dnes je 22.02.2018 a svátek má Petr

Princezny značky Brandon Maxwell v jarní kolekci doslova zářily

Sestry Hadid, Jourdan Dunn, česká modelka Daniela Kociánová, Karlie Kloss i Joan Smalls. A mnohé další v modelech Brandona Maxwella okouzlily úplně každého.

Když Brandon Maxwell něco dělá, dělá to velmi dobře. Každý kousek sebe zaměří na to, co zrovna dělá, aby ze sebe vydal opravdu to nejlepší. Ve svých kolekcích oslavuje nejenom krásu žen, které obléká, ale zároveň s nimi tráví svůj čas a snaží se s nimi skamarádit. Modelky rád bere před přehlídkou na pizzu, aby si mohli popovídat. Hodně času také tráví se svou matkou a sestrami. Naslouchá jim, a díky tomu jsou jeho kolekce ženám tolik blízké.

Jarní kolekce následujícího roku je mladá, luxusní, formální i večerní. Je to dílo, které tohoto návrháře posune zase o kousek dál. Barevné odstíny krátkých koktejlových šatů od hlavní bílé, přes růžovou, červenou, modrou až po zelenou a černou uspokojí široké publikum žen. V kolekci nechybí ani denim a kalhotové kostýmky nebo také náušnice vyrobené ve spolupráci se Zander Elliotem.

Maxwell si prožil velmi emotivní období, kdy mu náhle zemřela babička a kdy se o dva týdny později zasnoubil. Nejspíš i proto se jeho tvořivost ještě zvětšila. Formálnost oděvů však zůstává a nejenom krásky Gigi a Bella Hadid měly tu čest představit nádherné večerní róby. Které šaty nejvíce zaujaly vás? Podívejte se na kompletní kolekci v naší galerii…

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BRANDON MAXWELL GIGI HADID BELLA HADID KARLIE KLOSS JOURDAN DUNN JOAN SMALLS DANIELA KOCIÁNOVÁ

Související články

Našla jsem se ve střídmých modelech, říká Bára Sklenářová

Zatím ještě studentka, brzy už módní návrhářka. I Bára Sklenářová bude mít své modely od 22. února ve Vnitroblocku. Jak se k módě dostala a jaké má plány?

Celý článek

Podzim plný pastelových barev v podání značky Delpozo

Značka Delpozo opět nezklamala a pro své fanoušky si připravila kolekci plnou barev, výšivek a oblých tvarů.

Celý článek

Tajemná kolekce Marca Jacobse je opředena vzrušením a originalitou

Osvětlená dráha pro modelky byla tím jediným, co v širokém okolí svítilo. Hluboká temnota přidala podzimní kolekci ready-to-wear 2018 vítr do plachet.

Celý článek

Vlasové doplňky, které byste na Newyorském fashion weeku určitě nečekali

Na letošním fashion weeku bylo k vidění spoustu netradičních doplňků do vlasů. Uvidíme je letos i v podzimních ulicích?

Celý článek

Podzimní kolekce 2018 plná výšivek v podání Oscara de la Renta

Kolekce Podzim/Zima 2018-2019 v podání Oscara de la Renta přináší spoustu výšivek, transparentních materiálů a flitrů. 

Celý článek

Novinky z letošního New Yorského fashion weeku

Každý z fashion weeků s sebou přináší vždy něco překvapivého a nového. Newyorkský týden módy letos novinkami doslova překypoval!

Celý článek

Šaty podle střihu z roku 1938 nemusí působit jako retro, říká majitelka Lazy Eye

Mladá návrhářka Hana Noble, tvořící pod značkou Lazy Eye, je známá pro svou tvorbu ovlivněnou retro stylem. Sama ale říká, že se často pouze inspiruje v historii a oděv je ve výsledku plně moderní. 

Celý článek

Michael Kors v podzimní kolekci oslavuje individualitu zákazníků

Přehlídku zahájila modelka Binx Walton v květinových šatech, v károvaném plášti a leopardích kozačkách. Kors se v podzimní kolekci vydal formou kombinací. Někdy až citelně nevhodných.

Celý článek