dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Probuďte svou zahradu k životu

Přidat na Seznam.cz
Jestliže také patříte k nadšeným pěstitelům zahrad, kteří se rádi pouští do kreativních úprav nebo vás zahradničení zkrátka baví, určitě byste si neměli nechat ujít veletrh FOR GARDEN 2014.

S přicházejícím jarem začínají sílit i sluneční paprsky, které pomalu ale jistě probouzejí i květenu kolem nás. Pozornost si tak vyžádá i vaše zahrada a proto se vám jistě bude hodit inspirace na nové rostliny, nářadí, techniku ale i nápady.

  Určitě se můžete spolehnout na jediný a největší veletrh v ČR FOR GARDEN, který je zaměřen kompletně na zahrady od A do Z. Najdete zde služby zahradních center, architektů a expozice všech oborů týkajících se zahrad, které vás jenom napadnou.
Již osmý ročník s sebou opět přinese něco nového a můžete se spolehnout, že bude zaručeně zase o něco lepší, než ten předchozí.  

Připravili jsme pro vás užší přehled firem, které se budou 20. - 23. března prezentovat v PVA EXPO PRAHA Letňany.

  Dáváte-li při tvorbě zahrady přednost profesionální asistenci a nedáte na pouhé experimenty, pak by vás mohla zajímat zahradní architektonická studia Living in green, Gabriel, s.r.o., Weiss & Wild nebo LandART atelier s.r.o. Do každé zahrady patří neodmyslitelně také kvalitní zahradní nábytek a když už jej sháníte, asi vám půjde o to, aby vydržel pokud možno co nejdéle. Spolehnout se můžete na výrobce nábytku ASKO, HARTMANN nebo dovozce nábytku z exotických dřevin FaKopa. Mimořádně kvalitní nábytek, slunečníky a polstry nabídne také česká pobočka firmy DOPPLER.

  V případě stavebních prvků pro zahrady, vás jistě zaujme obrovský sortiment u firmy Beton Brož, která se představí na ploše 300 m2. Zajisté bychom měli zmínit firmu Profi Terasy, která se specializuje na jedny z nejkvalitnějších dřevo-plastových (WPC) terasových prken od francouzského výrobce Silvadec, která jsou při rozhodování sázkou na jistotu. Velkou zajímavostí budou také expozice firem Floravil, která nabízí originální květinové mobiliáře od firmy STOA, která nabízí skvělé zahradní hry pro každou příležitost, které si budete moci vyzkoušet.

  Aby nebyla výstava pouze o expozicích firem, bude pro vás připraven také poučný doprovodný program. V pátek bude pro návštěvníky připraven soubor přednášek na téma "Trendy při tvorbě zahrad“, kde budou představeny vítězné Zahrady roku 2013 nebo novinky ve tvorbě biobazénů a jezírek. V sobotu na vás čeká celodenní konference věnovaná tématu "Rodinná zahrada - spolutvůrce krajiny“. Přednášky vám představí způsoby, jakými vytvořit harmonickou kompozici na vaší zahradě.

 

Zdroj: PROTEXT, google

 

 

Přidat na Seznam.cz
BYDLENÍ A ZAHRADA FOR GARDEN ZAHRADNIČENÍ PVA EXPO PRAHA

Související články

Zahradní architektka Dana Makrlíková: Zahradu zahradou dělá láska majitelů k ní

Začínala jako redaktorka a moderátorka zpráv na ČT1, na Nově i v hlavních zprávách TV Prima. I když již nemoderuje, dodnes pomáhá s pořadem Polopatě. To hlavní, co ji baví a živí, jsou však zahrady a jejich design. Jaké to je být zahradním architektem a co vše to obnáší?

Celý článek

Jak se tvoří stylová zahrada, která nevyžaduje moc práce?

S jarem přichází čas na zahradní změny. Přinášíme pár tipů, které vám zahradu vylepší, ozvláštní, ale nebudou stát moc práce a času!

Celý článek

Rezidence Sacre Coeur 2 je opravdový POKLAD mezi BYTY

Rezidence Sacre Coeur2 splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury, nachází se v jižním svahu pod Petřínem v pěší dostupnosti na Malou Stranu a na Anděl přímo v centru Prahy. 

Celý článek

Cacoon – nejlepší houpací zašívárna

Cacoon skýtá netradiční způsob odpočinku, ať už v pohodlí obývacího pokoje, či na čerstvém vzduchu. 

Celý článek

TOP trend v bydlení - Nábytek z palet

Nábytek z palet získává na stále větší oblibě, nejen pro svou flexibilitu využití, ale i dostupnost a návrat k přírodním materiálům.

Celý článek

Jak si jednoduše vytvořit japonskou zahradu

Japonská zahrada je nenáročná na údržbu, můžete si ji vytvořit na velké ploše i malém dvorku, k relaxaci si však můžete vytvořit také malé zákoutí třeba na balkoně

Celý článek

Hotel podle Karla Lagerfelda

Hotel s celkem 270 pokoji, na jehož designu se hodlá módní ikona podílet, by měl svým stylem připomínat 19. století, ale zároveň by měl být moderně a komfortně zařízen.

Celý článek

Přinášíme vám několik originálních a zároveň praktických nápadů pro váš balkon

Chcete oživit svůj balkon a nemáte nápady? Přinášíme vám 10 originálních a vtipných tipů jak chytře a prakticky využít prostor balkonu a zároveň zachovat jeho velikost

Celý článek