dnes je 30.11.2021 a svátek má Ondřej

Probuďte v sobě bohyni vánoční pohody v županech od Ivety Paulerové

Přidat na Seznam.cz
Hledáte ideální dárek pro sebe i své blízké, který přinese do vašeho domu sváteční pohodu i vášeň. Návrhářka Iveta Paulerová vyřešila vaše vánoční dilema. Podívejte se na její novou kolekci extra pohodlných župánků a svátky mohou začít než přijde Ježíšek.

Módní salón Ivety Paulerové si pro své fanoušky připravil malé předvánoční překvapení - designové župany, které potěší nejen ženy, ale i jejich muže. Návrhářka Iveta Paulerová vytvořila pro tuto vánoční sezónu kolekci opravdu speciálních županů. Dostat je můžete hned ve dvou nápadně svátečních barvách. Župan v červené barvě je spíše hravý díky originálním bambulkám po obvodu. Navíc červený odstín je již od nepaměti symbolem vášně, ale také Vánoc. V tomto župánku od Ivety Paulerové probudíte o Vánocích svou ženskost a vášeň. Druhou barvou Vánoc je bezesporu zelená. Pro elegantní vánoční večer si proto můžete obléci smaragdový župánek s tylem a krajkou, se kterou probudíte svou vnitřní bohyni.

se souhlasem Ivety Paulerové

Kromě krásného designu pamatovala návrhářka také na praktičnost těchto županů. Župany jsou samozřejmě saténové, aby i materiál vyjadřoval luxus, který v sobě skrývají. Tento satén však není obyčejný, je totiž mnohem pevnější, což přispívá k menší přilnavosti látky na kůži. Župany navíc návrhářka doplnila praktickými designovými kapsami a semišovým páskem.

se souhlasem Ivety Paulerové

Chcete-li tímto dárkem potěšit celou rodinu, jistě vás potěší, že župany lze pořídit i v dětských velikostech. Nadělte si se svými ratolestmi radost a pohodu o vánočních svátcích. Ale rozhodně nezaváhejte, župánky jsou šité přímo na míru a tomu odpovídá i doba dodání.

Přidat na Seznam.cz
ČESKÁ NÁVRHÁŘKA Iveta Paulerová MÓDNÍ SALON ŽUPAN ŽUPANY VÁNOČNÍ TIPY 2021 VÁNOCE 2021

Související články

FASHION MUST HAVE: LISTOPAD V OBJETÍ PŘÍRODNÍCH KOUZEL A DESIGNU

Osvědčené krémy na zimu, jako podpora naší pokožky, která je právě teď zatěžkávána zkouškou chladného počasí, ale také teplé ponožky, horký nápoj a láska k planetě jsou jedním velkým tématem listopadu.

Celý článek
Foto: pixabay  Phillip Kofler

Tři jedinečná místa, kde si užít adventní čas - Benátky, Salzburg, Wroclaw

Možností, kde si užít adventní trhy a předvánoční atmosféru, je bezpočet a nabídka je opravdu lákavá. Přinášíme vám tři zajímavé tipy, kde si dáte svařák, pečené kaštany nebo pražené mandle

Celý článek

TALABAYA: Čisté linie a elegance pod silným vlivem Orientu představuje návrhářka Mirka Talavašková ve svém novém ateliéru

Česká návrhářka Mirka Talavašková si dává záležet na tom, aby každý model vystihl přednosti své majitelky. V jejím novém ateliéru TABALAYA vynikají zejména osobní přístup, precizní práce i silný vliv jiných kultur.

Celý článek

Návrhářka Hana Zelenková: Letošními trendy jsou geometrie, bílá barva a košilové šaty

Módní návrhářka Hana Zelenková využívá aktuální dobu velmi prakticky. Šije šaty svým nejbližším, čte knížky a v dnešním rozhovoru radí, jaké jsou aktuální trendy.

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek