dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Přidat na Seznam.cz
Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.
Matrix vlasová kosmetika

Řada Instacure

Značka vlasové kosmetiky Matrix, spadající pod Divizi profesionálních produktů společnosti L’Oréal Česká republika, si již několik desetiletí získává přízeň především díky nekomplikovaným řešením všech vlasových potíží, hravé a nadčasové péči o všechny typy vlasů a friendly komunikací se svými kadeřníky i klienty. V červnu oficiálně Matrix uvedl na český i slovenský trh novou řadu Instacure, která je již dostupná v kadeřnických salonech. Od srpna je pak řada k dispozici i v online prostředí a u partnerů značky. Září je věnováno veškeré komunikaci na finální spotřebitele, proto jsme vás, novináře, přivítali až posléze.

Zaměření

Řada Instacure aktuálně zaměřila svou pozornost na problém číslo jedna: extrémně namáhané vlasy. Tento problém ještě prohlubují náročné procedury, jako jsou styling, pravidelné foukání, kulmování nebo žehlení, ale také pobyt ve smogovém prostředí, chlor a dlouhodobý stres. „Není žena, která se s problémem poškozených vlasů v důsledku každodenního stylingu účesu nepotýká. Na hřebenu si dennodenně najdeme velké množství polámaných konečků vlasů. Proto je řada Instacure ideální společník do každé ženské koupelny. Ve 3 krocích posílí oslabené vlasy a redukuje tak lámavost oslabených a křehkých vlasů,“ vysvětluje Andrea Babicová, produktová manažerka značky Matrix. Výsledkem jsou vlasy postrádající sílu i lesk, vlasy citlivé a lámavé. Právě těm je určena kompletní vlasová řada Matrix Instacure, která všem typům vlasů poskytuje následující benefity:

Okamžitě vyplňuje porézní místa.

Šetrně odstraní nečistotu a usazeniny.

Proteinová složka vlasy chrání a vyživuje.

V jediném okamžiku připraví vlasy na následnou péči.

Výsledkem jsou zdravější, hladké a poddajné vlasy.

Síla tekutých protejnů

Co je pod víčky

Bohatý koktejl tekutých proteinů vytváří kolem vlasu ochranný štít a zároveň dokáže posilnit oslabené vlasové vlákno. Vyplněním porézních míst se vlasy stávají hladkými a poddajnými. Matrix Instacure je tudíž profesionální vlasovou službou dostupnou všem. Kompletní rutina Instacure se skládá z čisticího šamponu Matrix Instacure proti lámavosti vlasů, vyživujícího balzámu Matrix Instacure s maximem tekutých proteinů a vitaminového spreje Matrix Instacure s provitaminem B5.


Zdroj: se svolením Matrix

 

„Tato řada skvěle doplňuje nabídku péče pro klientky. Většina žen si stěžuje na rychle odrůstající vlasy u hlavy, ale neviditelný nárůst délky a slabé, roztřepené konce. Instacure řada je skvělým řešením pro tento problém. Díky růžové barvě obalu a dokonale vyladěné parfemaci je tato řada navíc lákavá a oblíbená,“ dodává Monika Vítková, kadeřnice a školitelka značky Matrix. Pravidelným používáním pečující rutiny Matrix Total Results Instacure se stanou namáhané vlasy až o 60 % silnější, poddajné a hebké. A především – mohou nekomplikovaně a zdravě růst.

 

Přidat na Seznam.cz
VLASOVÁ KOSMETIKA VLASY KRÁSA ZDRAVÍ MATRIX

Související články

Salon Petra Měchurová

TIPY ZE SALONU PETRY MĚCHUROVÉ: JAK SE STARAT O SVÉ VLASY V ZIMĚ? NEZAPOMEŇTE NA ČEPICI!

Venkovní teploty klesají, kalendář avizuje blížící se začátek zimy, takže je nejvyšší čas vytáhnout z hloubi šatníků huňaté svetry, teplé bundy, rukavice, šály… a čepice.

Celý článek
Dárkový poukaz Petra Měchurová

TIP NA LUXUSNÍ VÁNOČNÍ DÁREK: PÉČE OD PETRY MĚCHUROVÉ V JEJÍM SALONU

Tip na vánoční dárek: Prvotřídní péče pod taktovkou nejúspěšnější české kadeřnice – Dárkové poukazy do Salonu Petra Měchurová. Nechtě si nadělit nebo nadělte pečující zážitek.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

Akné, růžovka nebo ekzém. Jak na nepříjemné trápení s pokožkou? 

Cítit se dobře ve vlastním těle je pro naše psychické i fyzické zdraví jedním ze zásadních faktorů.  Proto mohou jakékoliv viditelné problémy naším sebevědomím pěkně zamávat a ovlivnit nás více, než bychom sami chtěli.

Celý článek

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Celý článek

Jak dosáhnout work-life balance a proč je pro nás tak důležitý?

Každý den má 24 hodin a v ideálním světě bychom osm z nich měli strávit spánkem, osm volným časem a osm hodin v práci. Kdo však může říct, že toto rozdělení má a dodržuje?

Celý článek

ICONIC by Tatiana je parfém plný opojné vůně, díky kterému budete ještě více nespoutaná a osobitá

Tatiana Kuchařová do své ICONIC rodiny přivítala nového člena. Je jím její první parfém, na kterém spolupracovala s Tomáše Arsovem.

Celý článek

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek