dnes je 25.06.2018 a svátek má Ivan

Princezny značky Brandon Maxwell v jarní kolekci doslova zářily

Sestry Hadid, Jourdan Dunn, česká modelka Daniela Kociánová, Karlie Kloss i Joan Smalls. A mnohé další v modelech Brandona Maxwella okouzlily úplně každého.

Když Brandon Maxwell něco dělá, dělá to velmi dobře. Každý kousek sebe zaměří na to, co zrovna dělá, aby ze sebe vydal opravdu to nejlepší. Ve svých kolekcích oslavuje nejenom krásu žen, které obléká, ale zároveň s nimi tráví svůj čas a snaží se s nimi skamarádit. Modelky rád bere před přehlídkou na pizzu, aby si mohli popovídat. Hodně času také tráví se svou matkou a sestrami. Naslouchá jim, a díky tomu jsou jeho kolekce ženám tolik blízké.

Jarní kolekce následujícího roku je mladá, luxusní, formální i večerní. Je to dílo, které tohoto návrháře posune zase o kousek dál. Barevné odstíny krátkých koktejlových šatů od hlavní bílé, přes růžovou, červenou, modrou až po zelenou a černou uspokojí široké publikum žen. V kolekci nechybí ani denim a kalhotové kostýmky nebo také náušnice vyrobené ve spolupráci se Zander Elliotem.

Maxwell si prožil velmi emotivní období, kdy mu náhle zemřela babička a kdy se o dva týdny později zasnoubil. Nejspíš i proto se jeho tvořivost ještě zvětšila. Formálnost oděvů však zůstává a nejenom krásky Gigi a Bella Hadid měly tu čest představit nádherné večerní róby. Které šaty nejvíce zaujaly vás? Podívejte se na kompletní kolekci v naší galerii…

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA BRANDON MAXWELL GIGI HADID BELLA HADID KARLIE KLOSS JOURDAN DUNN JOAN SMALLS DANIELA KOCIÁNOVÁ

Související články

Kopretiny, krajky a šněrovačky - Elie Saab táhne v Resort 2019 na boho styl

Rozmanitost nové kolekce Elie Saab se nedá popřít. Kdo by to také chtěl udělat, když nám dala tolik modelů, že byste si jen s pár kousky z této kolekce vystačila na celou sezónu?

Celý článek

Pánská Versace kolekce je návratem k přelomu 80. a 90. let

Značka Versace opět představila nesmírně pestrou a eklektickou pánskou kolekci pro jaro/léto 2019. Inspiraci čerpala především z módy 80. a 90. let.

Celý článek

Resort kolekci Victoria Beckham ovládly výrazné vzory

Kdo čekal, že ve Victoria Beckham resort kolekci pro jaro 2019 uvidí čistý minimalismus, je na omylu. Oděvy hýří výraznými střihy a pestrými vzory.

Celý článek

Karen Walker představila velmi jemnou a ženskou Resort kolekci 2019

Karen Walker se rozhodla udělat ženy opět ženami. Její kolekce je plná šatů, mini délek a decentních barev.

Celý článek

Pánská Ralph Lauren kolekce kombinuje eleganci a sportovní prvky

Černá a bílá, sportovní prvky a elegantní střihy. Tyto pojmy nás napadnou při pohledu na Ralph Lauren pánskou kolekci pro jaro/léto 2019.

Celý článek

Delpozo Resort kolekce 2019 opět hýří výraznými barvami

Barvy, volány a výrazné střihy. Delpozo je zpět se svojí resort kolekcí pro jaro 2019.

Celý článek

Podzimní DSquared2 kampaň se nese v duchu moderního westernu

DSquared2 se svou podzimní kampaní vykouzlil úžasnou westernovou atmosféru, která je krásně zachycena ve velmi energickém klipu.

Celý článek

Dior nás se svou cruise kolekcí přenesl do dobrodružného Mexika

Jezdecké střihy, toreádoři, šaty s výšivkou a klobouky. Dior cruise kolekce 2019 nás vzala na cestu Mexikem.

Celý článek