dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

Proklouzněte do pohádky společně s podzimní kampaní Dolce&Gabbana

Přidat na Seznam.cz
Pojďte si prohlédnout podzimní a zimní kampaň italské dvojice Dolce&Gabbana a lehce tak proniknout do lesa, ve kterém se odehrává pohádkový příběh. 

Ty nejluxusnější světové značky připravují pro každou sezónu novou kamapaň a nejčastěji je její součástí i krátký film. Dolce&Gabbana pro letošní podzim nebyla výjimkou. Příběh, který se v kampani odehrává je dozajista pohádkový. Ostatně pohádky vždy byly skvělou inspirací pro slavné značky a velká návrhářská jména. 

Italská značka Dolce&Gabbana zobrazuje ve filmu postavy z vyšší společnosti, nejspíše z královského dvora. Reklama je vystavěná na opacích, jelikož film je z prostředí hlubokého lesa, kam by se jen tak vyšší vrstva zvyklá na pohodlí královského krbu jen tak nepodívala. V kampani jsou samozřejmě vidět nádherné šperky, film je doprovázen i fotografiemi kolekce brýlí. Za zmínku stojí jistě také makeup!  

Film začíná nápisem Once upon a time, tudíž stejně jako naše pohádky začínají spojením Bylo nebylo... Kamera nejdříve zabírá blonďatou dívku v kapuci posázené drahými kameny. Pak se střídají pohledy na jednotlivé osoby - někteří muži jsou oděni jako vojenská stráž, jiní mají brnění, další jako by z oka vypadli elegantně upraveným mladým mužům té doby. Nechybí král ani královna, sluhové ani princezny. Film je doprovázen zvuky zpívajících ptáků. Příběhem se proplétají zamilované pohledy, bujaré hostiny a dobrá nálada. 

Video určitě stojí za zhlédnutí!


 

Zdroj: dolceandgabbana.com
youtube.com

Přidat na Seznam.cz
ZAHRANIČNÍ TVORBA ZE SPOLEČNOSTI KAMPAŇ KAMPAŇ DOLCE & GABBANA KAMPAŇ FALL 2014 DOLCE & GABBANA BRÝLE DOLCE&GABBANA PODZIM/ZIMA 2014/2015 POHÁDKA POHÁDKOVÉ ŠATY

Související články

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Jane Fonda v módní mini sukni

Americká herečka, módní influencerka i politická aktivistka ve svém věku 83 let stále udává módní trendy. Který z nich je nezapomenutelný?

Celý článek

Andrea Stujová ve své knize Psaní se nečervená popisuje peprné chvíle svého života

Kdo z nás by nezažil trapnou situaci? Chvilku, na kterou bychom raději hned zapomněli a doufáme, že si nás v danou dobu nikdo nevšiml. Andrea Stujová je přímo magnetem na smůlu a své příběhy přenáší v humorné podobě do své knížky.

Celý článek

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Designér Paul Andrew po pěti letech opouští značku Salvatore Ferragamo

Po pěti letech v roli hlavního kreativního návrháře opouští Paul Andrew zázemí velkého módního domu a vydává se vstříc do neznáma.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek