletní kolekci v naší galerii…

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BRANDON MAXWELL GIGI HADID BELLA HADID KARLIE KLOSS JOURDAN DUNN JOAN SMALLS DANIELA KOCIÁNOVÁ

Související články

ELIŠKA TOMKOVÁ PŘEDSTAVILA NOVOU KOLEKCI PRO PODZIM/ZIMA

Navštívit představení kolekce a zároveň přehlídku módní značky Elisha, která jak jistě víte, spadá pod návrhářku Elišku Tomkovou, byl rozhodně zážitek. Byl jsem neskutečně zvědavý, jak na mě kolekce bude působit, jelikož jako muž se na mnoho věcí dívám jinak, než žena. 

Celý článek

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Celý článek

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Celý článek

Kde uvede Chanel svou další přehlídku?

Značka Chanel uvede svou další kolekci v rodném městě Karla Lagerfelda. 

Celý článek

HALLOWEEN 2017: CELEBRITY A JEJICH NEJLEPŠÍ KOSTÝMY

Halloween je za námi a nyní je čas, abychom se mrkli na osobnosti showbyznysu a nejpodařenější kostýmy. Letos to bylo opravdu různorodé. Od pohádkových postav po zesnulé legendy hudební scény. Kdo zazářil nejvíce? 

Celý článek

Závodní dráhu a sportovní vibrace najdete v nové kampani Miu Miu

Miu Miu laškuje s retro kousky. Kampaň nafocená na francouzském autodromu představuje různorodou škálu talentů.

Celý článek

Temná i plná života - podzimní kolekce Terezy Sabáčkové Female Heart

V sobotu 28. října módní návrhářka Tereza Sabáčková uvedla svou kolekci večerních a svatebních šatů v prostorách křížové chodby Dominikánského kláštera v Českých Budějovicích.

Celý článek

Prohlédněte si kompletní kolekci Gigi Hadid pro Maybelline

Dlouho avizovaná, dlouho očekávaná kosmetická spolupráce modelky Gigi Hadid s Maybelline. Přinášíme doprovodnou kampaň i fotky produktů. 

Celý článek