dnes je 16.07.2018 a svátek má Luboš

Připravte se na kovbojku - Pre-fall Temperley London 2018

Britská značka si v rámci kolekce předcházející podzimní Ready-to-wear nachystala kovbojské klobouky, volány a přírodní barvy. Něčím to však později narušila. 

Etnografie na zdobení opepřila Pre-fall kolekci britské značky Temperley London. Četné vzory, dlouhé sukně, odhalená ramena a rozšiřující se rukávy. Značka moderní ženskosti dostala jinou podobu. Modelky nasadily na hlavy klobouky a zapózovaly v modelech hodných výpravného filmu mapující život stylových kovbojek.

Kolekci značka zahalila do přírodních tónů v čele s hnědou, za níž následovala červená. Přesto, že modely působily hodně lidově, tradičně a s odkazem na nejrůznější etnické kultury a jejich typické způsoby oblékání, Temperley London přidala něco moderního. Do kolekce zapojila také celoflitrované večerní šaty v červené a fuchsiové v jednoduchém střihu, ale nepřehlédnutelné. Zajistila si tak, že neztratí své zákaznice, které preferují ryze moderní pojetí její módy. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA TEMPERLEY LONDON PRE-FALL 2018 KOVBOJSKÝ STYL

Související články

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Krásná Eva Herzigová v podzimní kampani Zadig & Voltaire

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, Eva Herzigová, se stala tváří podzimní kampaně francouzské značky Zadig & Voltaire.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek

Do ulic New Yorku s podzimní Coach kampaní

Jak podle značky Coach vypadají podzimní newyorské ulice? Jsou plné vintage, boho a rockově laděných outfitů.

Celý článek

Barvy a netradiční materiály ovládly podzimní couture kolekci Masion Margiela

Couture kolekce Maison Margiela rozhodně nepatří mezi ty, které jsou plné večerních šatů a rób. Připravte se na netradiční materiály a výrazné barvy.

Celý článek

Exkluzivní kolekce Chanel na Podzim 2018

Titul Haute Couture pro své přehlídky smí užívat jen některé značky. Je to totiž nejvyšší forma luxusu. Jedním z nich je i Chanel. Pojďte se s námi podívat na podzimní kolekci roku 2018.

Celý článek

Jarní kolekce české značky Design Dictat

Minimalismus, šněrování, geometrické prvky i variabilita. Nejen tohle, ale daleko více najdete v letní kolekci české mladé značky Design Dictat.

Celý článek